Yüzbaşı
28 Eylül 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 202 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Hesabımın sürekli açık olduğu "SABİT İP" bulunan iş yerimin internetinde kendiliğinden oturum kapanıp, chrome üzerinde kayıtlı olan şifremle giriş yaptıktan sonra bana görseli eklediğim maili gönderip, mailin içeriğinde de"DonanımHaber hesabınıza yeni bir yerden erişildiğini tespit ettik. Eğer bu giriş bilginiz dahilindeyse tekrar bu uyarıyı almamak için" ONAYLA butonuna basmamı istediniz. Bunu bu ip den sürekli giriş yaptığım için sürekli mail gelmesin diye yapmak istedim.

Sonuç hüsranla sonuçlandı.Not: Bu sene içerisinde aynı ip için giriş uyarısı on defa gönderilmiş.
A101 şubesinden "aldın aldın %30 indirimi" ile 84.95 TL olan Powerbank ı 59.46 ya satın aldım. Evofone garantili.

Daha önce 84.95 kampanyasında satılmayıpta şubede kalan Powerbank bu fiyata denk geliyor. Yakınında olan varsa kontrol edebilir.Merhaba arkadaşlar,
Ticaretle uğraşıyorum. Ticarete siyaset karıştırılmayacağı için kimin hangi parti tarafında olduğu beni ilgilendirmiyor. Ama bazı çalıştığımız firmalar sürekli WhatsApp tan yandaş oldukları akp ile ilgili mesajlar gönderiyorlar. Vatandaşların bu mesajlarla akıllarını çelmeye çalışıyorlar. Bu gelen mesajlarıda sizlerle paylaşıyorum ki, görün duyun neler yaptıklarını..

Mesaj1:
Ekonomide Operasyon...!
Bu gece itibariyle yüklü miktarda döviz piyasadan çekildi.
Dolar şu an itibariyle 5 TLye doğru tırmandırılıyor
Çok yoğun döviz alım talebi var ve yoğun yurtdışı kaynaklı döviz alımı yapılarak ekonomik operasyon bombardımanı başlatıldı.
Sahur vakti dahi dolar yükseltiliyor
Sabah itibariyle millet uyandığında sosyal medaya da felaket senaryoları patlatacaklar..
Ülkesini seven her vatandaş bu tuzağa kanıp gaza gelmeden sakince 24 Haziranı beklemeli ve cevabını vermelidir.
Abdülhamid han'ıda aynı tuzaklarla indirdiler ve 10 yılda imparatorluk kaybedildi..
O dönemi bilenler oynanan oyunların aynı olduğunu anlarlar..
Necip milletimiz 15 Temmuzda sokakta verdiği cevabı
ekonomide de verecektir..
24 Haziranda da sandıkta gereğini yapacaktır.

İngiliz Bloomberg Tv..
“Doların yükselişindeki temel faktör Türkiye ekonomisinin kötü olması değil. Yabancı yatırımcıların Türkiye siyasetinde Erdoğan’ı istememesi.”

Bu döviz operasyonu seçim öncesi Rusya'da Putin'e de yapıldı.
Adamın oyu %60 dan %74 e çıktı.
Yani Ruslar oyunu gördü. Ona göre oy verdi.

Allah hakkımızda, en hayırlı olanı nasip eylesin ...

Allah Rızası için Bu yazıyı paylaşıp yayalım.

Mesaj2:
BUNLAR NIYETI BOZDULAR
(ANLATAYIM)

Belliki niyeti bozdular..seçime kadar doları 5 tl. yapıp..Benzin başta olmak üzere, buna bağlı olarak..tüm hammadde ve üretilen ürünlerde fiyatları zıplatıp..milleti canından bezdirmeyi..ve bunun sonucunda vatandaşı Erdoğan hükümetine karşı tavır koydurmayı..ve sonuç itibariyle Erdoğanı seçimlerde yenik duruma düşürmeyi amaçlıyorlar..
Gördüğünüz gibi birilerine bağımlı yaşadığımız müddetçe, bizi hep ellerindeki enstrümanlarla bu şekilde tehtid edeceklerdir..hepınızden kemerlerinizi son kez sıkmanızı..ve devletinize sımsıkı sarılmanızı rica ediyorum..Çünkü Erdoğanın birincil amacı DOLAR denen illetin,piyasalardaki dolaşımını engellemek için, ülkeler arasında yapılan ticaret esnasında, her ülkenin kendi para birimini kullanmasını sağlayarak, doları bir paçavra haline getirmektir.. Bu yuzden son bi kaç yıldır , imza attığımız hemen hemen bütün anlaşmalara , anlaşmanın muhatabı olan her iki ülkeninde kendi para birimini kullanması şartını koyuyoruz....İşte siyonist ABD ve siyonist israilin gerek içerde ve gerekse dışarıda bizi başka başka konularla meşgul ederek, tamda seçim arefesinde dikkatimizi dağıtmak istemesi...dolardaki artışla ,benzini ve hammaddeyi pahalandırarak,otomatikmen raflardaki ürünleri zamlandırma..ve vatandaşı canından bezdirme çabası...doları fırlatarak, faizleri yükseltme çabası..cari açığı artırma çabaları hep bu nedenledir...Bir ülkenin kaderi bir kaç kişinin iki dudağının arasında..siyonist sistemin bastırdığı, adına dolar dediğimiz iki kağıt parçasında olmamalıdır..ekonomimiz artık, bu gereksiz kırılganlıktan kurtarılmalıdır..Ekonomik açıdan bağımsız olmayan bir ülkenin başında kim olursa olsun..o ülkenin tam bağımsızlılığından bahsetmek mümkün değildir..
Şunu unutmayın..Bizler 24 haziranda sadece Türkiyeye BAŞKAN seçmiyoruz..islam ordusununda BAŞKOMUTAN'ını seçiyoruz..Ve vallahı..eğerki ilk turda bu işi uzak ara bitirmeyi başarabilirsek, ertesi gün itibariyle tüm avrupa ve haçlı ittifakı kapımızda bizimle görüşmek için el pençe diz divan sıraya girecekler..ve işte o gün kazanan sadece biz olmayacağız..kazanan filistin olacak..arakan olacak..somali olacak..hatta hatta siyonizmin ayakları altında ezilmiş htistiyan alemi olacak..SİYONIZM KAYBEDECEK..SİYONİZMİN TAŞERONLUĞUNU YAPAN ÜLKELER, PARTİLER, TERÖR ÖRGÜTLERİ ,LEGAL VE İLLEGAL SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİNİN TAMAMI KAYBEDECEK..DOLAR TÜRK LİRASININ AYAKLARI ALTINDA EZİLECEK..Yeterki ilk turda uzak ara bu işi bitirmeyı bilelim...Ülke bizim olduktan sonra dolar 5 lira değil..115 lira olsa ne yazar...Turk milleti Allahın izniyle bu oyunuda bozar... Bu bir bağımsızlık savaşıdır..anlayan anladı...diyeceklerim bu kadar..
Saglicakla kalın.

Türkiyede ve yurt dışındaki tüm dostlarınızla paylaşmanız rica olunur.
Merhabalar,

huawei e5573 marka turkcellden aldığım vınn modemim var. İş yerimde port olmadığı için bu cihazla hat üzerinden internet bağlantısı sağlıyorum. İş yerimde kullandığım pos cihazlarına mecbur ethernet çıkışı ile bağlantı yapmam gerekli. Bu bağlantıyı yapamadığım için pos cihazlarını kullanamıyorum şuanda. TP-Link TL-WA850RE böyle bir cihaz ile vınn modemi kablosuz bağlantı yaparak ethernet çıkışı sağlayabilmem mümkünmüdür ?
Merhabalar forum sakinleri,

2016 nisan ayında satmış olduğum aracın başlıkta da belirttiğim gibi Temmuz ayı vergisi benim adıma çıkıyor. E devletten kontrol ettiğim de adıma tescilli araç bölümünde yeni almış olduğum araç gözüküyor sadece, fakat vergi borcu sorguladığımda eski aracımın ve yeni aracımın temmuz ayı yani toplamda iki aracında vergi borcu çıkıyor. İnternetten araştırdım fakat bu konu ile ilgili bir bilgiye ulaşamadım. Konu ile bilgisi veya tecrübesi olanlar yardımcı olabilirse çok sevinirim.

Not: Aracı arkadaşıma satmıştım, banka kanallarından ödeme yapmak istediğimizde arkadaşımın TC si ve Plaka eşleşmiyor. Benim TC numaram ile eski aracımın plakası eşleşiyor ve bu şekilde ödeme ekranı çıkıyor.
silinebilir
Merhaba arkadaşlar,

Bu akşam kız arkadaşımı bırakmak için kanaryaya girdim. Yollar her yer kapalıydı ara sokaktan ilerliyorduk, ateş yakmışlardı yolun ortasında. Girdiğimiz sokak kapalı olduğu için bir sokağa girdik, maskeli bir grup çıktı karşımıza dur dur diye el işareti yaptılar. Çoğalmaya başladıklarını gördüm ve önümde bir kaç tane adi şerefsizlerden olmasına rağmen gaza bastım ve onlara vurarak geçtim. Arkadan taş attılar, arka cama denk geldi patladı, kaportaya denk geldi ezildi. Girdiğim sokağın sonunda mazgalları kaldırmışlar oradada mahsur kaldık. Bu sefer karşıdanda arkadanda bir grup geldi, arada sıkıştım kaldım karşıdan yine dur dur diye el işareti yaptılar, ellerindeki taşları gördüğüm gibi geri geri arkadakilere vurarak kaçmaya başladım. Yine taşlar attılar ve arabaya gelen her taş bomba gibi ses çıkartıyordu. Kız arkadaşım çok korktu. O an hiç bişey düşünmeden hepsine vura vura geçtim ve geldiğim sokaktan geri sefaköye doğru döndüm. Gerçekten savaş alanı gibiydi, çok kötüydü hala elim ayağım titriyor. Allah kimseye göstermesin böyle birşey sadece kaportadaki eziklerle ve bir arka camın kırılmasıyla kurtardık Allah a şükür. Daha kötüsüde olabilirdi ama birazda gözümü karartıp daha kötüsü olamaz diye düşünerek gaza basarak kaçtım.

Okuduğunuz için hepinize teşekkür ederim.
Allahım kimseye böyle birşey yaşatmasın.
185/65/15 ebatlarında lastik arıyorum 3 gündür, ama hala bir lastik bulabilmiş değilim.

Michelin düşünüyorum fakat energy saver modeli olması beni tereddütte bırakıyor.
Bu yüzden Continental cpc 5 e daha sıcak bakıyorum.

Bunların haricinde önerebileceğiniz lastik var mıdır?

(Not: Başka marka modelede bakmadım.)
Merhaba arkadaşlar,

Bu sabah e5 te orta şeritte ilerlerken öndeki aracın ani fren yapmasından dolayı ona vurmamak için ani bir şekilde sol şeride attım kendimi ve direksiyon hakimiyetini kaybettim. Araç en sol şeritten en sağ şeride savruldu ve sağ arka taraftan bariyerlere vurdum ve durmadan devam ettim. Allah'a şükür sadece maddi hasarla atlattım kazayı.

Bu hasar mini onarıma girermi eğer girmiyorsada kaskodan hasarsızlığı mı bozar mı ?

Şimdiden teşekkür ederim yorumlarınız için..Evet arkadaşlar iki günde ikinci kazamıda gerceklestirmis bulunmaktayim. Artık alışkanlık haline geldi.

Bu gece saat 3 sularında park halindeki aracima isyerimizde calışan bi abinin oglu arabayla geri geri gelirken dikkatsizliginden dolayi vurdu. Sağ on camurluk kapıyı kastırdı, kapı zor aciliyor, ön tampon kaydı, ve camurlukta göcük var.

Allah daha beterlerinden korusun yine maddi hasarli bi kaza atlattım.

Hakkında
Konum: İstanbul,Beylikdüzü
Forum İmzası:
Hakkımda:
Demek istiyorum ki.. Herkeze herşeyi her şartta her koşulda her şekilde her zaman her daim her halûkarda demeyi her zaman istiyorum.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Peugeot
Mobil cihaz
Xiaomi
Operatör
Vodafone
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PS4
Takım
Fenerbahçe
Notebook
Asus
Clash of Clans
erchank
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 8 ay
Mesaj Sayısı: 294
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 693
İkinci El Bölümü Mesajları: 69
Konularının görüntülenme sayısı: 77.514 (Bu ay: 313)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 154 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.