Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi A1 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.121
Cevap
88
Favori
377.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben iki garantiyede güvenmediğini için detayı daha ucuz diye tercih ettim zaten ne olsa kullanıcı hatası tercih meselesi para sorun değilse KVK biraz daha güven veriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aRiSe* kullanıcısına yanıt
    2 haftadır kullanıyorum ben şahsen bir yamuğunu görmedim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdew39 -- 27 Kasım 2017; 1:26:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Satoshi Nakamoto

a1 değil de, 5x kullanan var mı?

Ben de bunu merak ediyorum aslında , kafamda xiaomi almak var mi6 bayağı pahalı bu cihaza göre.

Android one olan modeli a1 olan sanırım 5x kullanipda memnun olan / olmayan kimler acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

quote:

Ben de bunu merak ediyorum aslında , kafamda xiaomi almak var mi6 bayağı pahalı bu cihaza göre.

Android one olan modeli a1 olan sanırım 5x kullanipda memnun olan / olmayan kimler acaba?

+

Mi5x kullanıcısı bir arkadaş yardımcı olabilir mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • A1 DEN COK MEMNUNUM
  • A1 neymiş ne değilmiş diye şöyle bir bakınayım dedim de o Baş SAR değeri ne siz kafayı mı yediniz? 1.75 SAR değeri var baş için. Yapmayın etmeyin Allah aşkına canınızı sokakta mı buldunuz? Allah korusun yarın öbür gün nörolojik bir sorun yaşarsanız sorumlusunun bu telefonu kullanmak olup olmayacağı ne malum?
  • Bu konuda haklısınız sar değeri felaket kanser riski var. Hoparlörünü açıp uzaktan falan konuşsunlar mümkün mertebe sar değeri sakat boyutta.
  • Daha ne olsun

★ Xiaomi Mi  A1 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü

• quote:

Orijinalden alıntı: Spycho_

A1 neymiş ne değilmiş diye şöyle bir bakınayım dedim de o Baş SAR değeri ne siz kafayı mı yediniz? 1.75 SAR değeri var baş için. Yapmayın etmeyin Allah aşkına canınızı sokakta mı buldunuz? Allah korusun yarın öbür gün nörolojik bir sorun yaşarsanız sorumlusunun bu telefonu kullanmak olup olmayacağı ne malum?

Ozan çift sim kartlar kullanmamakta fayda var.

• quote:

Orijinalden alıntı: jedi39

Daha ne olsun

Birisi ekran süresimi dedi.

• Arkadaşlar Xiaomi Redmi Note 4 Helio X20 64 GB kullanıyorum ama sevemedim, alışamadım.

Mi A1'e geçmeyi düşünüyorum, tavsiye edermisiniz, arada fark varmı, değişime değermi?
  • GreatWhite kullanıcısına yanıt
    mtk işlemciden kaçmak için bile tercih edilir
  • Arkadaşlar iyi akşamlar. 1 haftadır araştırıyorum 5x mi yoksa a1mi almalıyım karar veremedim. Miui arayüzü çok güzel saf android bana cazip gelmiyor ama 5x de rom ve 4g bağlantı sorunu var diyenler olmuş. 5x kullanan biri aydınlatırsa sevinirim. Neden 5x veya a1 almalıyım..?

• matadore2961 M kullanıcısına yanıt
    nerede yaşıyorsunuz ve hattınız hangi operatör ?
  • Sar değeri ne böyle ya,

Çin savaş için ucuz telefonları kullanıyor sanırım, kanser eder la bu telefon.
  • mahmutuslu kullanıcısına yanıt
    Rize, vodafone 😀

• mahmutuslu kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler

• quote:

quote:

quote:

+

Mi5x kullanıcısı bir arkadaş yardımcı olabilir mi?

Ben Mi 5X kullanıyorum. A1 almayıpta 5X alma sebeplerim basit aslında. Miui arayüzünü çok severek kullanıyorum 2012'den beri. Saf android bir yerden sonra sıkıyor ve A1 için miui port gelip gelmeyeceği kesin değildi ve gelsede haftalık düzenli güncelleme alamayacaktı. Şimdi dilediğim gibi miui kullanıyorum ve işin garibi şuan A1 romunu kurdum onu kullanıyorum. Artı olarak sizinle aynı en son kasım ayı güncellemesi kurulu. şu band 20 desteğine de ben takılmıyorum açıkcası. Mi 5S kullanırken 2-3 şehir gezdim ne şehirler arası yolda ne de o şehirlerin herhangi bir yerine çekme sorunu yaşatmadı bana. Birde Xiaomi 5X'in üzerine fazla düşüyor bu da EU, MiuiPro gibi custom romlara pozitif olarak yansıyor.

• matadore2961 M kullanıcısına yanıt
    Neden alıp almayacagın senin tercihin ama ben neden A1i seçtim onu söyleyeyim.

. Vodafone kullanıyorum 4gde sorun yaşamak istemedim.

.5x çin için üretilmiş güncelleme de sıkıntı yaşamak istemedim.

. saf Androidin daha akıcı olduğunu düşündüm.

. Androidone de olduğu için 2sene güncelleme alabilecegimi, telin 2sene sonrada güncel olacağını düşündüm.

.miui arayüzünü hiç kullanmadım ama ilerde çıkarsada kurarım diye düşündüm.

Ama en büyük etken Android one olmasıydı oyüzden a1i sectim karar senin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdew39 -- 28 Kasım 2017; 15:14:57 >
  • erdew39 E kullanıcısına yanıt
    Hocam mesajın ilk satırını değiştirirseniz daha iyi olur, ben neden A1 sectim . Olmalı sanki?
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.