Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (1129. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
37.628
Cevap
301
Favori
1.648.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11271128112911301131
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben kilit ekranı kullanmıyorum. Mi Band 2 kullanıyorum onunla eşleştirince otomatik açılıyor telefonun ekranı sadece parmak kaydırıyorum. Bence bunlardan ziyade düzeltilmesi gereken facebookta yaşanan push bildirim sorunu belki diğer uygulamalarda da yaşanıyordur bilmiyorum) , birde whatsupta kaç mesaj gelirse gelsin ikonun üzerinde sadece 1 yazması gıcık ediyor beni :) , çift ekran kullanamıyoruz mesela neden ?

Sanki hala dalvik sanal makinasını bırakıp ART'ye geçmemişler gibi geliyor bana başka bir açıklama bulamıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cedayroy C kullanıcısına yanıt
    Wipe Dalvik ve Wipe Cache yaparsaniz sorun kalmaz. Diger bir yontem ise var olan uygulamalari silip yeniden kurun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: theVerge

Wipe Dalvik ve Wipe Cache yaparsaniz sorun kalmaz. Diger bir yontem ise var olan uygulamalari silip yeniden kurun.

Hocam miui de o şekilde bir bios menüsü açılmıyor cvm veya trwp kurmak gerekiyor sanırım.

• spooker42 kullanıcısına yanıt
    Hocam sesi çok iyi denemez. Ama duymayı engelleyecek kadar az değil yav. Ben Spotify da en yüksek kalitede müzikleri son ses ayarda dinlerken rahatsız oluyorum misal fazla geliyor sesi. oyle anlatayım size.

• 7.2.16 geçen arkadaşlar napalim güncelleyelim mi? Ciddi problemler var mı?

• consumeobeydie kullanıcısına yanıt
    Üstat depolama alanı dışında işlemci hızları ve ram frekansları farklı 32 GB ve 64 GB olanın. AnTuTu skorunda yaklaşık olarak 20.000 - 25.000. Puan civarı bir fark oluşturuyor bu.tercih size kalmış.

• shootographer kullanıcısına yanıt
    Global beta, vodafone. Herhangi bir problem yaşamadım şimdiye kadar

• ben 7.2.16 guncellemesini yaptim bundan onceki versiyonda ara ara playerpro, adownloader, fizy , yandex beta browser otomatik kapatiyodu kendini simdi o problem ortadan kalkti whatsapp beta kullaniyorum dahalik kapanma sorunu olmadi bi kac gune belli eder kendini yazilim.

• Arkadaşlar mi5'te kilit ekranda herhangi bir uygulamanın bildirimleri gizlenebiliyor mu?
    Mesela whatsapp bildirimi olacak ama kimden geldiği ve içeriği gizlenebilecek.

edit: cevap yukardaymış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi albati -- 18 Şubat 2017; 15:4:36 >
  • chaos_Lord C kullanıcısına yanıt
    Rahatsiz edebiliyorsa gayet iyi o zaman,bide telefonu almak icin gidiyorum simdide fake rom yada global rom oldugunu anlayabilir miyim orda

• Hocam whatsapp bildirim sesini sistemde bulunan ses dosyalarından değilde indirmiş olduğunuz bi ses dosyasını yaparak dener misiniz? Ben öyle yapınca whatsappa bildirim gelince çöküyor whatsapp.

• dediginizi yaptim 6-7 defa mesaj attim bi sikinti olmadi. bu hatalar telefondan telefona degisiyomu acaba yoksa baska uygulamalarmi etkiliyot telefonu :(

• instagramda anasayfanın yukarısındaki snapleri sağa sola kaydırırken sıkıntı yaşıyo musunuz? ben 20 kere deniyorum kaydırmayı, 21. de anca becerebiliyorum. benzer bi sıkıntı spotifyda listeleri aynı şekilde kaydırırken veya bildirimleri silmek için sola çekerken de oluyo. bi yere kadar takmadım bu sıkıntıyı ama iyice batmaya başladı artık, farklı bi romla filan veya başka bi şekilde bu sıkıntıdan kurtulmanın yolunu bilen var mı?

başka bi sorumda notlar uygulamasında bi notu gizle dedim, şimdi de bulamıyorum nereye gitti bu, nerden açacaz gizlileri
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hanzee

instagramda anasayfanın yukarısındaki snapleri sağa sola kaydırırken sıkıntı yaşıyo musunuz? ben 20 kere deniyorum kaydırmayı, 21. de anca becerebiliyorum. benzer bi sıkıntı spotifyda listeleri aynı şekilde kaydırırken veya bildirimleri silmek için sola çekerken de oluyo. bi yere kadar takmadım bu sıkıntıyı ama iyice batmaya başladı artık, farklı bi romla filan veya başka bi şekilde bu sıkıntıdan kurtulmanın yolunu bilen var mı?

başka bi sorumda notlar uygulamasında bi notu gizle dedim, şimdi de bulamıyorum nereye gitti bu, nerden açacaz gizlileri

Global betada oluyor, stabil romdayken yaşamadım hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mixmaster

quote:

Orijinalden alıntı: Hanzee

instagramda anasayfanın yukarısındaki snapleri sağa sola kaydırırken sıkıntı yaşıyo musunuz? ben 20 kere deniyorum kaydırmayı, 21. de anca becerebiliyorum. benzer bi sıkıntı spotifyda listeleri aynı şekilde kaydırırken veya bildirimleri silmek için sola çekerken de oluyo. bi yere kadar takmadım bu sıkıntıyı ama iyice batmaya başladı artık, farklı bi romla filan veya başka bi şekilde bu sıkıntıdan kurtulmanın yolunu bilen var mı?

Global betada oluyor, stabil romdayken yaşamadım hocam.

Betada değilim zaten, stabildeyim ama ona rağmen oluyo

• Android 7 yee mi güncellemiş. Hiç haberim yoktu. Değişiklik de yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prestiggge -- 18 Şubat 2017; 16:37:4 >
  • Hanzee kullanıcısına yanıt
    snaplerin resmin ustunden kaydirmaya calisinca kaymiyo ama alttaki isimlerden basili tutup saga sola kaydirinca sıkıntı olmuyo betadayim

• Aydınlandım hocam teşekkürler :D dediğin gibi oldu

• Hocam whatsapp beta 2.17.72 sürümü yüklü. Aşağıda yollicak olduğum sesi, bilirim sesi yaptığım zaman mesaj gelince ne ses geliyor nede mesaj. Whatsappa giriyorum whatsapp göcuyor. Yolladığım sesi yaparak dener misiniz? Bide sizin kullandığınız whatsapp sürümü kaç?

https://drive.google.com/file/d/0B-4uEm54_BqudzJjZVRrc0NWT00/view?usp=drivesdk

• quote:

Orijinalden alıntı: cedayroy

quote:

Orijinalden alıntı: theVerge

Hocam miui de o şekilde bir bios menüsü açılmıyor cvm veya trwp kurmak gerekiyor sanırım.

Android de bios menusu yok. Recovery uzerinden yapiliyor. Mi Recovery ile halledebilirsiniz.

https://www.google.com.tr/amp/techsarjan.com/2016/09/clear-wipe-cache-data-wipe-reset-xiaomi-miui-8-miui-7-mi-recovery.html/amp

• 
Sayfa: önceki 11271128112911301131
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.