Şimdi Ara

*** Xiaomi Mi 8 Lite Kullanıcıları *** (472. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.647
Cevap
107
Favori
629.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 470471472473474
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar telefonuma gelen son MIUI güncellemesini yükledim ancak yüklendikten sonra ekran kilidi şifremi kabul etmiyor ve içindeki bilgiler benim için çok önemli. Şifrem 1.5 senedir aynı yani unutmadığıma eminim. İçindeki bilgileri silmeden kurtarmanın bir yolu var mıdır? Şimdiden teşekkürler.
    Saygılarımla.
  • K.İ.N.G kullanıcısına yanıt
    Hocam siz zaten güncellemeyi şimdi yaptıysanız fabrika ayarlarına döndükten sonra güncelleme yapmanıza gerek yok.
    tüm verilerinizi yedekleyip girmiş olduğunuz tüm hesaplardan çıkış yaptıktan sonra birkaç mesaj üste link atmıştım o videodan bakarak hard reset atabilirsiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Birini ararken sn lik kasma oluyor fps düşüşü gibi yaşayan eminim vardır. Yama güncellemesi şart.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kesinlikle uzdu. normalde guncellemeleri bayagi yorum okuduktan sonra yuklerdim. bu sefer bosluguma geldi, ilk yukleyenlerden oldum. net kasilma var. alttan sekmeleri acarken bi yavasliyor. pil daha hizli tukeniyor. ayrica bir tek ben mi gozlemledim bilmiyorum ama rehbere isim kaydederken bosluk birakamiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: fkrt cgn

kesinlikle uzdu. normalde guncellemeleri bayagi yorum okuduktan sonra yuklerdim. bu sefer bosluguma geldi, ilk yukleyenlerden oldum. net kasilma var. alttan sekmeleri acarken bi yavasliyor. pil daha hizli tukeniyor. ayrica bir tek ben mi gozlemledim bilmiyorum ama rehbere isim kaydederken bosluk birakamiyorum.
    Rehber problemini ben de yaşadım .

• rehber bende de aynı hatta rehberde klavye çok kötü çalışıyor nedense. kaydedip tekrar düzenle diyip boşluk bırakabiliyorum
  • Aynı sıkıntılar bende de var. Güncellemeyle düzelir umarım.
  • fkrt cgn F kullanıcısına yanıt
    Hocam yapmadıysanız temiz kurulum tavsiye ederim

• Rehber çok can sıkıcı ya kayıt ederken çile

• Güncellemeden sonra Instagram rezalet oldu iyice. Zaten kötüydü şimdi sıvadılar adeta. Yoğun olarak kullanıyorum sürekli hikaye, gönderi vs ama eziyet resmen.

• Güncelleme yaptım ve sonra telefonu fabrika ayarlarına döndürerek herşeyi sıfırladım.
    6 /128 modelini kullanıyorum.
    Telefon çok daha akışkan oldu. Şarj sürem daha iyi gibi. Batarya sağlığı %82 den 84 olmuş. Kasılma hiç yok.
    Ben çok memnunum kaldım bu güncelleme den. Burada yazılan yorumları görünce farklı telefonlar kullanıyoruz sanıyorum. Her güncelleme sonrası temiz kurulum yaparım artık dosya bırakmam belki ondandır.

• Ek olarak 200 den fazla uygulama ve 70 GB doluluk var telefonumda.

• quote:

Orijinalden alıntı: sui_cast

Rehber problemini ben de yaşadım .

Alıntıları Göster
    Ben swift klavyeden oluyor zannediyordum, meğersem değilmiş. Güncellemeden kaynaklıymış 😩

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncelleme sonrası temiz kurulum şart

• Şarjı su gibi içiyor ekrana bakarken bile %1 %1 düşüyor sürekli. Temiz kurulum yaptığım halde animasyonlar da MIUI 11 kadar seri değil, tavsiye etmiyorum.

• Şarj sorununu çözdüm diyebilirim, denemek isteyen yeni kontrol çubuğunu kapasın eski bildirim çubuğunu kullansın şuan şarjım 55 ve ekran süresi 3 saat 9 dk

• Bigmagician B kullanıcısına yanıt
    Ben şarjdan memnunum ama daha iyi oluyorsa denemek isterim. Nasıl kapatılıyor yardımcı olur musunuz?

• Bigmagician B kullanıcısına yanıt

Deneyelim ek güncelleme gelene kadar. Eyw hocam.

• erdincerdinc E kullanıcısına yanıt

Ayarlar/ekran/kontrol merkezi bildirim çubuğu / yeni kontrol merkezini kullan yazıyor. Onu kapatın.

• erdincerdinc E kullanıcısına yanıt

Deneyin hocam şuan şarjım 47 ve ekran sürem 3 saat 48dk oldu bile

• 
Sayfa: önceki 470471472473474
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.