Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (1128. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37.628
Cevap
301
Favori
1.648.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11261127112811291130
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam teşekkür ederim. demek ki sadece mi logosu olması kapağın değiştiği anlamına gelmiyor.

bugün mağazadan alacağım da bakıp kontrol etmem gereken bir şeyi, olası kronik arızası var mı bu telefonun? konu içi aramayı da kaldırmışlar daha önce soruldu mu bilmiyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pessimistiki -- 18 Şubat 2017; 10:15:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pessimistiki

hocam teşekkür ederim. demek ki sadece mi logosu olması kapağın değiştiği anlamına gelmiyor.

bugün mağazadan alacağım da bakıp kontrol etmem gereken bir şeyi, olası kronik arızası var mı bu telefonun? konu içi aramayı da kaldırmışlar daha önce soruldu mu bilmiyorum..

Hocam öyle alışılagelen bir kronik arızası yok (resetleme felan diyorlar ama ben yaşamadım) Miui biraz farkli bir arayüz kolay kolay alışamıyor insan. Ama bildiğin yağ gibi akıyor makine ekran parlak, kamera tatminkar, Ali expres gibi sitelerde yoğun aksesuar desteği var. Bnece isabetli tercih.

• Arkadaşlar xiaomi mi5 64gb ile mi5s 32gb arasında gidip geliyorum. Sizce hangisi daha mantıklı olur? Depolama olarak 32 de yeter bana.

• Emirio kullanıcısına yanıt
    Bende telefonu yeni aldim ilk yaptigimda 120bin aldi sonra ise 80bin yeni oldugu icinmi acaba?

• Kefelon kullanıcısına yanıt
    Evet güncelleyince düzeldi eyvallah
  • Güncelleme yaptıktan sonra düzeldi, ilginç bir sorun
  • consumeobeydie kullanıcısına yanıt
    Tabiki metal kasa daha iyi bir işlemci mi 5s

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bazen ekran gelmiyor 10 saniye gecikiyor neden acaba.

• kurumuz kullanıcısına yanıt
    Hocam yaklaşık bir ay oldu telefonu alalı ve ilk defa yaptım Antutu testini, ilk günde yapmak istemiştim fakat eksik izin vs. uyarısı verdiğinden uğraşmamıştım. Pek mantıklı değil gibi sonrada daha az puan çıkması, uygulama çok güvenilir değil galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: Poyrito

Yeni temam IOS After Dark az sarj yediğini düşündüğüm, tasarımcısı jenz1
    Eski çok şarj yiyen temam ise let it be temasıydı, tasarımcısı nou90

merhaba hocam bu tema da sürekli açılış kodu girmek gerekiyor bunu iptal edebiliyor muyuz
  • 7.0 betaya 7.2.16 isimli guncelleme geldi yapan varmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the block -- 18 Şubat 2017; 12:16:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: the block

7.0 betaya 7.2.16 isimli guncelleme geldi yapan varmi

Hocam bu güncellemeyle whatsup, facebook gibi uygulamalar, durduruldu hatası veriyormuş.

• Arkadaşlar bugün gidip telefonu cepportdan almaya niyetlendim tek derdim kulaklıkla gürültülü ortamda çok fazla dizi film izleyen birisiyim kulaklık sesinin çok az olduğunu yazmış herkes hata mı ederim yoksa romla düzeltilir mi? A

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • cedayroy C kullanıcısına yanıt
    Ben dünden beri kullanıyorum. Whatsapp sıkıntı yaratmıştı ama whatsapp beta kullanıyordum sıkıntı ondanmis. Kaldırıp stable whatsapp kurdum sıkıntı kalmadı. Ayrıca bu 7.2.16 ile birlikte kilit ekranında mesaj içeriğini gizleme geldi.

• 7.2.16 veya birkaç önceki Android N uyumlu romlarda ben internete Edge/3G/4G ile bağlanamıyorum. Sadece telefon çalışıyor. IMEI veya MAC adresi hatası veriyor. Benden başka kimsede oluyor mu bu hata? Çok takip edemedim forumu tekrar tekrar yazıldı ise kusura bakmayın. İlk mesajda göremedim.

Hattım vodafone

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shootographer -- 18 Şubat 2017; 12:54:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: spooker42

Arkadaşlar bugün gidip telefonu cepportdan almaya niyetlendim tek derdim kulaklıkla gürültülü ortamda çok fazla dizi film izleyen birisiyim kulaklık sesinin çok az olduğunu yazmış herkes hata mı ederim yoksa romla düzeltilir mi? A

Hocam bence az kulaklık sesi, şimdiye kadar düzeltilemedi sonrası ne olur bilmiyorum ama yeterli diyende var beğenen de var.

Hocam çok mu az veriyor sesi yani gürültülü ortamda duymakta zorlanıyormusun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Suana kadar sıkıntı. Yasamadim

Bence vu surumu stabil olarak gonderecekler

• spooker42 kullanıcısına yanıt
    Eski telefonum G4' dü ona göre kıyasladım daha az. Ama nekadar az sorusuna cevap nasıl vereyim bilemedim, biryerlerden inceleme imkanınız varsa çok iyi olur.

• yavuz1940 Y kullanıcısına yanıt
    evet üst köşeden ayarlara girin, çince birşeyler yazıyor bir sürü. en üstteki düğmeyi kapalı konuma getiriniz.
  • 
Sayfa: önceki 11261127112811291130
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.