Şimdi Ara

Xdrive oyuncu koltuklarında Trendyol indirimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
1
Favori
8.423
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar böyle bir indirim gördüm. İlgilenenler bakabilirler. 1600₺ den 1103₺ ye düşmüş.
    Link: https://www.trendyol.com/xdrive?siralama=PRICE_BY_ASC

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaş gelen yazmış yok çok pahalı, yok bu fiyata daha iyisi mevcut..

Link verin link, 2 aydır koltuk arıyoruz bel desteği düzgün olan malzemesi düzgün olan.

Papağan gibi aynı şeyi söylemekle olmuyor, varsa daha iyisi atın

Biz de biliyoruz "gaming" gelince fiyatın arttığını. Alternatif yok kardeşim alternatif. IKEA Markus 1000 tl şuan...
  • Kendi mağazalarında o koltuk 1000 liraydı mart ayında gidip sorduğumda. Yalnız ona da o para verilmez bence. Bel desteği sıfır nerdeyse. Ortopedik olması sebebiyle tufanı beğenmiştim ben ama onun da düz siyah rengi falan neden olmaz ki. İlla rengarenk koltuk almak zorunda mıyız

• Evde 2 senedir 1453, yayla evinde savaş sanatı Göktürk var. Tavsiye ederim. Fiyatlar güzel bence, ihtiyacı olup ürünleri beğenene

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu koltuklar ithal herhalde bu fiyatlar nr böyle bide max 3 taksit.

• extra34 E kullanıcısına yanıt
    Benim bel çok ağrıyor ya. En iyisi hangi model olur bel-set için?

• Yok mu bir kupon kullanabileceğimiz? :D
  • Koltuk denenmeden alınmayacak birşey
    Belki 10 yıl kullanacağız
    Nereden deneyebiliriz ki bu ürünleri?

• extra34 E kullanıcısına yanıt
    2017'de Mavi Göktürk'ü alırken, firmanın yetkilisi 100₺'le fark ile tamamen siyah yapabileceğini söylemişti. İletişime geçerseniz yardımcı olabilirler.
  • 5 ay önce 900e trendyoldan almıştım. Sağlam koltuklar rahat da. Dirsek bölümü de ileri geri yata dikey ayarlanabiliyor ama bel desteği için kendi yastığı yetmiyor, küçük bi yastıkla oturmak gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -BUR@K-

2017'de Mavi Göktürk'ü alırken, firmanın yetkilisi 100₺'le fark ile tamamen siyah yapabileceğini söylemişti. İletişime geçerseniz yardımcı olabilirler.
    yorumlarını alabilir miyiz uzun süredir kullanıyorsundur. Önerir misin ?
  • Wampire^^ kullanıcısına yanıt
    Bu koltuklar kesinlikle denenerek alınmalı bence ama şu sıralar zor farkındayım. 170/67 biri olarak tüm modelleri denemiştim mağazada. Beklentim bel desteği ve vücudu komple sarmasıydı. Bunu yapan en ucuz model olan sancak vardı. Yapı olarak diğerlerine kıyasla biraz daha dar dolayısıyla sarıyor ve baldır desteği çok iyiydi ama tüm bunlara rağmen bel desteği resmen sıfırdı. Tam oturma pozisyonunda hafif kambur gibi bırakıyor. Bel konusunda en iyisi tufandı. Tam sırtımın şeklini alıyor ama onun da baldır desteği sancak gibi değildi ayrıca biraz daha heybetli olduğu için beni saramadı maalesef. Günün sonunda elim boş ayrılmıştım.

• Arkadaşlar selam, bende 1453 var. 1aydır kullanıyorum. 1.90a 100 kiloyum. Deri olduğu için terletme yapıyor kesinlikle bunu bilerek aldım. İlk 3 4 gün belimi ağrıtmıştı. Ama şuan memnunum tek şikayetim kol dayama yerleri biraz dhaa yükseğe çıksaydı güzel olurdu. O da benim kolumun uzunluğundan dolayı galiba. Ben beğendim. Bir de ilk geldiğinde tekerlekleri çizikti baya ve tozluydu acaba teşhir mi diye şüphelendim. İadeye göndericektim de baya büyük bir kutusu var.

• -BUR@K- kullanıcısına yanıt
    O yıllarda yaparlardı muhtemelen ama ben mağazalarına gittiğimde olmayacağını söylediler. Muhtemelen artık uğraşmıyolar.

Yok mu şöyle tümden siyah falan full ortopedik vücudu saracak, bakdır desteği olan bir koltuk ya.

• hbde aylarca 900-1000 arasına satıldı
  • bu koltuklar niye bu kadar pahalı ? ekstra ne kullanıyor maliyeti ne ki bu paralara satılıyor ?
    Benimde ihtiyacım vardı düz siyahlardan alacaktım bi baktım en ucuzu 300 350 lira bildiğin dandirik siyah bilgisayar koltuğu.
    Ulusta 70-100 lira aynıları

• quote:

Orijinalden alıntı: CockroachHunteR

bu koltuklar niye bu kadar pahalı ? ekstra ne kullanıyor maliyeti ne ki bu paralara satılıyor ?
    Benimde ihtiyacım vardı düz siyahlardan alacaktım bi baktım en ucuzu 300 350 lira bildiğin dandirik siyah bilgisayar koltuğu.
    Ulusta 70-100 lira aynıları
    gamer gaming olursa herseyde oldugu gibi 2 kat olur ondan böyle..
  • bu xdrive koltukların mekanizması normal dandik koltuklar gibi alıyosun altına amortisörü ve ayağı takıyosun bitiyor. Özellikle pek çok modelde tam arkaya yatma yok, tam arkaya zaten yatmam diyorsunuz ama asıl olay yataBİLMESİ. Yani o arkaya yaslanma mekanizması daha sağlam oluyor tam arkaya yatanlarda. Siz 135 derece de yaslansanız daha tok bir duruş sergiliyor. Ben bunlardan önce fırtına ayak uzatmalı almıştım o fena değildi, ama ayak uzatmasız halini aldım şimdi ev için. Berbat...
  • xdrive sancak kullanıyorum. normal sandalyeden buna geçince çok rahat ettim mi hayır. bel desteği dedikleri gibi yok gibi. arkaya yatması güzel ama çok rahat edeceğiz diye almamak lazım.bir de sağ kolumu dayadığım yer herhalde diğerine göre daha cok kullandığımdan biraz içine göçtü.
  • Bunlardan kat be kat daha konforlu hatta teknolojik ofis koltukları vsr bu fiyatlarda, bunları denemiş biri olarak söylenebilir ki gaming demeseler fiyatı 300-500 bandında olurdu.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.