Şimdi Ara

XIAOMI 5V 10400mAh Power Bank 15$ (ürün geldi ss'li) (77. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.634
Cevap
48
Favori
46.749
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    pm.
  • İndirim kodu var mı beyler
  • 2 tane xiaomi power bank alıcam. Çek için yardımcı olabilecek var mı? 30.58 dolar diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metep

kapattıktan sonraki halininin fotoğraflarını ekleyebilir misiniz ? merak edip açıp açmamam, kasada hasar,çizik, çöküklük vs. var mı yok mu durumlarına bağlı. çok kaliteli alet ama merak ediyor insan

Kardeşim kusura bakma biraz geç oldu.

Yukarıda gösterdim deforme olan yerleri. Tornavida yardımıyla usb girişinden çıkarttım beyaz kapağı. Beyaz kapak çıktıktan sonra 4 adet telefonlarda kullanılan vidalardan çıktı. oraları biraz zor söktüm :D. küçük tornavidalardan kullanman gerek. 10400 yazan kısmı hiç kurcalamadım.

• franker03 F kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim. hiç de kötü durmuyor. küçük uçlu tornavida uçlarım var. deneyebilirim ama ilerleyen zamanlarda
  • 24 nısanda kargoya verılen urunum hala gelmedı urunu yanlıslıkla takıpsız aldım bırde sanalkartla ıslem yaptım dıyelım urun gelmedı nasıl ucret ıadesı alabılırım ve ucret ıadesı ıcın urunun gelme suresınden ıtıbaren bellı bır gun lımıtı varmı lutfen bılen arkadaslar yardımcı olsun etıketleyerek
  • 28 mart ta takipsiz aldığım ürün gelmeyince yazıştım siteyle bu sefer takipli tekrar yolluyorlar.
  • 22 Nisanda aldığım 10400 xiaomi tam bir ayda elime geçti. Takipli kargo swedan post ile geldi.

Daha önce 19 Şubatta aldığım 10400 xiaomi ise 28 Martta takipsiz olarak elime geçmişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hgfoto

28 mart ta takipsiz aldığım ürün gelmeyince yazıştım siteyle bu sefer takipli tekrar yolluyorlar.

Bende 28 mart almıştım...
    Postane ye gittim sipariş verdiğim unuttuğum kargoları aldım :)
    Kargodan eser yok...

Komik olan aynı siteden 16 Nisan sında LED Aparatınıda aldım 25 Mayıs ta geldi...
    Paypala sikayet açtım ürün gelmedi diye...
    Yani ürünün LEDi geldi, Silikon Kabı (EBAY) geldi kendi yok...
    Mecbur alcaz artık elimizde çöp olmasın diye...
    Bende senin mesajı yollayım.Takipli yollasınlar...
    Ne yazdın.Özel mesaj atsana yazdıklarını...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ju3x -- 27 Mayıs 2015; 7:54:53 >
  • 2 tane alacağım kod için PM lütfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 tanede bana lazım. kod varsa pm rica ederim.
  • Arkadaşlar kayıtlı posta dahil , Faydalanmak ve ürünü almak isteyenler için resimli anlatım ekledim. %5 indirim codu #f824ea ve +99 değişik renk ile 15.12$ a geliyor.
    Daha önce anlatıldı ama güncel ve kargo dahil olduğu için hatırlatmak istedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: bu_rock01

24 nısanda kargoya verılen urunum hala gelmedı urunu yanlıslıkla takıpsız aldım bırde sanalkartla ıslem yaptım dıyelım urun gelmedı nasıl ucret ıadesı alabılırım ve ucret ıadesı ıcın urunun gelme suresınden ıtıbaren bellı bır gun lımıtı varmı lutfen bılen arkadaslar yardımcı olsun etıketleyerek

Ürün sayfasında alta inin question bölümünden yardımcı olurlar. Ben de 24 nisanda takipsiz almıştım hala elime gelmedi dün yazıştık bayağı kadına dedim 1 ayı geçti ürün ortada yok diye. Para iadesi verelim isterseniz ama eğer ürün elinize ulaşırsa lütfen iadeyi tekrar bize ulaştırın dedi bayağı samimiler bu konuda. Alıcıyla iletişimlerinden memnun kaldım daha gelmedi para fakat refund olacak eğer gelirse ürün parasını da tekrar öderim bu güzelliklerinden dolayı

• 2 ay oldu paypal dan para iadesi istedim kabul etmişler...
    Takipsiz aldığım her ürün geldi...
    İlk kez böyle oldu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ju3x

2 ay oldu paypal dan para iadesi istedim kabul etmişler...
    Takipsiz aldığım her ürün geldi...
    İlk kez böyle oldu...

28 martta verdiğim 3 sipatişten ikisi geldi, biri gelmedi. Bir hafta daha süre verdim, sonra dispute açacağım.

• B.AYAR kullanıcısına yanıt
    ben contact us yazan yerden ıtem mıssıng order başlığına tekrar yollayın dedim para iadesi falan dediler sonra hayır yollayın diye diretince takipli yolladılar
  • hgfoto H kullanıcısına yanıt
    geldi hocam.bugün geldi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar benim 2 tane 10400 geldi ama orijinalligini kontrol edecek siteyi buldum ama cince code girmemi iatiyor bunun ingilizcesini paylaşır mısınız
    hemde powerbankin uzerindeki seri kodu bulamadim
    simdiden Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: crazyblast

Arkadaşlar benim 2 tane 10400 geldi ama orijinalligini kontrol edecek siteyi buldum ama cince code girmemi iatiyor bunun ingilizcesini paylaşır mısınız
    hemde powerbankin uzerindeki seri kodu bulamadim
    simdiden Teşekkürler

http://www.mi.com/verify/
  • Arkadaşlar toplam yurtdışından alışveriş limitimiz ne kadar ? Ayda yılda kaç tane yada toplam kaç dolar

• 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.