Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi A1 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.121
Cevap
88
Favori
377.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2 yıl güncelleme alacağından yana sıkıntı yok ama miui kullanan cihazlarda 4 yıldır güncelleme alan modeller var. Yani 5x'in güncelleme maratonu daha uzun sürecek. En az 2 katı kadar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: peocawe

quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

quote:

Orijinalden alıntı: Satoshi Nakamoto

a1 değil de, 5x kullanan var mı?

Ben de bunu merak ediyorum aslında , kafamda xiaomi almak var mi6 bayağı pahalı bu cihaza göre.

Android one olan modeli a1 olan sanırım 5x kullanipda memnun olan / olmayan kimler acaba?

+

Mi5x kullanıcısı bir arkadaş yardımcı olabilir mi?

Ben Mi 5X kullanıyorum. A1 almayıpta 5X alma sebeplerim basit aslında. Miui arayüzünü çok severek kullanıyorum 2012'den beri. Saf android bir yerden sonra sıkıyor ve A1 için miui port gelip gelmeyeceği kesin değildi ve gelsede haftalık düzenli güncelleme alamayacaktı. Şimdi dilediğim gibi miui kullanıyorum ve işin garibi şuan A1 romunu kurdum onu kullanıyorum. Artı olarak sizinle aynı en son kasım ayı güncellemesi kurulu. şu band 20 desteğine de ben takılmıyorum açıkcası. Mi 5S kullanırken 2-3 şehir gezdim ne şehirler arası yolda ne de o şehirlerin herhangi bir yerine çekme sorunu yaşatmadı bana. Birde Xiaomi 5X'in üzerine fazla düşüyor bu da EU, MiuiPro gibi custom romlara pozitif olarak yansıyor.

Bende arayüzü miui olduğu için 5x dusunuyorum. kamerası falan nasıl? Ön kamera kotu deniyordu Huawei p9 lite 2027 ye göre kötü mü şuan ondan geçmeyi düşünüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende 5x almak istiyorum miui arayuzunden dolayı ama çin romlu olması 4g ve güncellemelerde sorun yasatacak olması sebebiyle a1 ì tercih edecek gibiyim. Ya da mi5s

• matadore2961 M kullanıcısına yanıt
    O zaman a1 alın çünkü 5x de band 20 kapalı vodafone da band 20 kullanıyor
  • Lincoln Burrows. kullanıcısına yanıt
    Kamerası güzel ışıkta gayet yeterli çekiyor. Özellikle portre modu harika. Ön kamerası yetersiz evet p9 lite kullanmadığım için kıyaslama yapamayacağım.

Eu rom kurabilirsin. Haftalık güncelleme alıp keyfine bakarsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: peocawe

Kamerası güzel ışıkta gayet yeterli çekiyor. Özellikle portre modu harika. Ön kamerası yetersiz evet p9 lite kullanmadığım için kıyaslama yapamayacağım.

bu nu alsam mi6 mi alsam arada kı farka degermı sizce?
  • Lincoln Burrows. kullanıcısına yanıt
    Beklentilerinize bağlı. Ağır oyunlar oynuyorsanız fps düşebilir bazı oyunlarda. Kamera performansı da mi6 kadar olmaz. Ama günlük kullanımda asla hissetmezsiniz performans farkınıöi. Ayrıca sd 625 ciddi anlamda batarya dostu bir işlemci.

• Kararımı verdim. Mi A1 alacağım. Ihtiyaclarimi belirledim mi 5s tasarimi hosuma gitmedi sadece islemcisi iyi mi 5x ise çin için üretilmiş band20 ve rom sorunu var. A1 ise hem guncel hem xiaomi hem kibar ve band20 sorunu yok. Tek farki miui arayuzu yok o da olmayi versin.

O saçmasapan üretici arayüzleri ile telefonu kastırmaktansa saf android deneyimi yaşayın. Stok androide alışarsanız bir daha üretici arayüzlü android telefon kullanamazsınız çöplük gibi gelir.
  • Arkadaşlar merhaba mi A1 de tercih edilen ağ türü seçeneklerinde sadece 3g seçeneği var mı acaba yardımcı olursanız sevinirim iyi akşamlar (resimdeki gibi)

★ Xiaomi Mi  A1 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü

• quote:

Orijinalden alıntı: 17reyhan17

Arkadaşlar merhaba mi A1 de tercih edilen ağ türü seçeneklerinde sadece 3g seçeneği var mı acaba yardımcı olursanız sevinirim iyi akşamlar (resimdeki gibi)

• Cevap için teşekkür ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • a1 için miui rom yayınlanmış mıydı? birde twrp kurmak istesem bootloader açması çileli midir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: m-99

Erdi Özüağ detaylı incelemiş telefonu :https://forum.donanimhaber.com/xiaomi-nin-android-one-telefonu-mi-a1-on-inceleme--130107525

Evet az önce izledim çok detaya girmesede ilk inceleme için güzeldi, zaten ön inceleme demiş belki sonra 2. Gelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: TrickyBogard

a1 için miui rom yayınlanmış mıydı? birde twrp kurmak istesem bootloader açması çileli midir?

Miui rom bildiğim kadarı ile daha yayınlanmadı. Bootloaderı açması diger xiaomi telefonlara göre daha basit.

• Arkadaşlar mi a1 almayı dusunuyorum kafama takılan sorular var maruz görmesseniz bu cihaza disardan arama geldiginde samsung telefonlari gibi yana kaydirarakmi aciyoruz birde telefon boyut olarak ele oturuyormu kullanan arkadaslar bir yardimci olurmu rica etsem

• Ben de mi 5x alarak aranıza katıldım. Cihaz çok güzel, ayrıca tercih sebebim miui arayuzu dışında eu rom olması. Mesela yüz tanıma özelliği bile var şu an cihazda. Cihaza nano kırılmaz cam alin mutlaka N11 den aldım çok güzel oturdu. Kılıf varsa önerilerinizi bekliyorum.

• Arkadaşlar bende Gittigidiyor Cepport'tan Mi A1 alarak aranıza katıldım. Redmi Note 4 64 GB kullanıyorum halen, bugün yarın ayarlayıp kullanmaya başlayacağım, yalnız tecrübelilere birkaç sorum olacak

1)Dosyalarım diye birşey bulamadım, play store'dan uygulamamı indirmemiz lazım?

2)Ekranda pil yüzdesi nasıl gösteriliyor, eski sayfalarda var biliyorum ama durduk yere açılan lastik reklamı yüzünden inceleyemiyorum

3)Çift tık ekran uyandırmayı bulamadım

4)Kutu içinden dandik bir ekran koruyucu çıktı, Aliexpress'ten sipariş vereceğim ama şimdilik N11'den kılıf ve kırılmaz cam alan varmı, tavsiyelere açığım
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.