Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (1126. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37.629
Cevap
301
Favori
1.648.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11241125112611271128
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hiboz

Siyaha fazladan 200 tl fark vermemek için ilk sayfadaki kılıf tavsiyelerinden 3. ve 4. sıradakileri aldım (Siyah arka kapak ve siyah şeritli kırılmaz cam). 50 günde geldi. Sonuç olarak 10 tl ye siyah mi5 im oldu. Kenarlardaki siyah şerit de kayboldu. Siyah şeritli filmi takınca sağ ve sol menü tuşları çalışmadı. Onları da takmadan önce delmek lazım. Benimkilerde delik yoktu.
    ★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★

Bende aldım bu ürünlerden fakat bana 35 tl ye geldi isteyen varsa aynı fiyattan gönderebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocalarim apple music nasil varsayilan yaparim bi yardimci olurmusunuz

• srsy kullanıcısına yanıt
    tesekkurler cevap icin.
  • Böyle bir güncelleme yaptim. Degişen birsey yok.

Bölge:Rusya

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ronguman -- 17 Şubat 2017; 19:59:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Loser.

yasada sim kart takılan veya jelatini açılan diye böyle bir madde olduğun bilmiyorum

ama var orjinal ambalajı ile iade alınır..yoksa herkez alır 14 gün kullanır iade eder..o iade malları sen alırmısın mesela?bir ara hb bu işi yaptı çok tepki çekti kullanılmış mal gönderiyor diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ajanblue -- 17 Şubat 2017; 20:29:56 >
  • Beyler hangi magzayi onerirsiniz telefon icin

• quote:

Orijinalden alıntı: Mixmaster

Şuan twrp yükleyip xiaomi.eu beta romuna geçmiş bulunmaktayım,sorusu olan bilgi isteyen rom hakkında merak edilenleri belirtirseniz cevaplayabilirim arkadaşlar.

ses hocam bende kısık çıkmıştı hala öyle mi? china mix dosyaları sizde işe yaradımı bende yaramamıştı
  • son guncellemeden sonra telefon eski hızına kavuştu 😀

• quote:

Orijinalden alıntı: hiboz

Siyaha fazladan 200 tl fark vermemek için ilk sayfadaki kılıf tavsiyelerinden 3. ve 4. sıradakileri aldım (Siyah arka kapak ve siyah şeritli kırılmaz cam). 50 günde geldi. Sonuç olarak 10 tl ye siyah mi5 im oldu. Kenarlardaki siyah şerit de kayboldu. Siyah şeritli filmi takınca sağ ve sol menü tuşları çalışmadı. Onları da takmadan önce delmek lazım. Benimkilerde delik yoktu.
    ★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★

10 tl nasıl oluyor? iki ürünün toplamı 5$ a yakın..
    delikleri kendim açtım demişsin.nasıl,ne ile açtın ? ortadaki home tuşunu da mı deldin?

• quote:

Orijinalden alıntı: ajanblue

quote:

Orijinalden alıntı: Mixmaster

Şuan twrp yükleyip xiaomi.eu beta romuna geçmiş bulunmaktayım,sorusu olan bilgi isteyen rom hakkında merak edilenleri belirtirseniz cevaplayabilirim arkadaşlar.

ses hocam bende kısık çıkmıştı hala öyle mi? china mix dosyaları sizde işe yaradımı bende yaramamıştı

Hocam ilk denediğim şey hoparlör oldu, global roma göre çok daha güzel temiz bass ve tiz veriyor,hiç bir dosya veya ek birşey kullanmadım beta romdaki gibi cızırtı yapmıyor, akıcılık ve stabilite çokyüksekte, pil konusuda daha konuşmak için erken ancak global romdan üstün gibi geldi bana zamanla anlayacağız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mixmaster -- 17 Şubat 2017; 21:36:53 >

• android 7.0 da cift ekran özelliği geldi mi mi5 e?
  • Mixmaster kullanıcısına yanıt
    indirdiğiniz beta bu linkteki mi?

https://www.androidfilehost.com/?fid=673368273298932055
  • Arkadaşlar bu depolamadaki diğer kısmı her geçen gün büyüyor bu diğer de hangi dosyalar oluyor

Birde bu 5s de bulunan 3D touch ve assistive touch bulunuyor mu
    Edit: assistive touch için hızlı erişimi buldum ama diğerini bulamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elifednah -- 17 Şubat 2017; 22:7:16 >
  • metinTasci M kullanıcısına yanıt
    Eski cihazlar için geldi, yenileri için de ayın yirmisi işaret ediliyor hocam.

• Sarj olurken hizli sarj oldugunu yada olmadigini anlayabilecegimiz bir simge cikiyormu arkadaslar telefonda.

• quote:

Orijinalden alıntı: ens1252

indirdiğiniz beta bu linkteki mi?

https://www.androidfilehost.com/?fid=673368273298932055

Aynen hocam bu

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★

• Bu haftaki güncelleme yayınlandıktan sonra Facebook ve Messenger uygulamalarının sürekli durduruldu hatası aldıklarına dair ve çeşitli hatalarında ortaya çıktığına dair geri döüşler olduğu için OTA (otomatik internetten) olarak güncelleme geri çekildi sanırım. Global Beta kullanıcılarına tavsiyem 7.2.9 da kalmalarıdır. 7.2.16'da bu sorunlar ortaya çıkmış arkadaşlar...

• AKINLASINN A kullanıcısına yanıt
    Hocam her hangi bir simge bulunmuyor,ancak telefon size sürelerle bunu belli ediyor örneğin hızlı şarj olmadığı zaman tahmini dolum süresi 2 saat çıkabiliyor,hızlı şarjdayken 60 70 dakika gibi ölçebilirsiniz.
  • Kütahya'dayim. Birakin 4.5g yı telefondan 3g bile göremiyorum. Ayarları yapılı her şey tam şehrin en işlek yerinde bile yok. H+ yı geçmiyor. Babamın galaxy ACE bile evden TT ile 3G bağlanıyor benim de TT ama baglanamiyorum. Yardımcı olabilecek var mı neden kaynaklanıyor olabilir?

• quote:

Orijinalden alıntı: tugaykavuk

Kütahya'dayim. Birakin 4.5g yı telefondan 3g bile göremiyorum. Ayarları yapılı her şey tam şehrin en işlek yerinde bile yok. H+ yı geçmiyor. Babamın galaxy ACE bile evden TT ile 3G bağlanıyor benim de TT ama baglanamiyorum. Yardımcı olabilecek var mı neden kaynaklanıyor olabilir?

800 MHz frekansı kapalı olduğu için sorun yaşıyor olabilirsiniz...

• 
Sayfa: önceki 11241125112611271128
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.