Şimdi Ara

Xiaomi Band 4

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
326
Cevap
14
Favori
71.353
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-band-4-akilli-bileklik-siyah-p-HBV00000KKJ56?magaza=Anka%20Mobil

En uygun ve garantili fiyat burada. Aliden alacağım, gb’den alacağım bekleyeceğim gümrüktü ıvır zıvır fırsatı yok. Yeni çıkmasına rağmen ilk haftada 50 tllik bir indirimle satılıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Herkes yazmış yok aldım kullanmıyorum, bir köşede duruyor diye, bir de üstüne tavsiye vermişler "almayın" demişler emir kipiyle. Bak bak.

1s vardı, şimdi 2 var ikisini de aktif kullandım. Kendi müsrifliğinizin önüne kendiniz geçebilirsiniz ancak.

Konuyu açıp haber veren arkadaşa teşekkürler.
    Valla ben 2 sene önce band2 aldım, aldığım günden beri kolumdan hiç çıkarmadım duşlar ve şarj hariç. Siz eşyalarınıza değer vermiyor olabilirsiniz ben veriyorum, aldığım güzel şeyleri kullanırım.

Şu an band2 sağlam, bir sorunu yok. Saati göstermesi bile yetiyor bana, bir de aramalarda titremesi ve alarmı. Bu özellikleri bozulursa belki üst modele geçerim ama şu an bana yetiyor. :) Güzel kordonla kullanmak çok fark ettiriyor bilginiz olsun.
  • 260 fazla 200e alırız gerek yok renkli ekran diye mi band 3 kullanırken mantıksız

• Qurez kullanıcısına yanıt
    Xiaomi Band 4

Sağdaki Band 3 müş.

• Ben hala.mi band 2 kullanıyorum, daha doğrusu kullanmıyorum kenarda duruyor. 5 çıkınca 4 u alırım artık :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 35 Euro Avrupa satis fiyatina gore gayet iyi fiyat gibi geldi.
    Cihaz AE'de en ucuz (siyah bant, NFC'siz) 200 TL'den satiliyor. Gumruk vergisi eklenince 240 TL.
    Guzel paylasim, ilk fiyat oldugunu unutmamak lazim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schtroumpf Grognon -- 27 Haziran 2019; 3:42:43 >
  • Mi band 3 aldim kullanmiyorum. Bi kosede duruyor. İnsan bi hevesle aliyor. Almayin:)

• ekranı minicik yapacaklarına yayın ekranı işte bütün boş kalan yerlere güzelce kullanalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AvriL -- 27 Haziran 2019; 5:28:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YediyuzYetmisYedi

Mi band 3 aldim kullanmiyorum. Bi kosede duruyor. İnsan bi hevesle aliyor. Almayin:)
    Kişiye göre değişir. Ben hala Band 2 kullanıyorum. Güneş ışığında neredeyse ekran görünmüyor ama alarm ve arayan kişileri filan göstermesi işimi görüyor
  • bunda yüzme ölçümü var yazıyor ? Doğru ölçer mi sizce?

mi band 3 kullanıcısı olarak en rahatsız olduğum konu güneşte görünmemei ve ıslakken ekranda işlem yapılmaması idi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: YediyuzYetmisYedi

Mi band 3 aldim kullanmiyorum. Bi kosede duruyor. İnsan bi hevesle aliyor. Almayin:)
    Ya bende almaya niyetliyim. Sizin yazdığınız mesajları görünce 2.el alayım diyorum.
    Ama bunlarda versiyon veya model farkı varmı ? Yani 2. el tavsiye eder misiniz? Birde satıyormusunuz, kaça satıyorsunuz? :)
  • Turkcell den alıp satmıştım açmadan çok mutluyum.

• Herkes yazmış yok aldım kullanmıyorum, bir köşede duruyor diye, bir de üstüne tavsiye vermişler "almayın" demişler emir kipiyle. Bak bak.

1s vardı, şimdi 2 var ikisini de aktif kullandım. Kendi müsrifliğinizin önüne kendiniz geçebilirsiniz ancak.

Konuyu açıp haber veren arkadaşa teşekkürler.

• 2'den 80 lira koyup 3'e gecmistim . 4'e de geçeceğim bir ucuzlasin

• 2 kullanıyorum sürekli kayış kopması dışında memnunum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inexo -- 27 Haziran 2019; 9:30:30 >
  • mi band 3 kullanıyorum işimi görüyor. adım sayma, nabız vs özellikleri yanında telefonda mi fit uygulaması yanında mi band tools uygulaması ile birlikte kullanınca daha işlevsel hale geliyor. aramaları, mesajları, uygulama bildirimleri vs ne isterseniz ekranda gösteriyor. Hatta mi band maps uygulaması ile google harita yol tarifini de gösteriyor. telefonu elinden düşürmeyenler için elbette kullanışlı bir cihaz değil boşuna almasınlar.
  • Almayın gereksiz

• Valla ben 2 sene önce band2 aldım, aldığım günden beri kolumdan hiç çıkarmadım duşlar ve şarj hariç. Siz eşyalarınıza değer vermiyor olabilirsiniz ben veriyorum, aldığım güzel şeyleri kullanırım.

Şu an band2 sağlam, bir sorunu yok. Saati göstermesi bile yetiyor bana, bir de aramalarda titremesi ve alarmı. Bu özellikleri bozulursa belki üst modele geçerim ama şu an bana yetiyor. :) Güzel kordonla kullanmak çok fark ettiriyor bilginiz olsun.

• Honor band 4 alınıoken miband basit kalıyor

• Mi band 3ünüz kenarda kalmasın makul fiyata mi band 3 satan varsa pm le teklif iletebilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qtenplus -- 27 Haziran 2019; 9:47:22 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.