Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9 - Mi 9 TE ★ Ana Konu (98. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.912
Cevap
45
Favori
212.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ne kadar da demogoji yapiyorsun ya ...

SIKILMAN icin git birseylerle mesgale ol. Burasi eglence kafa dagitma konusu degildir. DH de kafa dagitalacak bolumler ve basliklar da vardir. TAKIL oralara da. Tavsiyem gercek alemde SIKINTINI gider .
  • smart1978 kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam artık cihaz sahibi değilseniz bu bölümde işiniz yok demektir.
    Yazın derinlemesine incelemenizi bitsin, sürekli her fikrini söyleyen-soran kişilere yorum yazmanıza gerek yok.

1 Kere yazın yeterli. Sürekli takip ediyorum sürekli muhalefet birşeyler yazıyorsunuz. Uzun bir yazı yazın bence bu foruma olsun bitsin.
  • tlserkan kullanıcısına yanıt
    O karar bana aittir. Keyfime karisamazsin pardon haber edilmesine karisamazsin. Senin benle ugrasmana gerek yok.

Tuketici icin bilgiler testler kiyaslamalar durumlar vs paylasilir. Bunun kimden veya cihaz sahibi olup olmamasi ile alakasi yok. Cunku goruyorum ki cihaz sahibi olan nedense bu tur gercekleri de paylasmiyor ondan sebep. Elbette paylastiklarimin bir baskasi zaten paylasmissa ve farkindalik ta varsa bahsedilmesi abes olur sadece ...

Sonucta kaynaklari verdim bakilir. Cihazi da ayrica kullanmis incelemis kiyaslamis biri olarak ta aklima gelen gozlemlemelerimi de yaptim. Zamanla da artabilir ...

Onemli olan dogru ve saglikli paylasimlardir.

Yalanlarla absurt algilarla pohpohlamanin luzumu da yoktur...

Genel manada ifade ediyorum.

YAZIM ORTAYA ...
  • arkadaşlar merhaba
    S10+ kullanıyorum fakat satıp Mİ9 almak istiyorum
    PUBG problemleri var s10 da ayrıca önceden bende s9+ vardı, kamerası hoşuma gitmedi s10da.

mi9 önerir misiniz?
    teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

Ne kadar da demogoji yapiyorsun ya ...

SIKILMAN icin git birseylerle mesgale ol. Burasi eglence kafa dagitma konusu degildir. DH de kafa dagitalacak bolumler ve basliklar da vardir. TAKIL oralara da. Tavsiyem gercek alemde SIKINTINI gider .
    Muhalefet olmadığınız kullanıcıların hayatı kaldı ona da el attınız tam oldu. Ama sıkılmak sadece meşguliyetin olmaması ile alakalı değil, "can sıkıntısı" da olabilir. Mesela benim canımı sıkıyorsunuz. Bir kere yazdınız anlayan anlamıştır. Daha ne diye ısrar ederek, sürekli olumsuz yorum yazarak, ortamı geriyorsunuz. Burası kullanıcı kulübü başkasına sataşma yeri değil. Demagoji yapan asıl sizsiniz. Konuyu benden çok siz çarpıtıyorsunuz. Ben burada bunları okumak istemiyorum ya. Çok mu şey istiyorum? Bırakın bizi kendi kulübümüzde paylaşım yapalım. Sizde hangi telefonu aldıysanız o konuya giriniz. Tecrübelerinizi aktardınız cihazı beğenmediğinizi söylediniz. Bence yeterli. Konu zaten amacından fazlasıyla çıktı.

Son olarak GSMArena da Mi 9'u 48 MP çözünürlükte, A1'de 12 MP çözünürlükte kıyaslıyorsunuz. Sonrada gelip Mi 9'un kamerası A1'den kötü diyorsunuz. Aartıyorsunuz, kamerası A1'den kötü felan değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heyye -- 19 Haziran 2019; 16:40:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Buraks23

arkadaşlar merhaba
    S10+ kullanıyorum fakat satıp Mİ9 almak istiyorum
    PUBG problemleri var s10 da ayrıca önceden bende s9+ vardı, kamerası hoşuma gitmedi s10da.

mi9 önerir misiniz?
    teşekkürler
    Bence S10+, her yönden Mi 9'dan daha iyi.
  • smart1978 kullanıcısına yanıt
    E tamam da sizde iftira atıyorsunuz bir başka arkadaşın paylaşımına. Kaydetmiş paylaşmış siz sadece muhalefet olsun diye yorum yaptınız ona canım sıkıldı.
    Bir başka paylaşımda resim paylaşıldı hemen ona da olumsuz bir yorum.
    Bizde biliyoruz olumsuz yönlerini paylaşıyoruz herkes şahsi fikirlerini paylaşıyor.
    Sizin yaptığınız sadece muhalefet oluşturmak ondan bahsediyorum.
    Bir daha yazı yazmıcam konu yeterince kirlendi yönetici arkadaşlar girince silebilirler.
    Saygılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buraks23 kullanıcısına yanıt
    Hocam her türlü s10+ daha iyidir.
    S9+ da video da bi tık daha iyi ( fotoğraf da google Camera uygulamasını yükleyerek çok fark yaratacağını söyleyebilirim) olsa da daha güncel ve performans olarak mi 9 tercih edilebilir.

Batarya 3300 mah ancak 6.30-7 saat arası ekran süresi alıyorum. S10+ da batarya da daha iyi testleri var YouTube da. Ben aradaki fiyat farkını veremedim mi9 aldım işimi görüyor.

Siz fiyat farkını verebilirseniz s10+ almanızda fayda vardır.

• 48 megapiksel olayi interpolasyon yani aslinda gercekte 12 megapiksel ;

Cihazi satin alanlar ozellikle baksin. Bu isler kuru kuruc cihazi satin almakla dile getirilecek isler degilmsi DH icin ...

Gerci kendim de kullanirken ve baskalarin da tespit ettigi gibi 48 megapiksel yani 4x12 megapiksel ile gorseller zaten cok berbat .

Kiyaslamali EIS kapali ve acik kamera cekim ornek videolari :

• baseus'un şu sarj cihazıyla alacağım hız xiaominin 27w olan sarj cihazıyla aynı olur mu?
    aliexpress.com
    US $17.99 40% OFF|Cep telefonları ve Telekomünikasyon Ürünleri'ten Cep Telefonu Şarj Cihazları'de Baseus Hızlı Şarj 4.0 3.0 USB şarj aleti 5A için 30 W QC 4.0 3.0 Hızlı Şarj PD 3.0 Hızlı iphone şarj cihazı Aliexpress.com'da | Alibaba Grup
    https://tr.aliexpress.com/item/32988045731.html?spm=a2g0o.cart.0.0.6bd73c008U0CNy

• Arkadaşlar sıfır kapalı kutu 6/64 global modelini 2750 TL ye buldum kayıtsız alınır mı ?
    8 ay sonra plaka kaydı yaptırmayı düşünüyorum.
    350 TL diyorlar ama o zamana kadar fiyat düşer diye tahmin ediyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar p30 ve s10e konusunda da sordum son olarak sizinde tecrübenize dayanarak s10e huawei p30 ya da mi9 hangisini almalıyım. Telefonu yoğun kullanacam ortalama 4 yılda bir telefon alan biriyim note 5 den geçecegim . Özellikle pubg oynarım tavsiye eder misiniz. Sarj nasıl telefonun cevap yazacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

• ★ Xiaomi Mi 9 - Mi 9 TE ★ Ana Konu ★ Xiaomi Mi 9 - Mi 9 TE ★ Ana Konu ★ Xiaomi Mi 9 - Mi 9 TE ★ Ana Konu ★ Xiaomi Mi 9 - Mi 9 TE ★ Ana Konu

Birkaç gündür Android sistemi tarafından yoğun bir batarya tüketimiyle karşı karşıyayım. Özellikle o işaretlediğim iki unsur, bataryanın hızlı bir şekilde azalmasına sebebiyet veriyor. Google Play Store önbelleğinin temizlenmesi işlemini yaptım, Android OS yazan azaldı, bu sefer diğerinin tüketimi arttı. Daha önce böyle bir sorunla karşı karşıya kalan oldu mu acaba? :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Eric Cartman. kullanıcısına yanıt
    hocam telefonun güvenlik uygulamasında hız arttırma var onu yapabilirsin, bazı uygulamaların otomatik başlamasını falan kapatabilirsin, temizleme ve ön bellek tenizlemeside yapıp telefonu yeniden başlat derim
  • Bende bugün aldım Mi 9 6/128 Global Yurtdışı

• FreeRun kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkür ederim, sağolun. Denedim, maalesef bir sonuca ulaşamadım. Büyük ihtimalle son kurmuş olduğum bir uygulama sömürüyor, çünkü eskiden yoktu böyle bir durum. Telefonda ısınma da yapar oldu bu durum. Telefonu kutudan çıktığı gibi kullanıyorum, herhangi bir yazılım güncellemesi yapmadım(MIUI 10.2.3.0). Acaba son sürüme mi güncellesem, ne yapsam bilemedim. Çözümü basit, biliyorum ama, bir türlü bulamadım. :)) 15 saat bekleme süresi ile 3 saat ekran süresi almışım, yoksa ben mi paranoya yapıyorum. :) ★ Xiaomi Mi 9 - Mi 9 TE ★ Ana Konu ★ Xiaomi Mi 9 - Mi 9 TE ★ Ana Konu ★ Xiaomi Mi 9 - Mi 9 TE ★ Ana Konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eric Cartman. -- 22 Haziran 2019; 8:10:28 >

• Durumumuz tamamen aynı hocam. Bence google sorunu ve işlemciden dolayı direkt p30’u ele. S10e ile Mi 9 arasında kalmışsan şahsen Mi 9 öneririm.
    Nedeni:
    - Batarya daha büyük
    - Güncelleme artısı
    - Daha iyi işlemci ve grafik performansı
    - Daha büyük ekran
    - Ekran tasarımı şahsen daha güzel ve parmak izi okuyucusu ekranda

Fakat senin için stereo hoperlör, IP sertifikası ve Jack girişi önemliyse S10e de bakabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alpha Centauri B -- 22 Haziran 2019; 11:11:55 >
  • Merhaba arkadaşlar. mi 9t ön sipariş vermeli miyim sizce. mi 9 aşırı pahalı saçma bi şekilde. mi 9t'nin de redmi k20 olacağını biliyoruz sürpriz yok. çıktığında fiyatları uçuracak tedarikçilerimizin olduğunu biliyoruz. iphone kullanıcısıyım ama kazıklanmak istemiyorum artık. xiaomi'nin belirlediği fiyattan önsipariş veren bir siteden alsam ne dersiniz?
  • Arkadaşlar merhaba. Ben telefonu amazon Almanya üzerinden alacağım. Garantisi Türkiye'de geçerli olur mu?
  • 
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.