Şimdi Ara

• Xiaomi Mi Box S • Ana Konu • (383. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
14.710
Cevap
620
Favori
1.177.588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 381382383384385
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dağıtıcı aldığı 2.4ghz yayını 5ghz olarak aktarabilir.

• 0tyldrm0 kullanıcısına yanıt

Maalesef, araştırmıştım bunu daha evvel, yapılamıyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi viso® -- 17 Kasım 2020; 10:2:38 >
  • mahoretti kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Amazon prime bende de ingilizce olmuş, Türkçe yapamadim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alpheratz kullanıcısına yanıt

Aynen bu şekilde kullanıyorum, üstelik tek TVmiz de bu. Netflix, IPTV ve YouTube fazlasıyla yetiyor.

• Telegramda'da Tivimate grubu var. 5 kişilik gruplar oluşturuyorlar. 27 liraya premium sahibi oluyorsunuz.

Böylece AFR'yi de açabilirsiniz. Tavsiye ederim.

Tivimate gerçekten harika. İyi bir IP TV sağlayıcınız varsa kanal geçişleri ziyadesiyle tatminkar. Ben memnunum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mitrovic -- 17 Kasım 2020; 10:23:41 >
  • Xiaomi Airdots Pro kulaklık kullanıyorum, Mi Box S'te ortalama 10 dk kullanım sonrası bağlantı kopuyor ve kulaklığın kapanıp açılması gerekiyor tekrar bağlanabilmek için. İşin ilginç tarafı, başka kulaklıkta sorun yok (Sena kulaklık ile denedim), kulaklıkta da başka cihazda sorun yok (iPad ile kullandığımda). Aynı marka iki cihazın böyle bir eşleşme sorunu yaşaması garip, ikisi de güzel cihazlar ama böyle sorunlar insanı sinir ediyor. Son sürüm yazılım da yüklü bu arada.

PS: Her şeye rağmen Mi Box S gibisi yok.

• arkadaşlar uzun süredir kullanmadıgım mibox ı kullanma ihtiyacı duydum ve güncelleme yaptı sonrasında harici hdd taktım ve cihazı görüyor içine ulaşıp film izleyeceğim zaman görmeyi bırakıyor cihaz hdd yi

sorunu bilen varmı

• Apexmaster kullanıcısına yanıt

Ben güncelleme sonrası HD de bağladım, sorun olmadı.

• viso® V kullanıcısına yanıt
    Çok can sıkıcı bir durum. Hiç hoş durmuyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • star1984 S kullanıcısına yanıt
    Bende de favori seçeneği ilginçleşti

Filmin üzerinde Uzun basınca listeye alıyordu, şimdi uzun basma yok. Direk film menüsünü açıyor

• Fiyat hala yüksek yaa kampanya olursa haber edin arkadaşlar.

• Onderti kullanıcısına yanıt
    Akakceye kayit ol alarm kur

• ssavtak kullanıcısına yanıt

Hocam rüyayı filan boşver üzgünüm ki okudugunu anlamama problemin var bence biraz kitap filan oku çok zorlanırsın böyle. Aleti araştırmadan aldım ve alet ile ilgili hiç bir fikrim yoktu. Ben akşamları maksimum 1 2 saat tv izleyen biriyim. Tv izliyorum derken de kastettiğim laptopu hdmi ile tv ye bağlayıp tvden netflix youtube amazon filan izliyorum. Aleti kurdum ve ilk izlenimim tvdeki görüntü kalitesi gözle hissedilebilir şekilde değişmedi. E ben zaten laptop u bağlayıp mause ile tv yi monitör gibi kullanarak netflixten istediğimi izleyebiliyordum. O yüzden size bu aletin bana katacagı artısı ne olur diye sordum. 1 cevap hariç verilen tüm cevaplar alay niteliğinde sizinki alayı da geçmiş saçmalamışsınız. Neyse incelemelerden ve bu konudan gerekli bilgileri araştırıp bulurum. Sağolun herşey için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iandi İ kullanıcısına yanıt
    Öncelikle saçmaladığımı düşünmüyorum. Bu forumdaki tüm Mi Box sahiplerinin aynı zamanda lap topları da vardır ve hepsi de bu kutuyu almadan önce eminim TV'sini monitör olarak kullanıp air mouse ile bilgisayar üzerinden film izlemiştir. '' İkisinin birbirinden pek farkı yok ben göremedim, bu kutunun o kadar abartılacak nesi var? '' gibi bir düşünceyi ilk defa sizden duyuyor herkes. O yüzden konu başına sabitlenmeye layık bir paylaşım yaptınız geçen gün. Ama hala da gayet normal ve haklı bir duruş sergilemeniz beni baya bir şaşırttı doğrusu. Bu arada her hafta 1 kitap bitiren, bir odamda raflara kitaplarımın sığmadığı biri olarak, benimle ilgili varsayımınız da beni baya güldürdü😁🤣

Mi Box özel bir görüntü kaltisi katmaz (sonuçta upscale özellikli bir Nvidia Shield değil bu). Android kutular (genel anlamda) işte bilgisayarları tv'ye bağlamaktan yorulmuş, akıllı TV olmayan, kumanda rahatlığıyla kanepeye kurulup yerden (bir bilgisayardan çok daha küçük bir cihaz sonuçta) tassaruf etmek isteyenler içindir. Başka pek espirisi yoktur.

• Mitrovic kullanıcısına yanıt
    Telegram da nasil alıyoruz hangi grupta

Hiçbir cihaz PC yerini tutamaz, siz tüm bu operasyondan (kablo dağınıklığı, şarj sorunları, gürültü vb.) memnunsanız bu cihaz size fazlaymış zaten.

• Apexmaster kullanıcısına yanıt
    Her kisinide mi ve hdd yi fisten cikarip tak
    Hdd 2 tb dedtekliyor

• ShortcutsMaster kullanıcısına yanıt
    Fiatina gore goruntu mukemmel tabi tv
    Faktorude var miboxsu hd ready baglarsan
    720p fullhd tv de 1080p 4k da 4k verir
    Miboxs le tv uyumuda onemli

• 
Sayfa: önceki 381382383384385
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.