Şimdi Ara

*** Xiaomi Mi 8 Lite Kullanıcıları *** (483. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.647
Cevap
107
Favori
629.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 479480481482483
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Şöyle bir konu ne olmuş diye bakayım dedim. Şubat 2109'dan beri Mi 8 Life ile devam, biraz batarya performansı düşüşü dışında sorunsuz devam ediyoruz yola 🤣🤣

Var mı hala kullanmaya devam eden ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Var hocam esim kullaniyor , ara ara bakip dosya arsivliyorum foto filan . Gayet cihaz iyi bence . Foto filan da guzel cekiyor . Daha ne olsun . Aldigimdan beri format atmadim , bir kere lazim sanirim .

• 6. Yılımız bitecek mi 8 se ile şuan ki sürüm 11.03 stabil kullanıyorum. Daha üstünü denemedim bana yetiyor sadece hafıza yetmiyor bu cihazdan başka cihaza sırf boyutları yüzüne geçmiyorum.cihaz efsane zaten ama yakında Samsung s20 fe geçicem gibi.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Q6600 Q kullanıcısına yanıt

Bende yeni vergiler vs. Gelip iyice telefon fiyatları uçmadan değişliklik yapsam mı diyorum. Galaxy A34 ile Redmi note 12 pro arasında kaldım.

• S21FE ile devam ediyorum.

mi8 lite'ı babama verdim. Sorunsuz kullanıyor. 

• 5 yıl kullandıktan sonra telefonu oğluma verdim şimdi o kullanıyor. Performansı çok güzel telefon, kamerası da gayet iyi hatta çoğu yeni telefondan iyi fotoğraf çekiyor. Bu 5 yıllık sürede iki kere arka kapağı kırıldı ve değiştirdim birde bu sene başında bataryasını değiştirdim. Şimdilik gayet iyi çalışıyor.

• 
Sayfa: önceki 479480481482483
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.