Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9 - Mi 9 TE ★ Ana Konu (146. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.911
Cevap
49
Favori
211.938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Sirkeci de bir esnaf vardi hatta Facebook'da grubu vardi güvenilir biri temiz iş yapıyor orjinal parça kullanıyordu herkes memnundu yaptigi işten ama ismini hatırlayamadım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar bu cihazın bataryayı nereden değiştirebilirim Kocaeli de yaşıyorum.

• Arkadaşlar merhaba cihazımda pdf dosyalarını açamıyorum programları sildim tekrar yükledim ne yaptımsa düzelmedi dosyayı cihaza indiriyorum olmuyor indirmeden direk paylaşmam gerektiğinde ise bu şekilde çıkıyor bunu nasıl düzeltebilirim yardımcı olabilir misiniz ★ Xiaomi Mi 9 - Mi 9 TE ★ Ana Konu

• fthcicek kullanıcısına yanıt

Geliştirici seçeneklerinin sonunda MIUI optimizasyonu kapalı ise açın, Google Play'de Microsoft office (yeni adı 365 olmuş olabilir) deneyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mahferer kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam zamanında ne için kapattığımı hatırlamıyorum heralde market dışı bir uygulama için falan kapatmıştım açtım tekrar inşallah düzelir

• İkinci elde 4bin 5bin TL bandında halen alınır mı? Kronik sorunu vs varmı? Çin versiyonu nasıldır 8/128 versiyonu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exterminatee -- 28 Mayıs 2023; 0:7:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Exterminatee kullanıcısına yanıt
    Hocam 6-7 bandına op9 almanızı tavsiye ederim hali hazırda kullanıyorum mi9 ama eşime op9 aldım efsane cihaz 5 bin verilmez mi9 a diyim.

• Arkadaşlar geçen hafta itibari ile mi9 için deji sitesinden batarya sipariş ettim. Taktırdım telefoncuda. Şuan iyi gidiyor düşünenler alabilir en azından telefon şu dönemde hala kullanılabilir. Pil değiştirerek güçlendirme yapılabilir. Custom rom ile android 13-14 ve ekran tazelemeyi de 75hz yapıp sanki yeni bir telefon kullanır gibi kullanılabilir. Şuanki ucuz diye tabir dedilen orta ve alt sınıfları hala çok rahat cebinden çıkarır diye düşünüyorum.

• İlk ciktiginda esime ve kendime aldim. Hala sikintisiz kullaniyoruz cokta memnunuz👍

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar miui 14 custom rom yapmışlar çok güzel tavsiye ederim ayarlarda 60-72-81-90hz ayarı da gelmiş ben kullanıyorum. 90 hz de çok güzel çok akıcı kullanılıyor. Bir sorun abartılacak birşey değil videolarda hafif bir ekran kararıyor bir sorun da siyah ekranda kullanıp eğer cihaz ışığı çok kısığa geçerse hafif yeşilleşiyor telefon ama ben b akıcılık için beyaz kullanıyorum batarya yı da deji mucize ile değiştirdim 90hz beyaz 4-4.30 ekran süresi alıyorum bu akıcılık için değer 60hz e alınca ortalama 5-6 saat oluyor ama ben akıcılığı tercih ediyorum düşünen olursa telegram linki veririm bende bir linkten diğerine geçerken tüm custom rom ları toplayan bir sohbette buldum..

• 
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.