Şimdi Ara

Xiaomi 4K Mi Box ve S ( Yeni ) H.265 Android TV 8.0 incelemesi (175. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.426
Cevap
285
Favori
755.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, çok temiz kullanılmış (hatta kullanılmamış) hb dan alınma 1 yıldan fazla garantisi bulunan Xiaomi Mi TV Box 3 4K Android Tv Box (Global Versiyon) cihazım bulunmaktadır. İlan açacağım da ne kadar dan satmalıyım, fikirlerinizi alabilir miyim. Satma sebebim kullanmadığımdan.

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-tv-box-3-4k-android-tv-box-global-versiyon-p-HBV00000BMJ4P?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.elk.evelektronigi.pla-tv-ce&gclid=EAIaIQobChMI-Y6Lyf_p3AIVUuWaCh3fmA4VEAQYASABEgKHOPD_BwE

• SATILDI !!

merhaba,
    ürünü 1 hafta önce aldım. kullandığım tv zaten smart olduğu için gerek yokmuş.
    geri iade edicem fakat şu an 500 tl ürünün fiyatı.
    https://www.hepsiburada.com/telefon-kablolari-c-29010123

ticaret amaçlı satmıyorum, düşünen varsa 400 e vericem. hepsiburada yerine başkası kazansın :)

bu arada ürün sıfır, jelatini dahi açılmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canyucel07 -- 23 Ağustos 2018; 11:47:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yorumicinburdayim

Düzelttim hocam :) Sağolasın.

Link
    Hocam teşekkürler videoyu izledim işime yaracaktır mutlaka ancak sanırım her sağlayıcıda arama yapmıyor bu özellik. Arog yazıp arattım sadece 1 tane buldu türk filmi olarak. Oysa ki farklı sağlayıcılarda vardı.
  • Epicus E kullanıcısına yanıt
    Bende extra hub vardı sen alırsan usb olanı alırsın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    ben 30 tl lik (markası hatırımda değil) ethernetsiz bitane aldım sıkıntısız çalışıyor ayrıca tp link'in sadece ethernet dönüştürücüsünüde aldım sıkıntısız çalışıyor toplamda 55 lira mause usb sürekli takılı ama hdd'm olmadığı için onun hakkında bil bilgim yok
    ugreen 2.0 ethernet 3 usb var isteyene satabilirm. uygun çalıştırıyor.sahibinden com da 596463390 nolu ilan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tahsin1972 -- 14 Ağustos 2018; 16:41:59 >
  • tahsin1972 T kullanıcısına yanıt
    Fiyat ne düşünüyorsunuz

• Mi box tvde arkaplanda çalışanları nasıl görüp kapatıyoruz?

YouTube sürekli çökme yapıyor tavsiyeniz nedir?

Kodi yi en kolay kurmanın yöntemi nedir? Canlı tv film dizi vs için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar kodi kullanmak için bir tv box bakıyorum. Mi box 3 4k’yı önerir misiniz?

• Arkadaş terrium vb film veya dizi izlemek için hangi programı önerirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: tahsin1972

ugreen 2.0 ethernet 3 usb var isteyene satabilirm. uygun çalıştırıyor.sahibinden com da 596463390 nolu ilan.
    13 dolarlık cihaza da 90 lira fiyat çekmek

• enreka_tr kullanıcısına yanıt
    Fiyat çok değil 13 dolar zaten 80 tl yapmıyor mu? AliExpress ten alsan minimum 1 ayda gelecek farklı bir siteden alsan muhtemelen 100 tl üzerinde ben kullanıyorum bende daha dolar yukselmeden 80 TL ya burdan bir arkadaştan satın almıştım

• Bu aletin kablosuz yansıtması ile ilgili ciddi sıkıntılar yaşamaktayım.

Hiçbir şekilde laptopumu yansıtamıyorum.Sorunu yaşayanlar var mı_
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_Bilinmeyen

Bu aletin kablosuz yansıtması ile ilgili ciddi sıkıntılar yaşamaktayım.

Hiçbir şekilde laptopumu yansıtamıyorum.Sorunu yaşayanlar var mı_
    Chrome tarayıcının, "yayınla" özelliğini kullanarak görüntüyü yansıtabilirsin. Her ikisininde aynı ağda olmaları gerekiyor. Bu yolla, sekme, masaüstü ya da dosya yansıtılabiliyor.
  • guncelleme yaptiktan sonra bu bazi uygulamalarda yatay cikma sorununu cozen program artik ise yaramiyor o yüzden baska alternatif varmi bu versiyonunda da diger uygulamalarda uygulamayi düz gosteren

• quote:

Orijinalden alıntı: Saat Vip

guncelleme yaptiktan sonra bu bazi uygulamalarda yatay cikma sorununu cozen program artik ise yaramiyor o yüzden baska alternatif varmi bu versiyonunda da diger uygulamalarda uygulamayi düz gosteren
    Selam Hocam. Güncellemeden sonra hard reset atmadıysanız hard reset atmanızı tavsiye ederim. Majör güncellemelerden sonra bazı programlarda hatalar oluşabilir. Bunlar giderilmiş olur. Benim cihazda set orientation programı sorunsuz çalışıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: aslanuque

Selam Hocam. Güncellemeden sonra hard reset atmadıysanız hard reset atmanızı tavsiye ederim. Majör güncellemelerden sonra bazı programlarda hatalar oluşabilir. Bunlar giderilmiş olur. Benim cihazda set orientation programı sorunsuz çalışıyor

Alıntıları Göster
    bu video da 4. dakikada dedigi onceden degilde yeni guncellemeden sonra olmaya basladi yani kapali mesela fisi taktim onceden direk aciliyordu simdi acilmiyor acma kapama kumandadan da bassam mecbur fisi cekip takmak zorunda kaliyorum, suan kodi vs kurulduğu için aptoide miydi vs onlar uhrastirir apk vs o yüzden tekrar yine fisten cekmek zorunda kalirsam hard reset yontemini deneyeyim. ama saga sola cevirmeme isi yeni surumde calismiyor bence sizin dediginizi kurup deneyeyim sonradan bakalim nasil olcak

https://youtu.be/X5b8c3VIY-E

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saat Vip -- 16 Ağustos 2018; 13:55:56 >

• arkadaşlar wifi da sorun yaşıyorum. hız bazen 30 mbps bazen 0.01 telefonumda sabit 40 alıyor sorun yok orda. mi box için bir ayarı var mı. asus n17u modem kullanıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ecü

arkadaşlar wifi da sorun yaşıyorum. hız bazen 30 mbps bazen 0.01 telefonumda sabit 40 alıyor sorun yok orda. mi box için bir ayarı var mı. asus n17u modem kullanıyorum.
    wifi kanallarını deneyip en iyi çalışanı bulman lazım.
  • geçen gün yazmıştım bazı arkadaşlar geliştirici seçeneklerinden hata ayiklamayi ac felan demişlerdi açtım sonra gittim sandiskin 32 gb lık yeni usb belleğine 65 tl verdikten sonra bir hevesle eve geldim apk dosyalarini attim taktim box i açtım ve öylece kalakaldim yine hüsran usb yi yine tanimadi hard resetle uğraşmak istemiyorum çünki dıger usb lerimde sorun olamadığı hâlde onlari denemiştim yine başa döndüm acaba yanlış olan ne eğer cihazın usb yeri bozuksa cihazi geri gönderecem antalyada oturuyorum varsa bu konu hakkinda bir fikri olan yardimci olursa sevinirim hepsiburada dan aldim cihazi ne yaptimsa olmadi.

• 
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.