Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (1127. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
37.629
Cevap
301
Favori
1.648.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11251126112711281129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, bende beyaz model ile aranızdayım , ilk xiaomi cihazim şimdi ilk olarak uygulamam gereken kalibrasyon ve ayarlamalar nedir, antutu testinde 120xxx cikiyor, tavsiyeler nelerdir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Soickan S kullanıcısına yanıt
    7.2.16 yi recovery den yükledim. Whatsapp sürekli durduruldu diyordu. Sonra 7.2.9 u geri yükledim ancak sorun düzelmedi.

• tugaykavuk kullanıcısına yanıt
    800 MHz olayı lte için geçerli HSDPA için değil.H+ görünüyorsa sorun yoktur.

• Bandla alakalı mı bilmiyorum okuduğum kadarıyla 4.5 g işi bandla ilgili. Herkes 3g yı rahat kullanıyor ancak ben 3G yı kullanamıyorum yok mı bilen? Gizli menüden seçilmesi gerekenler seçili, 3G açık ancak h+ yı geçmiyor arkadaş..

• Arkadaslar ekran süresi nasıl wifi olmayan saatlerde 4G açıktı.

Birde ben telefonu ne zaman sarjdan çeksem hemen yüzde 98 falan kalıyor sizde de öyle mı
    ★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elifednah -- 18 Şubat 2017; 0:5:35 >

• 7.2.16 gerekli olan bi özellik gelmiş. Örneğin whatsapp mesaj içeriği kilit ekranında gizlenmiyordu eski sürümlerde. İçerikleri gizleme özelliği gelmiş.

Yalnız 7.2.16 otadan verilmiyor mi5 e. Muhtemelen bi sıkıntı var. Ben recoveryden yükledim.

• quote:

Orijinalden alıntı: tugaykavuk

Bandla alakalı mı bilmiyorum okuduğum kadarıyla 4.5 g işi bandla ilgili. Herkes 3g yı rahat kullanıyor ancak ben 3G yı kullanamıyorum yok mı bilen? Gizli menüden seçilmesi gerekenler seçili, 3G açık ancak h+ yı geçmiyor arkadaş..

H+ 3g'den hemen hemen daha iyidir 3g plus çekiyor gibi düşünün sorun yok cihazınızda..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu cihazı ilk aldığınız da masaüstündeki simgeler bir düzen ile geliyor. Bizde keyfimize göre diziyoruz. Sonra tekrar nasıl sıfırliyoruz başlangıç taki düzene. İphone daki ana ekran dizilimini sıfırla var mı yani.

• Yeni ne var

• Pro versiyonunu kullanıp antutu testi yapan var mı? Bugün testi yapayım dedim söylenilen ve beklediğimden yüksek çıktı

• arkadaşlar bu telefonun arkasında yani arka kapağında yazılar var biliyorsunuz. bu yazıların olmadığı seri de var mı? arka kapağında mi logosu haricinde hiçbir şey olmayan bir tane buldum da kapak mı değişmiş acaba diye merak ettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: tugaykavuk

Kütahya'dayim. Birakin 4.5g yı telefondan 3g bile göremiyorum. Ayarları yapılı her şey tam şehrin en işlek yerinde bile yok. H+ yı geçmiyor. Babamın galaxy ACE bile evden TT ile 3G bağlanıyor benim de TT ama baglanamiyorum. Yardımcı olabilecek var mı neden kaynaklanıyor olabilir?

Hocam avea ile kutahyanin merkezinde %80 4g ,%20 3g görüyorum. Zafertepeden azota 4g var. Vodafone turkcell dersen onlarda pek 4g çekmiyor.

• Beyler ekran koruyucu taktiktan sonra alt kapasitif tuslarda bazen tepkisizlik olmaya basladi biraz sert davranmak gerekiyor bu sorunu baska yasayan var mi? Nasil cozdunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Me[S]uT -- 18 Şubat 2017; 7:35:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pessimistiki

arkadaşlar bu telefonun arkasında yani arka kapağında yazılar var biliyorsunuz. bu yazıların olmadığı seri de var mı? arka kapağında mi logosu haricinde hiçbir şey olmayan bir tane buldum da kapak mı değişmiş acaba diye merak ettim.

Benimkinde Mi logosundan başka hiçbirşey yok. Beyaz renk standart versiyon turuncu mağazadan almıştım.

• quote:

Orijinalden alıntı: cedayroy

quote:

Orijinalden alıntı: Pessimistiki

arkadaşlar bu telefonun arkasında yani arka kapağında yazılar var biliyorsunuz. bu yazıların olmadığı seri de var mı? arka kapağında mi logosu haricinde hiçbir şey olmayan bir tane buldum da kapak mı değişmiş acaba diye merak ettim.

Benimkinde Mi logosundan başka hiçbirşey yok. Beyaz renk standart versiyon turuncu mağazadan almıştım.

Aynen bende aynı yer sadece mi logosu var.

• ferhax F kullanıcısına yanıt
    Hocam olmuyor maalesef. Global betadan global stabile dönmüyor guncelleyiciden. Dogrulanamadi hatası veriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ajanblue

quote:

Orijinalden alıntı: hiboz

Siyaha fazladan 200 tl fark vermemek için ilk sayfadaki kılıf tavsiyelerinden 3. ve 4. sıradakileri aldım (Siyah arka kapak ve siyah şeritli kırılmaz cam). 50 günde geldi. Sonuç olarak 10 tl ye siyah mi5 im oldu. Kenarlardaki siyah şerit de kayboldu. Siyah şeritli filmi takınca sağ ve sol menü tuşları çalışmadı. Onları da takmadan önce delmek lazım. Benimkilerde delik yoktu.
    ★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★

10 tl nasıl oluyor? iki ürünün toplamı 5$ a yakın..
    delikleri kendim açtım demişsin.nasıl,ne ile açtın ? ortadaki home tuşunu da mı deldin?

3 ay oldu sipariş vereli, düz hesap dedim o fiyatı.5$ fiyatı. Sağ-sol tuşların olduğu kısım şeffaf film, ev tuşu kısmı zaten boşluklu. Bu şekilde imal edildiğine göre çalışıyordur illaki dedim ama çalışmadı menü tuşları. Ben delmedim henüz,o şekilde kullanıyorum.

• elifednah kullanıcısına yanıt
    O kısım uygulamaların ön bellekleri, resimlerin ön izlemelerinin olduğu kısım. Ara sıra Güvenlik-Temizlik bölümünden temizleme yapın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Me[S]uT

Beyler ekran koruyucu taktiktan sonra alt kapasitif tuslarda bazen tepkisizlik olmaya basladi biraz sert davranmak gerekiyor bu sorunu baska yasayan var mi? Nasil cozdunuz?

Ekran koruyucusuz hic kullanmadim ben, buna ragmen sikayetimde olmadi duyarsizliktan. Cok kalin bir cam mi taktiniz? Ekranda var mi dokunma hassasiyetinde azalma

• quote:

Orijinalden alıntı: Me[S]uT

Beyler ekran koruyucu taktiktan sonra alt kapasitif tuslarda bazen tepkisizlik olmaya basladi biraz sert davranmak gerekiyor bu sorunu baska yasayan var mi? Nasil cozdunuz?

En son sürüme güncelleyince o sıkıntı gidiyor.

• 
Sayfa: önceki 11251126112711281129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.