Şimdi Ara

Xiaomi 3.Nesil 10000 Powerbank 59.46TL A101 mağazalarda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
4.088
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • A101 şubesinden "aldın aldın %30 indirimi" ile 84.95 TL olan Powerbank ı 59.46 ya satın aldım. Evofone garantili.

Daha önce 84.95 kampanyasında satılmayıpta şubede kalan Powerbank bu fiyata denk geliyor. Yakınında olan varsa kontrol edebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Zannetmiyorum magazalarda olacağını sen şanslısın bulmusssun

• Millet Aç Aç!!! 85 liraya olduğu zaman bile kapıda bekliyorlar 😃

• İyi mağazaymış bizimkilerde piranha trust 5 liralık kulaklık falan var

• quote:

Orijinalden alıntı: mobilephone

İyi mağazaymış bizimkilerde piranha trust 5 liralık kulaklık falan var
    Hocam istemsiz güldüm

• Xiaomi 3.Nesil 10000 Powerbank 59.46TL A101 mağazalarda

Yeni aldığım ürün kutusu bu şekilde geldi, çakma mı acaba yardımcı olabilecek arkadaş var mı?

Bir de versiyon 3 aldık ama onu kontrol etmenin bi yöntemi var mı? İşaretli yerde versiyon numarası mı acaba?

Satıcı: Rezan Çelik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prometheus00 -- 3 Aralık 2019; 17:36:3 >
  • qr barkod yokmu bi okutun..çok çakma var piyasada
  • ganeja kullanıcısına yanıt
    Hocam kutunun bu tarafı dışında başka hiç bir yerde yazı, rakam, seri no felan yok. Bunlardan biri mi barkod kodu yoksa ben mi göremiyorum.
  • prometheus00 kullanıcısına yanıt
    kazımalı bir kod olması gerekiyor.O kodla mi sitesinden kontrol ediyorsunuz orijinallik durumunu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiçbir A101'de böyle fırsat ürünlerinin kaldığını göremiyorum. Birkaç hattâ 1 ürün getirtip (numune gibi) insanları salak yerine koyuyorlar aynen BİM gibi.

• sorgulamayı bende yapamadım. bi sürü xiaoim türkiye garanyili ürün var istedikleri numarayı buluamadım
    https://www.mi.com/global/verify#/en/tab/secur
  • A101 Xiaomi powerbank sattığı oldumu ki?

bana orijinal gibi gelmedi ama emin değilim.orijinal satan bilindik bir mağazaya götürüp karşılaştırın hocam
    Aynısı bana da geldi, açmadım bile. Trendyol canlı yardıma bağlandım sahte olduğunu söyledim. Üzerinde xiaomi bandrolleri bile yok ürünün. Ön yüzündeki resim ortalanmamış bile, sahtenin de özensiz hali. Bir şey olacağını sanmıyorum tabi, kontrol için geri yollayın dediler. Tahminimce kullandığım 300/100 indirim de bu ürün yüzünden yanacak boşuna bir de beni uğraştıracaklar.
  • egesuer E kullanıcısına yanıt
    Ben iade ettim, para ile kuponum iade sonrası hemen tanımlandı. Başka bir satıcıdan sipariş geçtim tekrar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Trendyola güvenebilir miyim tekrar bilemiyorum. Böyle dolandırıcıları seve seve barındırıyorlar içeride. Aldığım diğer ürünlerde hiç şüphe de duymamıştım ama her şeyi ince detayına kadar kontrol edeceğim artık
  • egesuer E kullanıcısına yanıt
    Merhaba, aynı şekilde trendyol REZAN ÇELİK mağazasından almıştım. Ürün sahte çıktı. Üzerinde kazımalı barkod yoktu, kuşe kağıda basılmış barkod vardı

Daha sonra Hepsiburada dan satıcısı kendi Bu linkteki ürünü (SanalBt etiketli) aldım. Orjinal olaark geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ganeja

qr barkod yokmu bi okutun..çok çakma var piyasada
    Aynen öyle. Xiaomi nin asiri fazla cakmasi var piyasada. Cinliler kendilerini bile taklit etmeye basladilar, iyice kontrolden cikiyorlar

Uce bese bakmayip evofoneun n11 veya gg magazalarindan siparis etmek lazim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.