Şimdi Ara

XIAOMI 5V 10400mAh Power Bank 15$ (ürün geldi ss'li) (79. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.635
Cevap
48
Favori
46.747
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tekrar yollattım. bugün geldi. gayet güzel. 26 mayısta tekrar yolladılar.
  • Merhabala arkadaslar
    Ben de bu üründen fakat bozuk.İphone 3 defa sarj edıyorım bıtıyor. Keza mesala uc ısıkta bırakıyor bes dk sınra bır bakıyor bır ısık yanıyor. Ne yapmam lazım satıcaya nasıl ulasırım. Bı yol gösterın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gonderi yurt disina sevk edildi (Giden) yazıyor PTT'nin kargo takibi sayfasında, İsveç'ten mayısın 20'sinde gönderilmiş gibi. 1 hafta daha bekleyip ücret iadesi isteyeceğim paypal'dan gelmezse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson Crusoe -- 15 Haziran 2015; 11:22:16 >
  • Arkadaslar 3 adet ürün siparişi verdim batarya hariç hepsi geldi. Hatta 10 gün oldu diğerleri geleli ama diğerinden hiç ses seda yok. Yardımcı olacak bir arkadaş var mı?

Ürün geldi arkadaşlar sonunda ama bu neden bu kadar gecikti anlamadım. Diğerleri ile birlikte kargoya verilmesine rağmen bu batarya baya geç geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi addidas_85 -- 26 Haziran 2015; 12:17:36 >
  • Arkadaşlar üründen memnun musunuz ? Belli bir kullanımdan sonra sarj durumunda bir gerileme oluyor mu. Almamı tavsiye eder misini?

• arkadaşlar ucuza kılıfını nerden alabiliriz ?
  • isousluer kullanıcısına yanıt
    bende bunu şimdi görmüştüm akşama siparişi vereyim 2,5 tl yapıyor tr den 20 TL :D
    1 ay beklerim daha iyi :)
  • 2 ay beklemeden sonra para iadesi yapıldı Paypal'a.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: isousluer

Ben buradan bir siyah bir beyaz kılıf aldım hocam.

http://www.aliexpress.com/item/Holiday-Sale-Soft-Silicone-Phone-Protective-Back-Cover-10400mah-Power-Bank-Case-Skin-for-Xiaomi/2014601026.html

ödeme seçeneklerinde paypal yok mu yoksa ben mi göremedim?
  • blue legend kullanıcısına yanıt
    Hiç dikkat etmedim hocam. Kredi kartı ile alışveriş yapıyorum AliExpress'ten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Play Maker

Arkadaşlar üründen memnun musunuz ? Belli bir kullanımdan sonra sarj durumunda bir gerileme oluyor mu. Almamı tavsiye eder misini?

ben tavsiye ederim. 8 aydır kullanıyorum. 2 tane var :) . telefonu şarj etmek için priz kullaanmıorum çok rahat özellikle yatakta . banggood da 10binlik 12,85 dolar gibi bir rakama alınabiliyor fiyat çok iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: addidas_85

Arkadaslar 3 adet ürün siparişi verdim batarya hariç hepsi geldi. Hatta 10 gün oldu diğerleri geleli ama diğerinden hiç ses seda yok. Yardımcı olacak bir arkadaş var mı?

nerden aldın takipli mi takipsz mi paypalla mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Terminator28

quote:

Arkadaslar 3 adet ürün siparişi verdim batarya hariç hepsi geldi. Hatta 10 gün oldu diğerleri geleli ama diğerinden hiç ses seda yok. Yardımcı olacak bir arkadaş var mı?

Banggood dan aldım ama geldi sonunda. Sanırım en uzun süren kargo da bu oldu. 36 gün sürdü sanırım
    Takipsiz almışım

• quote:

quote:

quote:

Banggood dan aldım ama geldi sonunda. Sanırım en uzun süren kargo da bu oldu. 36 gün sürdü sanırım
    Takipsiz almışım

Takipsizlerin geç gelmesinin nedeni su. China post powerbanki tasimiyor. Bu zekiler ilk china post ile göndermeye çalışıyor.ama geri dönüyor bu surede yaklaşık 15gun geçiyor. Daha sonra sweden post ile gönderiyorlar .

• quote:

quote:

quote:

quote:

Takipsiz almışım

Takipsizlerin geç gelmesinin nedeni su. China post powerbanki tasimiyor. Bu zekiler ilk china post ile göndermeye çalışıyor.ama geri dönüyor bu surede yaklaşık 15gun geçiyor. Daha sonra sweden post ile gönderiyorlar .

Ve her defasında da aynı şekilde mi gönderiyorlar

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Takipsiz almışım

Ve her defasında da aynı şekilde mi gönderiyorlar

çin zekası işte

• quote:

Orijinalden alıntı: blue legend

29 martta aldığım ve 02 nisanda kargolanan 10400 mah lık ürünün hala elime ulaşmaması üzerine banggood ile iletişime geçtim ve para iadesi veya yeni ürün gönderebileceklerini söylediler, ellerinde gri rengi olmadığını, istersem kırmızı rengini gönderebileceklerini ilettiler. ben de renginin önemli olmadığını ve ürünü istediğimi söyledim ve bu gün daha pahalı olmasına rağmen kırmızı rengini track numarası da vererek gönderdiler. banggood'un alışveriş yapmak için çok iyi bir site olduğunu göstermiş oldular. banggood'a ve bu işlemler için yardımcı olan @hgfoto arkadaşıma da çok teşekkür ederim.

29 Mart tarihinde başlayan macera, 26 Haziran tarihi itibariyle mutlu sonla neticelendi çok şükür
     XIAOMI 5V 10400mAh Power Bank 15$  (ürün geldi ss'li) XIAOMI 5V 10400mAh Power Bank 15$  (ürün geldi ss'li)
     XIAOMI 5V 10400mAh Power Bank 15$  (ürün geldi ss'li) XIAOMI 5V 10400mAh Power Bank 15$  (ürün geldi ss'li)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blue legend -- 27 Haziran 2015; 3:44:40 >

• ben bu cihazi istanbul bilisimden alacaktim konuyu görünce banggood'dan siparis gectim. bir tane fiyatına iki tane almış oldum. konu sahibine teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.