Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (465. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.072
Cevap
63
Favori
285.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 463464465466467
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar siz kaç saat ekran süresi alıyorsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ustauydu

arkadaşlar siz kaç saat ekran süresi alıyorsunuz

Ben 7 saat

• quote:

Orijinalden alıntı: BuZ-MaViSi

quote:

Ben 7 saat

Ufak atta civcivler yesin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bi arkadaş bu telefona rom atmış heralde 32sn pozlama yapıyor bunu nasıl yaparız arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: deep14100

quote:

quote:

Ben 7 saat

Yarın ekran görüntüsü gondereyim

• merhaba arkadaslar nerdeyse bir aydan fazla oldu mi4 ü alalı. aldıgımda bısey yoktu yada ben farkedemedım telefon kendiliginden kapanıp acılıyor. donma yapıyor ve daha sonra uygulama kapatılsınmı sitem durduruldu gıbı uyarılar verıyor.bunun bı cozumu varmıdır formda bıraz goz attım ama bısı anlayamadım.yardımcı olursanız sevınırım tskrler
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Ben 7 saat

hocam kusura bakma dogrudur neden boyle bir sey yazdim inan bilmiyorum bosluguma geldi tekrardan kusura bakma

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ben 7 saat

hocam kusura bakma dogrudur neden boyle bir sey yazdim inan bilmiyorum bosluguma geldi tekrardan kusura bakma

Estağfurullah hocam

• Arkadaşlar az önce bu telefonu alarak aranıza katıldım, inşallah pişman olmam.

Öncelikle ilk yapmam gereken şeyler nedir, Teknolijiden çok anlamıyorum, ama araştırmayı severim. Yapılacakları kısaca özetlerseniz araştırarak yaparım inşallah.

• İlk sorum komik gelebilir ama kusura bakmayın. Bu şarz adaptörü Türkiye'ye uyumlu olmadığı için araya dönüştürücü koymuşlar. Ben bunu takamadım ki şarz edeyim

• 516 Tl gibi (çek puan vs) bir fiyata bu telefonu getirdikten sonra ilk sorunum bir kılıf oldu.

Arkadaşlar internette bir sürü satıcı var fakat doğru şekilde oturmayan kılıflarla ilgili bir sürü olumsuz eleştiri de var..Satın aldığınız kılıf önerisi ve düzgün bir satıcıya ihtiyacım var.
  • Google chromeda bir şey indirmek istiyorum ve indirmeye basıyorum sonra indirme işlemi başladı diyor yukarda aşağıya doğru bildirim panosunu indirdiğimde orada ne kadar süre sonra ineceği felan görünüyor ona tıkladığımda indirilenler kısmına gidiyor duraklat iptal et felan çıkıyor,indireceğim videonun veya herhangi bir şeyin %10u indiğinde 20 mb yer gitmiş oluyor iptal ete bastığımda telefonumdan o 20 mb yer gitmiş oluyor ama nereden sileceğim ben bunu, telefonumun hafızası biter bu şekilde, nerden sileceğimi bilen biri varsa ACİL YARDIM

Aynı olay google playdede oluyor indirme iptal edilince inen miktar kadar yer azalıyor ve ben bunu nereden sileceğim böyle böyle telefonumda yer kalmaz Acil Yardım

• quote:

Orijinalden alıntı: akadirarik

İlk sorum komik gelebilir ama kusura bakmayın. Bu şarz adaptörü Türkiye'ye uyumlu olmadığı için araya dönüştürücü koymuşlar. Ben bunu takamadım ki şarz edeyim

Haklısınız o küçük aparat biraz sert, yuvalarını tornavida ile açmayı deneyin önce.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tafesan

516 Tl gibi (çek puan vs) bir fiyata bu telefonu getirdikten sonra ilk sorunum bir kılıf oldu.

Arkadaşlar internette bir sürü satıcı var fakat doğru şekilde oturmayan kılıflarla ilgili bir sürü olumsuz eleştiri de var..Satın aldığınız kılıf önerisi ve düzgün bir satıcıya ihtiyacım var.

Aliexpress hocam
    Envai çeşit kılıf -kapak getirdim burdan.1-5 dolar arası .Şahsi görüşüm bende kılıfa gerek yok.Motor ile giderken geçen sene cebimden düşürdümyolda basketbol topu gibi sekti, havalandı debelendi dedim "ekranla kurtarsak bari" sonuç; 2 küçük belli belirsiz çerçeve çiziği başka hiç bişi yok.Abartmıyorum gördüğüm en sağlam dokunmatik telefonlardan birtanesi.O şekilde düşüp tek parça kalabilecek çok az dokunmatik telefon vardır.Bunun haricinde birçok kez düşürdüm bu telefonu.Sakar bir yapım vardır ,o yüzden 3-4 bin liralık telefon alsam kullanamam herhalde
    şuan bu tip bir kapak kullanıyorum kesinlikle tavsiye ederim.

Edit:Adminler Allah aşkına şu forumda link verme olayını düzeltin yahu.Link hiçbir şekilde kısaltılmıyor çalışmıyor url butonu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richard Parker -- 31 Aralık 2017; 14:26:42 >

• Richard Parker kullanıcısına yanıt
    kesinlikle. neredeyse 2 yıldır kullanıyorum. hiç kılıf takmadım sadece ekran camı kullandım. sayısız kez elimden düştü, betona, taşa, toprağa, parkeye. bahsettiğiniz gibi zıp zıp top gibi sekti resmen bir çok kez. yalnızca metal çerçevesinde ufak tefek çizikler var. bu telefonda resmen özgürlüğü hissettim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustaa42

merhaba arkadaslar nerdeyse bir aydan fazla oldu mi4 ü alalı. aldıgımda bısey yoktu yada ben farkedemedım telefon kendiliginden kapanıp acılıyor. donma yapıyor ve daha sonra uygulama kapatılsınmı sitem durduruldu gıbı uyarılar verıyor.bunun bı cozumu varmıdır formda bıraz goz attım ama bısı anlayamadım.yardımcı olursanız sevınırım tskrler

arkadaslar cok magdur durumdayım yokmu bana yardımı olabilecek kımse. tsk
  • quote:

quote:

merhaba arkadaslar nerdeyse bir aydan fazla oldu mi4 ü alalı. aldıgımda bısey yoktu yada ben farkedemedım telefon kendiliginden kapanıp acılıyor. donma yapıyor ve daha sonra uygulama kapatılsınmı sitem durduruldu gıbı uyarılar verıyor.bunun bı cozumu varmıdır formda bıraz goz attım ama bısı anlayamadım.yardımcı olursanız sevınırım tskrler

arkadaslar cok magdur durumdayım yokmu bana yardımı olabilecek kımse. tsk

Hocam telefonu sifirladiniz mi?

• Arkadaşlar ben telefonu aldım ama hala kullanamasım, sim kartı bile takamadım sim kart büyük geldi yuvaya oturmadı nasıl olacak yanlış telefon mu aldim

• akadirarik A kullanıcısına yanıt
    Sim kartı yenileyin hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkan1439

Arkadaşlar türkçe karakterlerin olduğu bir klavye yokmu telefonda.doğru yazabilmek için harflere uzun basmaktan gına geldi.başka klavyede yüklemek istemiyorum güvenlik nedeniyle.ayarlardada bulamadım açıkçası.türkçe pc klavye seçtim ondada yok.yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim.

Bilmeyenler için alıntılıyorum.

Klavyeyi açınız arkadaşlar. Virgüle uzun basın, üzerinde ayarlar kısmı çıkacak. Ayarlara tıklayın diller kısmı mevcut. Oraya girdikten sonra klavye dilinizi türkçe q klavye olarak seçin. Bu telefonda türkçe klavye karakteri için ilave uygulamaya ihtiyaç yok.
  • 
Sayfa: önceki 463464465466467
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.