Şimdi Ara

Xiaomi'nin Android One telefonu | Mi A1 ön inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Xiaomi ve Google tarafından geliştirilen Mi A1, Android One tabanlı yeni nesil fiyat/performans telefonu. Saf Android deneyimini iddialı özeliklerle pekiştiren telefonu kutusundan çıkarıyor, detaylarına yakından bakıyor ve ilk izlenimlerimizi aktarıyoruz. 

• Şu anda saf Android kullanıyorum ve kesinle çok sevmeye başladım. Ayrıca Xiaomi MİA1 özellikle beklediğim bir cihazdı. Gerçekten kendi fiyat segmentinde.. hem tasarım, hemde donanım anlamında çok başarılı bir ürün olmuş.. Kesinlikle verilen ücreti sonuna kadar hak ediyor. İnceleme için teşekkürler erdi. :))
  • Şu anda saf Android kullanıyorum ve kesinle çok sevmeye başladım. Ayrıca Xiaomi MİA1 özellikle beklediğim bir cihazdı. Gerçekten kendi fiyat segmentinde.. hem tasarım, hemde donanım anlamında çok başarılı bir ürün olmuş.. Kesinlikle verilen ücreti sonuna kadar hak ediyor. İnceleme için teşekkürler erdi. :))

• güzel telefon olmuş gibi. kızıl ötesi de güzel bir ayrıntı olmuş. işe yarar mı yarar. keşke AOD olsaymış. şahsen bundan sonra alacağım telefonda olmasını isterim bu özelliğin. internette 1250 TL gözüküyor ithalatçı garantili. TR garantili olsa 1600 olur sanırım.
  • sar değeri cok yuksek diyolardı forum sayfasında

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gercekten harika bir cihaz yapmis Xiaomi. Android one kapsamida bir cihaz olmasi, performans ozellikleri ve fiyati caisindan son derece guzel bir cihaz olmus.
  • Erdi reis agda bandi incelese bile izlerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam uyumlu LTE bandına kadar girmiş, detaylıca anlatmış. Helal olsun

• tam bir f/p canavarı gibi duruyor. şuan mi6 kullanıyorum. gayet memnunum.

• Su an 2. Telefon olarak kullaniyorum. Gunaydin be dh...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam inceleme için teşekkürler. Babam için almayı düşünüyorum güzel bir telefonmuş.
    Video'da denk gelemedim, ahize sesi kalitesi-yüksekliği nasıl?
  • GM 6+ olarak çıkarsa hiç şaşırmam :D

• Erdi abi bu işi süper yapıyor.

• Fiyat/performans açısından alınabilecek bir telefon olmuş,güncelleme işi ile daha da alınası bir telefon(bende babam için düşüyorum)ancak arkadaşında dediği gibi sar değeri beni korkutuyor.

• Baş sar değeri yüksek alacak arkadaşların dikkatine...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ffrisby

Baş sar değeri yüksek alacak arkadaşların dikkatine...

kaynak? link ?
  • 1000-1100 bandına düşerse alacağım.
  • Telefonu çok şık yapmışlar, miui ile gelseydi alırdım. Ama saf android arayüzüyle almam.

• Benim de detaylara baktığımda alınası bir model

TR garantili olsa bu fiata F/P ürünü ilk sıralarda olurdu
    diye düşünüyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: pranis

Telefonu çok şık yapmışlar, miui ile gelseydi alırdım. Ama saf android arayüzüyle almam.

Mi 5x modelinde miu var hocam
  • Selamlar

Erdi bey inceleme mi6 ile kıyaslamalı olur ise pek makbule geçecek.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.