Şimdi Ara

Xdrive oyuncu koltuklarında Trendyol indirimi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
1
Favori
8.422
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    O da aynı. Sırt kısmı bildiğimiz dümdüz, sıfır eğimli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni koltuklarıyla trendyolda tekrar indirime girmiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaş gelen yazmış yok çok pahalı, yok bu fiyata daha iyisi mevcut..

Link verin link, 2 aydır koltuk arıyoruz bel desteği düzgün olan malzemesi düzgün olan.

Papağan gibi aynı şeyi söylemekle olmuyor, varsa daha iyisi atın

Biz de biliyoruz "gaming" gelince fiyatın arttığını. Alternatif yok kardeşim alternatif. IKEA Markus 1000 tl şuan...
  • Heartseeker kullanıcısına yanıt
    Sana o kadar hak veriyorum ki. Herkes car car konuşuyor laf atıyor ama bir türlü alternatif bir şey söylememiş. Fileli almak istemiyorum. Düzgün ofis koltuğu tarzında bir şey istiyorum. full simsiyah dandik görünüşlü de olur fark etmez fakat kimse yardımcı olamıyor. 6 aydır koltuk arıyorum. Tam alacağım yorum okuyorum :D
  • Fiyatlar pahalı mı, eh yani görünen köy klavuz istemez. 300-500 liralık ürünlerle arasında kalite farkı var mı, kesinlikle. Hatta yerli mobilya üreticisi bir markanın şu aralar 900'e sattığı çöp ötesi çöp koltukla bile dağlar kadar fark var. Ha adam akıllı fileli bir koltuğu da 1000 liranın aşağısına almayı düşünmeyin.
  • Vatov kullanıcısına yanıt
    İnternette araştırdım biraz Ikea Markus'u reddit, youtube her yer övüyor. Millet 5-6 senedir kullanıyormuş. Fileli olanlar bu kadar dayanıklı olduğunu bilmiyordum. Hala çekincem var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FTaze

İnternette araştırdım biraz Ikea Markus'u reddit, youtube her yer övüyor. Millet 5-6 senedir kullanıyormuş. Fileli olanlar bu kadar dayanıklı olduğunu bilmiyordum. Hala çekincem var.
    1000 TL gibi bir fiyata çıkınca güzel fileliler var. Ikea için gidip deneyin hocam en temizi.
  • Vatov kullanıcısına yanıt
    Süngerli koltuklar hayatımızda her yerde bulunduğundan hiç fileli kullanmadım. Bana dayanıklılığı ve filenin rahat olup olmaması hakkında en ufak bir fikrim yok.
  • Fileli koltuk candır, gerisi heyecandır:

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.