Şimdi Ara

XIAOMI 5V 10400mAh Power Bank 15$ (ürün geldi ss'li) (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.635
Cevap
48
Favori
46.745
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Adrenalin_

Banggood'dan 16000mah alırsak gumruğe takılma gibi sorun olurmu?

1 tane alırsan yüzde99 takılmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cboy60

ben 5000 lik düşünüyorum hocam yanımda taşımam lazım oluyor çünkü ince olması lazım o kaç defa doldurur xperia zr var elimde 2300 pili var onu 2 3 kez doldururmu ? 10400 lık ile 5000 arasındaki farkı bariz hissedermiyim

5000 liğin net verimi 3000-3500 civarı. anlık hayat kurtarır. yazın 10400lük taşınmaz cepte de. 5000lik yaz için ideal. ikisinin arasındaki farkı bariz hissedersin
  • quote:

Orijinalden alıntı: metep

kapattıktan sonraki halininin fotoğraflarını ekleyebilir misiniz ? merak edip açıp açmamam, kasada hasar,çizik, çöküklük vs. var mı yok mu durumlarına bağlı. çok kaliteli alet ama merak ediyor insan

bence hiç açma cihazı mundar edersin. cihazda darbe izi kalıyor. plastiklerin orası burası tutmuyor sonra
  • Powerbanktaki güç düğmesi ne işe yarıyor tam olarak ? Kabloyu tele bağlayınca şarj ediyor çekince ışıklar kapanıyor düğmeden bağımsız olarak .
  • Benimkilerde sweden post ile geldi Takipli .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: motomurat

Benimkilerde sweden post ile geldi Takipli .

gumruge takıldı mı

• Hayir. Fakat ben ilk olarak 10400 luk aldım 7-8 gün sonrada 5000 lık yani ayrı zamanlarda geldi.

• 17 nisanda verdiğim sipariş 3 mayısta kargoya verilmiş, untracked bayağı uzun sürecek gibi, yeni siparişi geçecek olanlar sadece izlemeli alsın derim.
  • Arkadaşlar indirim geçerli değil hatası veriyor.

İki tane kupon var. Biri %10 diğeri %5

"This coupon is not available for flash deals products" hatasını veriyor. Başka böyle bir hata aln var mı? Ya da çözümü nedir?

• Bana gelmeyecek galiba
     XIAOMI 5V 10400mAh Power Bank 15$  (ürün geldi ss'li)

• 28 mart takipsiz bana da gelmedi. ist.
  • hgfoto H kullanıcısına yanıt
    Süper valla geldi dün

• hocam ne zamn geldi banggod a tekrar yollayın diyeceğim ona göre
  • hgfoto H kullanıcısına yanıt
    Buraya mesaj yazdım aynı gün içinde geldi

• Banggood tan onlarca takip kodsuz ürün aldim, kimisi 15 günde geldi kimi 56günde geldi, bu gecikmeler tamamen ptt den kaynakli, genelde kargolari bekletip hepsini birlikte getiriyorlar, gecen hafta ptt kargocu geldi 2 ay once takipli aldigim ürünü ve 3hafta once takipsiz aldigim ürünü ayni zamanda getirdi.
    Ptt nin rahat calisma sisteminden kaynaklaniyor.

Biraz sabir edin gelir ürünleriniz.
  • Mr.Simit kullanıcısına yanıt
    ilginize teşekkürler.
  • Buradan bir arkadaş sağolsun ben de alabildim ürünü sayesinde . Aranıza katıldım . Tahminimden daha küçük geldi ürün. Bakalım performans nasıl olacak.
  • Mr.Simit kullanıcısına yanıt
    bence emin olmamak lazım. birkaç kere çinden gelen postalarımın yanında bana ait olmayan postalar da oldu. postacı bırakmış yani. birkaç kere de gelmeyen postalar oldu. para iadesi alabildiğimde oldu alamadığım da. demek istediğim başkasınınki bana geliyorsa benimki de başkasının kutusuna gitmiş olabilir. ben iyilik yapıp yanlış gelmiş diye postaneye geri götürüyorum. benimkileri alıp kullanan varsa da . postacım iyi ama. geldiğinde zile basıp haber veriyor . önceki postacı getirmezdi veya atar kaçardı. takiplilerde daha dağıtıma çıkmadan postahaneden alıyorum çoğunlukla.

• Konu içerisinde gearbeste ait kupon kodu var arkadaşlar. Yeni olan model Xiaomi power bank 10.000 mah için. İşine yarayanlar, site içerisinde ilgisini çeken bir ürün olanlar yorum yaparlarsa daha iyi kuponlar edinebiliriz.

http://forum.donanimhaber.com/m_105204983/f_//tm.htm#105204983

• Arkadaşlar şimdi 10400mah lık xiaomi power bank + piston 3 alacağım banggod dan 33.17 dolar çıkıyor.Acaba herhangi bir indirim kodu falan var mı geçerli.Varsa çok güzel olur pm lütfen
  • 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.