Şimdi Ara

*** Xiaomi Mi 8 Lite Kullanıcıları *** (473. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.647
Cevap
107
Favori
629.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 471472473474475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler. Bende kapalıymış.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Selamlar Arkadaşlar. Bahsedeceğim konu çok ama çok önemli. Bu sorun hepimizde var ama büyük çoğunluğumuz bu sorunun farkında bile değil. Çözümü var mı kronik sorun mu bilmiyorum o yüzden yardım ve destek bulabilmek adına buraya yazıyorum. Sorun şu: Bluetooth Kulaklıklarda Düşük Ses Seviyesi Sorunu!!!!! Evet arkadaşlar gördüğünüz gibi sorun başlı başına bu. Bunun yüzünden bluetooth kulaklık kullanamıyorum. Birçoğuna yeterli geliyordur ses fakat böyle bir sorun mevcut. Haylou t15 modeli ses seviyesi en yüksek bluetooth kulaklıklardan biri. Sırf iyi deneyim alabileyim diye satın aldım onda bile durum aynı ve çok vahim. Bölge değiştirme gibi yöntemleri denedim işe yaramadı. Geliştirici seçeneklerinde Bluetooth mutlak ses seviyesini açarak kapayarak denedim sonuç hâlâ tırt. Sanırım miui arayüzünde geliştirici seçenekleri işlevsizmiş. Bu sorunu yaşayıp çözen veya fark eden arkadaşlar bir el atın. Ne yapmamız gerekli?????

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Centurrion C kullanıcısına yanıt
    2 adet var bende. Cep tipi ve kulak üstü. Son ses açamıyorum. PC de TP link Bluetooth var. Onda ses daha az. İlk çıktığı zaman aldım. 2yıl oldu sanırım ve burayı hep takip ediyorum hep şikayet oldu sonra sorun kendinden kaynaklı çıktı.

• Peki hocam çözümü vs yok mu? Bluetooth cihaz Acc kodeğini destekliyor. Ayarlardan acc yapıyorum telefon geri sb ye çeviriyor.

Çözümü var mı bilmiyorum. Bendekilerde ACC telefon sb yapıyor ama sıkıntı yok.

• Valla hocam bende sorun büyük şarkılarda düşük ses seviyesi çok can sıkıyor. Telefonu satmak istiyorum şu an ya

• Bende sorun yok T15 kullanıyorum acc de seçiliyor sbc de. Son sen dinleyemiyorum hatta

• Allah allaaah kardeşim miui 12 misin. Yazılım vs uğraştın mı hiç? Bir de varsa başka telefonla denesene kulaklığı

Evet Miui 12 şimdi tekrar denedim kulak ağrıtıyor son ses, kablolu kulaklık kadar yüksek ses veriyor. Yazılımla hiç ugrasilmadi orijinal cihaz.

*** Xiaomi Mi 8 Lite Kullanıcıları ***

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bigmagician -- 6 Ekim 2020; 19:21:37 >
  • İmrenerek bakıyorum hocam ya. Nasip olmadı orda AAC yazısın görmek. Umarım bir babayiğit çıkar da yol gösterir. Demek ki olabiliyormuş yani.

Hocam ilk aldığınız dan beri mi böyle

• Sorun yok

• Evet hocam sanırım bu sorun ilk aldığımdan beri var. Haylou t15 Kulaklıkları başka cihazlarınızda denediniz mi? Büyük bir ses farkı oluştu mu?

• 3 adet Bluetooth kulaklık mevcut bluedio tn2 haylpu gt1 mi true wireless earpods 2 hepsindede aac çalışıyor ses seviyesi ilede bir sorunyok

• Sanırım bana özel bu sorun hocam garantiye yollasam. (Delta) uğraşırlar mı acaba. Yoksa baştan mı savarlar.

• Arkadaşlar bu miui 12 den sonra telefon görüşmelerinde ahize sesi azalan var mı? Hatta bunun bir ayarı var mı? Normalde görüşme halindeyken yandaki ses açma kapatma düğmesi ile yükseltip alçaltmaktan bahsetmiyorum. Başka bir yer var mı?

Geçer mi bilmem ama temiz bir hard reset atmanızı tavsiye ederim

• Hard reseti biliyorum hocam da. Temizden kastınız nasıl yani.

Yani sıfırdan kurulum anlamında demiştim verilerinizi yedekleyip hard reset atın belki geçer
    https://www.youtube.com/watch?v=1_CLMJUMyy4&feature=youtu.be

• 
Sayfa: önceki 471472473474475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.