Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (464. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.073
Cevap
63
Favori
285.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 462463464465466
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar mı4 aldım. Telefonu güncelleme geldi ve 7.1.2.0 (KXDMICK) kararli yüklü su an. Ama bundan sonra güncelleme görmüyor telefon. Sonraki güncelleme nedir acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BuZ-MaViSi -- 28 Aralık 2017; 22:33:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BuZ-MaViSi kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun

Yükleme rehberi ilk mesajlarda vardı sanki.
    http://en.miui.com/download-240.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrsmrc

Hayırlı olsun

Yükleme rehberi ilk mesajlarda vardı sanki.
    http://en.miui.com/download-240.html

Hocam direk 8.5.1.0 ü mu guncelleyeyim.

Guncelleyici ile mi yapılacak yoksa flashtoll ile mi?

Birde Telefon 3g versiyon.

Son stabil versiyonu o hocam
    Dosyayı indirin, güncelleyici programına girip sağ üstteki üç noktadan güncelleme paketini seçin diyerek indirdiğiniz dosyayı seçiyorsunuz. Cihaz güncellenip yeniden başlayacak, bu kadar.
  • quote:

Son stabil versiyonu o hocam
    Dosyayı indirin, güncelleyici programına girip sağ üstteki üç noktadan güncelleme paketini seçin diyerek indirdiğiniz dosyayı seçiyorsunuz. Cihaz güncellenip yeniden başlayacak, bu kadar.

Tşk ederim güncelledim.

Rica ederim
  • Arkadaşlar, ben bu akşam bu Telefonu 689₺ ye almayı düşünüyorum. Tavsiye etmeyen varmı? Alırsan pişman olursun felan diyen

• quote:

Orijinalden alıntı: akadirarik

Arkadaşlar, ben bu akşam bu Telefonu 689₺ ye almayı düşünüyorum. Tavsiye etmeyen varmı? Alırsan pişman olursun felan diyen

Telefondan beklentilerin nedir?

• quote:

Arkadaşlar, ben bu akşam bu Telefonu 689₺ ye almayı düşünüyorum. Tavsiye etmeyen varmı? Alırsan pişman olursun felan diyen

Hocam ben bugune kadar 5 tane aldım. 679 nit full HD ekran, kaliteli kasa, f/1.8 on ve arka kamera ile ve 600 liralık fiyatı ile bana göre efsane olmuş bir telefon.

• quote:

Bu fiyata bu telefonu alan pişman olmaz. Çok çok kaliteli.
  • akadirarik A kullanıcısına yanıt
    Bir buçuk yılı geçiyor kullanmaya başlayalı, tek sevmediğim yanı hafızası. Onu da otg bağlantısı ile usb vs. çözebiliyoruz. Üzmez.
  • İşlemcide duzeldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: tlhGS

quote:

Telefondan beklentilerin nedir?

Güzel fotoğraf çeksin, şebeke sorunu olmasın, sosyal medyayı rahat kullanayım birde düşmelere karşı biraz sağlam olsun.

• quote:

Bir buçuk yılı geçiyor kullanmaya başlayalı, tek sevmediğim yanı hafızası. Onu da otg bağlantısı ile usb vs. çözebiliyoruz. Üzmez.

Cevabınız için teşekkürler, zaten beni düşündüren 2 sebeb vardi biri 4,5 G diğeride hafıza. Bu dediğiniz otg çözümü nedir acaba

Şarj soketine usb bellek bağlayabilmek için kullanılan bir arabirim.

★ Xiaomi Mi 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★

Kablo ile uğraşmak istenilmezse de çift taraflı bu şekilde usb bellekler mevcut.
  • quote:

Şarj soketine usb bellek bağlayabilmek için kullanılan bir arabirim.

★ Xiaomi Mi 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★

Kablo ile uğraşmak istenilmezse de çift taraflı bu şekilde usb bellekler mevcut.

Anladım hocam kaç para ve nereden aldiniz

Henüz almadım, sandisk usb almak istiyorum ama bakalım.
  • telefon kesinlikle 600 tl bandında en iyisi hâlâ birkaç düzeltmeyle gayet performanslı hale geliyor kamera iyi hafızayıda otgyle çözersiniz

• Arkadaşlar türkçe karakterlerin olduğu bir klavye yokmu telefonda.doğru yazabilmek için harflere uzun basmaktan gına geldi.başka klavyede yüklemek istemiyorum güvenlik nedeniyle.ayarlardada bulamadım açıkçası.türkçe pc klavye seçtim ondada yok.yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim.
    Yeterli ışıkta fotoğraf performansı oldukça iyi. Video konusu sıkıntılı, 4K haricinde kötü çekiyor.

Şebeke sorunu yaşamadım. Vodafone kullanmıyorsan sıkıntı yaşayacağını sanmıyorum.

Defalarca düştü ama ekran sapasağlam. Ekran koruyucu kullanmak şart ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tlhxyz -- 30 Aralık 2017; 13:58:20 >
  • 
Sayfa: önceki 462463464465466
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.