Şimdi Ara

XGIMI H2 / H3 Projeksiyon İncelemesi ve Kullanıcı Kulübü - 1900 ANSI Lümen 4K HDR

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
776
Cevap
40
Favori
57.938
Tıklama
Tüm Forumlar >> Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri >> Televizyonlar >> Projeksiyonlar >> XGIMI H2 / H3 Projeksiyon İncelemesi ve Kullanıcı Kulübü - 1900 ANSI Lümen 4K HDR
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    196 Mesaj
    Arkadaşlar cihazda 3d gözlük çıkmıyor. Gözlük alıp deneyen var mı? 3d performansı nasıl. Bunun için masrafa değer mi? F/P gözlük öneriniz var mı?
    |
    efkan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Audio / Video : OnkyoTX-NR656 | Xgimi H2 Projektör | Heco Victa Prime 702 + 302 + C102 | Zidoo X9S & Apple TV 4K | Samsung 60 KS8000 SUHD TV | Logitech Harmony Elite & Hub | Onkyo Aktif Sub | Vu+ Solo 4K | Asustor AS-6204T (NAS)
    PC : MSI B350 Tomahawk, AMD Ryzen 7 1700X (Xigmatek TYR SD1264B), ViewSonic VA2419-SH 24", Corsair Vengeance DDR4-3000Mhz C15 16GB (2x8GB), Gigabyte GTX 1070 Windforce OC, Coolermaster HAF912 Plus, FSP HD700 Hydro 700W PSU, Logitech MX 1000 Laser | Logitech Formula Force EX Direksiyon
    Muhtelif : Huawei P20 Pro | Ipad Pro 10.5 | Sennheiser Momentum True Wireless & Jabra 65t Elite True Wireless | Canon 60D with 18-55 & 50mm f1.8 | Braun 790cc | Philips Bodygroom TT2021 | Philips OneBlade | Philips Hue Starter & Lightstrips | Ambilight LED System Behind TV | Resmed Airsense 10 CPAP & Resmed AirFit N30i
  • Yarbay
    3529 Mesaj
    Samsung tv lerin pilli 3d gözlükeri uyarmı acaba?

Uymaz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    bodrum kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3529 Mesaj

teşekkürler
    |
    |
    Karakarrga kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |

• Çavuş
    70 Mesaj
    Projeksiyon perdesi bakıyordum, fakat projeksiyon perdesinde titanyum dioksit kullanıldığını öğrendim, titanyum dioksit kullanılmayan projeksiyon perdesi varmıdır, bilgisi olan varmıdır. ?
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ömerust -- 21 Ocak 2020; 15:41:4 >
    |
    |
    |
    |
    arkadaşlar elimde benq aktif 3d gözlüğü var 2 adet neredeyse hiç kullanılmadı, satışa çıkardım isteyen olursa iletime geçin lütfen 554 800 67 37 (kutuları temizleme bezi dahil bütün içerikleri tam)

https://www.projeksiyoncihazi.com.tr/benq-3d-dlp-gozluk-pmu164?gclid=CjwKCAiAgqDxBRBTEiwA59eENyuWSUxWsXUHXLIHp1j5rlyoNcKfMJn8z5AKFhNyutoHj7oeH3NdsBoCb-oQAvD_BwE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unplogyourself -- 22 Ocak 2020; 16:46:53 >
    |
    |
    arkadaşlar elimde son 1 adet orjinal açılmamış jelatininde Xgimi H2 Global versiyonu kaldı, beni bilenler bilir yurtdışından gelirken yanımda getiriyorum, korona virusu yüzünden uçuşlar iptal, isteyenler için birdaha nezaman yurtdışına çıkar nezaman getiririm bilemiyorum. o yüzden son kalan ürün için ilgilenen olursa yardımcı olmaya çalışırım.

Fiyatı dolara göre sürekli güncelliyorum, Dolar arttırkça artıyor Allah yardımcımız olsun 6.40 tl oldu, Dolar 6.3 ün altına indiğinde fiyatıda düşüreceğim inşallah. Jelatinli Xgimi H2 Global almak isteyen arkadaşlar bana pm den veya ilandan ulaşabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chakir -- 16 Mart 2020; 16:35:16 >
    |
    |
    Referanslar: K-RaMo, kboyvat, Huke, Doftin, Muziooo, Bozkan38, bbuzol, kocake, orion83, nebuch, hunterboi, Mindhunters, Adoni

• Yarbay
    3529 Mesaj
    arkadaşlar bende h2 projeksiyon var uzak sahnelerde görüntü yakın sahnelerdeki kadar net değil? Sebebi ne olabilir acaba?
    |
    |
    Arkadaşlar temizliği nasıl yapıyorsunuz. Ön camı 1-2 ayda bir hava üfleterek temizliyprum. İçerisine bir şey yapamıyoruz. İleride fan arızası felan vermesin. Eletrik süpürgesi ile tozlarını çeksek dışarıdan bir sıkıntı olur mu? Makineyi açıp içini temizleyen var mı?

Orijinalden alıntı: efkan

Arkadaşlar temizliği nasıl yapıyorsunuz. Ön camı 1-2 ayda bir hava üfleterek temizliyprum. İçerisine bir şey yapamıyoruz. İleride fan arızası felan vermesin. Eletrik süpürgesi ile tozlarını çeksek dışarıdan bir sıkıntı olur mu? Makineyi açıp içini temizleyen var mı?
    bende merak ediyorum h2 var bende ön kapak otomatik açıldığı için sadece bir püskülle cihaz açıkken lensi temizleyebiliyorum.
    |
    |

Soğutma menfezlerini Elektrik süpürgesi ile çekebilirsiniz. Ama dikkatli olun çok kuvvetli bişey olmasın. içeri doğru üfletmeyin sakın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    efkan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    85 Mesaj
    arkadaşlar h3 modelinde de input lag çok mu ?
    h3 te oyun oynayabilirmiyiz rahatsız etmeyecek şekilde ?
    |
    |
Canlı Tv izle
kolayoto.com
Sohbet
Media Sözlük
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.