Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (1130. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
37.629
Cevap
301
Favori
1.648.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11281129113011311132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Global betadayım. Aynı olay haber7 uygulamasında başıma geliyor. Sağa sola sürükleyerken zorlanıyorum, kırılmaz filmden kaynaklanıyor da olabilir. Çok kaliteli değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hiboz H kullanıcısına yanıt
    Bende kırılmaz filmde yok, ondan değildir

• Hanzee kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bende de var.
    Not defterindei gizli şeyleri görmek için yuakrıdan dokunup aşağıya kaydır. Sayfa yeniler gibi aama en aşağıya.
  • hiboz H kullanıcısına yanıt
    Hocam ayni sorun bendede var

Mesela sahibinden comda fotografi kaydiriyorum olmuyor

Bende sahibinden comda sorun var sandim ama guncellemede geldi degisen birsey yok haber sitelerindede bu sorun mevcut kirilmaz cam kullanmiyorum acaba stabildede boylemi

Cunku ben 6.0 kullandigimda boyle bir sorun yoktu

İyi forumlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://forum.miuiturkiye.net/konu/kaydirma-sorunu.10522/

Burda da sag sol gecislerindeki sorunu dile getirmisler

• Arkadaşlar merhaba.

Benim için telefonda müzik dinlemek en önemli işlerden birisi. Piston 3 kulaklık aldım övgü aldığı ve telefonla uyumlu olsun diye. İlk başta beğendim ama ses çok az olduğunu iphone 4,5,6 ile kulaklığı deneyin anladım. Arada uçurum var. Kulaklık mükemmel ses veriyor. Bass, tizz, denge.. Ama xiaomi mi5 de ses çok az. Yarısı nerdeyse. Buna bir çözüm bulma şansım var mı? Root falan da olabilir. Aldığım gibi kullanıyorum.

Yardımlarınızı esirgemeyin. İyi forumlar

• 71 surum baska sesleride denedim cokme yok

• quote:

Orijinalden alıntı: the block

https://forum.miuiturkiye.net/konu/kaydirma-sorunu.10522/

Burda da sag sol gecislerindeki sorunu dile getirmisler

Birisi cm14 kurunca sorun kalktı yazmış

Android 7 kararlı güncelleme gelene kadar beklerim, hala düzelmezse bende geçerim artık cm ye, yapcak bisey yok

Ama en azından yukarda bi arkadasın tavsiyesiyle instagramda veya spotify da ki kaydırmalarda ki sorun kalktı, resimden degilde yazıdan çekince sıkıntı olmuyo

@Ronguman sağolasın not işi de çözüldü :D

iyi ki yazmışım buraya, kendi kendime dert yapıyodum o sorunları :D iyi kötü çözüm bulduk, teşekkürler

• 7.2.16 romuna gectim bugun, whatsappda sohbet sesleri kapanmiyor, telefon ve medya sessizde olmasina ragmen

• Whatsapp ayarlarindan sohbet seslerini kapatinca ses kapaniyor fakat sessizdeyken yoktu eskiden oyle hatirliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: PharmaHii

Arkadaşlar merhaba.

Benim için telefonda müzik dinlemek en önemli işlerden birisi. Piston 3 kulaklık aldım övgü aldığı ve telefonla uyumlu olsun diye. İlk başta beğendim ama ses çok az olduğunu iphone 4,5,6 ile kulaklığı deneyin anladım. Arada uçurum var. Kulaklık mükemmel ses veriyor. Bass, tizz, denge.. Ama xiaomi mi5 de ses çok az. Yarısı nerdeyse. Buna bir çözüm bulma şansım var mı? Root falan da olabilir. Aldığım gibi kullanıyorum.

sesi %550 yükselttiğini iddia ediyor. kulaklık amfisi diye bir şey buldum, farklı modeller araştırılabilir. fiyatları biraz tuzluymuş. belki aliexpreste falan uyguna bulunur

http://www.ampli-fi.com

buda farklı bir versiyon
    http://m.n11.com/fiio-a1-silver-portable-headphone-amp-a1-kulaklik-amfisi-P138692350?cid=604001&gclid=CM_M4bT_mdICFe8V0wodVPEGaw&gclsrc=aw.ds

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ecrasniann -- 18 Şubat 2017; 18:49:42 >

• PharmaHii kullanıcısına yanıt
    Hocam root olur derseniz ilk sayfada bulunan Çin romunun ses dosyalarını kullanabilirsiniz. Yukleme adımları yazıyor. Kulaklık sesi muazzam sekilde artıyor.

GLOBAL ROM SES YÜKSELTME
    -Root gereklidir
    -Root explorer ile
    -/system/etc dizinine gidin
    -mixer_paths.xml,mixer_paths_i2s.xml,mixer_paths_tasha.xml dosyalarının önce yedeğini alın farklı bir yere
    -Linkteki yeni dosyaları aynı dizine kopyalayın ve değişimini onaylayın
    -Dosyaların izinlerini rw- r- r-olarak ayarlayın
    -Yeniden başlatın cihazıhttps://drive.google.co...GcdBSjQjKeERFRmRuM0ZXSlU
    Dosyalar çin stabil ROM 8.1.3.0'den alınmıştır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimyagERdem -- 18 Şubat 2017; 18:54:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: the block

Hocam ayni sorun bendede var

Mesela sahibinden comda fotografi kaydiriyorum olmuyor

Bende sahibinden comda sorun var sandim ama guncellemede geldi degisen birsey yok haber sitelerindede bu sorun mevcut kirilmaz cam kullanmiyorum acaba stabildede boylemi

Cunku ben 6.0 kullandigimda boyle bir sorun yoktu

İyi forumlar

8.1 kararlıdayım malesef aynı sorun var sinir bozucu bir durum dokunmatikte mi sıkıntı var romda mı acaba

• erburak E kullanıcısına yanıt
    Hocam tek sorunu bu telefonun sag sol gecisler

Ama yazilimsalmis cm14 romunda boyle bir sorun yokmus ben beta kullaniyorum

İnsallah gelecek guncellemelerde duzelir

• Kaydirma sorunu olanlar 8.1.4 teyim hicbir sorun yok telefonunuzda yada aksesuarinizda problem olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: ecrasniann

quote:

Orijinalden alıntı: PharmaHii

Arkadaşlar merhaba.

sesi %550 yükselttiğini iddia ediyor. kulaklık amfisi diye bir şey buldum, farklı modeller araştırılabilir. fiyatları biraz tuzluymuş. belki aliexpreste falan uyguna bulunur

http://www.ampli-fi.com

buda farklı bir versiyon
    http://m.n11.com/fiio-a1-silver-portable-headphone-amp-a1-kulaklik-amfisi-P138692350?cid=604001&gclid=CM_M4bT_mdICFe8V0wodVPEGaw&gclsrc=aw.ds

hocam bende dün samsung kulak içi kulaklık ile denedim ses yüksekliği biraz az. redmi note 2 de herzaman kullanıyorum bu kulaklığı ses çok iyi. bende anlamadım. mi5 daha doğrusu mi ler xiaominin diğer serilerine göre kaliteli sanıyordum ses ile yanıldığımı anladım. neyseki diğer özellikler ile güzel telefon.

• ses ile ilgili ses azlığı yazılımla düzelebilir. örneğin general mobil etab5 te fix paketi ile ses iyi bir şekilde artıyordu. belki mi5 lerdede bu yapılabilir. rootsuz güncelleme ile düzelebileceğini düşünüyorum ama ne kadar orası ayrı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Emirio

Pro versiyonunu kullanıp antutu testi yapan var mı? Bugün testi yapayım dedim söylenilen ve beklediğimden yüksek çıktı

bence normal...bende 32gb var 150 000 üzeri alıyorum

• Android 7 İle ne değişti arkadaşlar? Benim telefonun güncellendiğini bugün farkettim. Son 1 aydır tuş kilidine bastığımda ekran uyanmıyordu. Bir kaç defa denediğimde açılıyordu. Bundanmış.
  • Gençler emektar telefonum lg l70 bir türlü bozulmadı ama error vermeye başladı.dalga geçer gibi verilen 4 gb hafıza anamı ağlattı.3 senedir çizilmedi bile kıyamadım kenara atmaya.

Mi5 ve lenovo k6 power arasında kararsız kaldım.eski telimin bataryası tek güzel yanı.o yüzden batarya önemli benim için.iyi bir pil ömrü ve 32 gb hafıza olmazsa olmaz benim için.ne tavsiye edersiniz.xiaomi teknomarketlerde bulunuyormu?

• 
Sayfa: önceki 11281129113011311132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.