Şimdi Ara

XGIMI H2 / H3 Projeksiyon İncelemesi ve Kullanıcı Kulübü - 1900 ANSI Lümen 4K HDR (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
834
Cevap
36
Favori
68.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung tv lerin pilli 3d gözlükeri uyarmı acaba?
  • bodrum kullanıcısına yanıt
    Uymaz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Karakarrga K kullanıcısına yanıt
    teşekkürler
  • Xgimi Cc Aurora JBL Harman Kardon Projeksiyon Cihazı Koş koş kaçırma

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-ev-elektronigi-ev-sinema-sistemleri-xgimi-cc-aurora-jbl-harman-kardon-projeksiyon-cihazi-770387361/detay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Projeksiyon perdesi bakıyordum, fakat projeksiyon perdesinde titanyum dioksit kullanıldığını öğrendim, titanyum dioksit kullanılmayan projeksiyon perdesi varmıdır, bilgisi olan varmıdır. ?
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ömerust -- 21 Ocak 2020; 15:41:4 >
  • arkadaşlar bende h2 projeksiyon cihazı var parlaklığı en yüksek değerde seyretmem led ömrünü kısaltırmı?
  • arkadaşlar elimde benq aktif 3d gözlüğü var 2 adet neredeyse hiç kullanılmadı, satışa çıkardım isteyen olursa iletime geçin lütfen 554 800 67 37 (kutuları temizleme bezi dahil bütün içerikleri tam)

https://www.projeksiyoncihazi.com.tr/benq-3d-dlp-gozluk-pmu164?gclid=CjwKCAiAgqDxBRBTEiwA59eENyuWSUxWsXUHXLIHp1j5rlyoNcKfMJn8z5AKFhNyutoHj7oeH3NdsBoCb-oQAvD_BwE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unplogyourself -- 22 Ocak 2020; 16:46:53 >
  • arkadaşlar elimde son 1 adet orjinal açılmamış jelatininde Xgimi H2 Global versiyonu kaldı, beni bilenler bilir yurtdışından gelirken yanımda getiriyorum, korona virusu yüzünden uçuşlar iptal, isteyenler için birdaha nezaman yurtdışına çıkar nezaman getiririm bilemiyorum. o yüzden son kalan ürün için ilgilenen olursa yardımcı olmaya çalışırım.

Fiyatı dolara göre sürekli güncelliyorum, Dolar arttırkça artıyor Allah yardımcımız olsun 6.40 tl oldu, Dolar 6.3 ün altına indiğinde fiyatıda düşüreceğim inşallah. Jelatinli Xgimi H2 Global almak isteyen arkadaşlar bana pm den veya ilandan ulaşabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chakir -- 16 Mart 2020; 16:35:16 >

• arkadaşlar bende h2 projeksiyon var uzak sahnelerde görüntü yakın sahnelerdeki kadar net değil? Sebebi ne olabilir acaba?
  • Arkadaşlar temizliği nasıl yapıyorsunuz. Ön camı 1-2 ayda bir hava üfleterek temizliyprum. İçerisine bir şey yapamıyoruz. İleride fan arızası felan vermesin. Eletrik süpürgesi ile tozlarını çeksek dışarıdan bir sıkıntı olur mu? Makineyi açıp içini temizleyen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: efkan

Arkadaşlar temizliği nasıl yapıyorsunuz. Ön camı 1-2 ayda bir hava üfleterek temizliyprum. İçerisine bir şey yapamıyoruz. İleride fan arızası felan vermesin. Eletrik süpürgesi ile tozlarını çeksek dışarıdan bir sıkıntı olur mu? Makineyi açıp içini temizleyen var mı?
    bende merak ediyorum h2 var bende ön kapak otomatik açıldığı için sadece bir püskülle cihaz açıkken lensi temizleyebiliyorum.
  • efkan kullanıcısına yanıt
    Soğutma menfezlerini Elektrik süpürgesi ile çekebilirsiniz. Ama dikkatli olun çok kuvvetli bişey olmasın. içeri doğru üfletmeyin sakın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar h3 modelinde de input lag çok mu ?
    h3 te oyun oynayabilirmiyiz rahatsız etmeyecek şekilde ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dema2011

Çerçeveli olan boya kendim boyadım akrilik boya diğeri beyaz projeksiyonlarda kullanılan perde
    Hocam merhaba,

Bahsettiğiniz boya, şu piyasada küçük tüplerde dekorasyon boyası olarak satılan su bazlı akrilik boya değil mi ?
    Ayrıca, tek kat mı boyadınız ?

Birde boyadığınız zemin duvar mı yoksa kontraplak tahta mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayamtky -- 2 Ağustos 2020; 16:42:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karakarrga

Gri LED projektörde iyi olmaz diyorlardı ama hiç de öyle değilmiş. Harika gözüküyor gerçekten.
    Elinize sağlık valla.
    Merhaba,

İşin uzmanları koyu gri perdelerde 3000 - 5000 ansi-lümen lik proj. lar kullanılması gerektiğini söylüyorlardı. xgimi h2 1350 lümen olduğuna göre, fotoları görünce vallahi bende çok şaşırdım hocam. Üstelik fotolarda ki ortam karanlık değil, loş ışık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kayamtky

Hocam merhaba,

Bahsettiğiniz boya, şu piyasada küçük tüplerde dekorasyon boyası olarak satılan su bazlı akrilik boya değil mi ?
    Ayrıca, tek kat mı boyadınız ?

Birde boyadığınız zemin duvar mı yoksa kontraplak tahta mı ?

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar profesyonel boyacıyım selülozik gri boya tonunu kendim ayarladım üstüne tam mat akrilik vernik attım.

• quote:

Orijinalden alıntı: dema2011

Arkadaşlar profesyonel boyacıyım selülozik gri boya tonunu kendim ayarladım üstüne tam mat akrilik vernik attım.

Alıntıları Göster
    yani, akrilik olan boya değil, vernik oluyor değil mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kayamtky

Merhaba,

İşin uzmanları koyu gri perdelerde 3000 - 5000 ansi-lümen lik proj. lar kullanılması gerektiğini söylüyorlardı. xgimi h2 1350 lümen olduğuna göre, fotoları görünce vallahi bende çok şaşırdım hocam. Üstelik fotolarda ki ortam karanlık değil, loş ışık.

Alıntıları Göster
    Lümeni takmayın kafaya, mesela şu cihazda 550 ansi lümen ( 1200 lümen ) diye geçiyor.https://www.youtube.com/watch?v=SLtGWQfCvog&feature=youtu.be

Olay şu, 4000 lümen makine bile olsa ışıklar açıkken projeksiyon keyif vermez.

• quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

Lümeni takmayın kafaya, mesela şu cihazda 550 ansi lümen ( 1200 lümen ) diye geçiyor.https://www.youtube.com/watch?v=SLtGWQfCvog&feature=youtu.be

Olay şu, 4000 lümen makine bile olsa ışıklar açıkken projeksiyon keyif vermez.

Alıntıları Göster
    Hocam, sizin söylediğiniz;
    "Olay şu, 4000 lümen makine bile olsa ışıklar açıkken projeksiyon keyif vermez." cümlesi,
    mat beyaz perdeler için geçerli, biz koyu gri perdeler için konuşuyoruz.

Ben her zaman karanlık ortamda proj. seyrederim diyorsanız zaten sorun yok, 500 lümen proj. ve mat beyaz perde yeter.
    Ama ben proj' u hem karanlıkta hem de loş ışıklı ortamlarda kullanıyorum, koyu gri metalik perde ile.

Özellikle, özel gri boyalı metalik perdelerde, 2000 lümen civarında ışık gücüyle, loş ışıklı ortamlarda daha iyi sonuçlar alınıyor.
    Ama dediğiniz gibi 4000 lümende çok fazla.

Edit:
    ansi-lümeni, lümen olarak düzelttim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayamtky -- 18 Eylül 2020; 14:12:43 >

• 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.