Şimdi Ara

XBOX360 SÜREKLİ SORULAN SORULAR & KAPSAMLI CEVAPLAR (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.254
Cevap
31
Favori
393.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ben xbox360 elite tr ye resmi giriş yaptığında alacağım oyunları orjinal alacağım fw yaptırmayacağım.orj oyun fiyatları ne kadar?
  •  XBOX360 SÜREKLİ SORULAN SORULAR & KAPSAMLI CEVAPLAR

Edit:Öğrendim bunu Xbox Live'a ethernet yerine kablosuz bağlanmak içinmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 19 Aralık 2007; 19:12:14 >
  • Arkadaşlar bu fw işlemi genelde ne kadar tutuyor? Yani yurtdışından alsam cihazı burda yaptırmak istesem ne kadara gelir yaklaşık olarak? Bir de military pack alır ve 3 kırmızı ışık olursa ilerde, bunun tamiri aşağı yukarı ne kadar tutuyor acaba? Teşekkürler!
  • Arkaslar Ankarada firmware guncellemesi yapan bir yer var mi, Benq dvd drive li x boz lar icin?
  • Arkadaşlar xbox360 nstc-u da 300 wattlık çeviriciyi nasıl kullanıcam neye bağlıcam nasıl yapıcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FABLE95 -- 21 Aralık 2007; 20:21:31 >
  • çok iyi emeğine sağlık
  • selamlar xbox halo edition aldım, ntsc u imiç aldığım arkadaş ta bana çeviriciden bahsetmedi dün taktım baktım fiş değişik bugün dönüştürücü fiş aldım priza taktım ama tabii ki 300 watt lık voltaj çevirici konusundada hiçbir fikrim olmadığı için adaptörün sigortası attı sanırım buradan okuduklarımdan çıkardığıma göre
    1- 300 wattlık voltaj çevirici alacağım

2-ya da direk pal voltaj çevirici alacağım böylece iki adaptör kullanmaktan kurtulacağım zaten şu anki çok ağır birşey ikisi birden çok yer kaplar

bir de bugün yani cumartesi bunu alabileceğim açık yer bulabilirmiyhim özellikle istanbul avrupa yakasında

cevaplar için şimdien teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: kngndz

selamlar xbox halo edition aldım, ntsc u imiç aldığım arkadaş ta bana çeviriciden bahsetmedi dün taktım baktım fiş değişik bugün dönüştürücü fiş aldım priza taktım ama tabii ki 300 watt lık voltaj çevirici konusundada hiçbir fikrim olmadığı için adaptörün sigortası attı sanırım buradan okuduklarımdan çıkardığıma göre

2-ya da direk pal voltaj çevirici alacağım böylece iki adaptör kullanmaktan kurtulacağım zaten şu anki çok ağır birşey ikisi birden çok yer kaplar

bir de bugün yani cumartesi bunu alabileceğim açık yer bulabilirmiyhim özellikle istanbul avrupa yakasında

PAL voltaj çevirici değil de, PAL adaptör alman gerekiyor. 100 lira civarında İstanbul'da Xbox satan dükkanlarda. belki daha ucuzdur. Voltaj çeviricileri pek tavsiye etmiyorlar. Bence de pek sağlıklı değil. Ama mecbur kalırsan, kaliteli bir çevirici almalısın.

• beyler backup nedemek backup oynlar bı sıtede xbox 360 oyunlarına bakarken gordum nedemek anlamadım sozlukte farklı anlam yazıyordu yardım ederseniz sevinirim
  • xbox live a giremedim bir türlü
    W: 000-0008
    X: 0000-F009
    Y: 0000-0000
    Z: 8015-1904 şöyle bir hata alıyorum. dns hatası oluyormuş kendileri sorunu nasıl halledebilirim? dns i hem otomatik denedim hemde kendi ip me yakın bişeyler vererek denedim yinede dns de hata verdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi itachi84 -- 23 Aralık 2007; 2:19:54 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: HuLK559

beyler backup nedemek backup oynlar bı sıtede xbox 360 oyunlarına bakarken gordum nedemek anlamadım sozlukte farklı anlam yazıyordu yardım ederseniz sevinirim

Backup, yedek anlamına geliyor. Yedeklenmiş oyun yani. Kopya oyunun kibarcası desek daha doğru olur Kaka birşey
  • xbox halo edition 3 kırmızı verirmi arkadaşlar yanıtlarsanız sevinirim
  • Arkadaşlar yine bir x-box cahili olarak karşınızdayım ama hızla öğreniyorum herbirşeyini

x-box'da online oyunlarda VoIP yani sesli chat özelliği mevcut mu? Varsa oyununa göre mi değişir? Yoksa chat olayını nasıl halediyorsunuz? Koordinasyon gereken oyunlarda sorun yaşamıyor musunuz herkes kafasına göre mi takılıyor?

Wii'de wiimotela mesaj yazmak işkence :D
  • sansa bak kardes bnde yenıım ılk wii alcakken xbox onerdıler alcam 2 3 haftaya veya turkıede cıkarsa :D:D:d
    quote:

Orjinalden alıntı: talanas

Arkadaşlar yine bir x-box cahili olarak karşınızdayım ama hızla öğreniyorum herbirşeyini

x-box'da online oyunlarda VoIP yani sesli chat özelliği mevcut mu? Varsa oyununa göre mi değişir? Yoksa chat olayını nasıl halediyorsunuz? Koordinasyon gereken oyunlarda sorun yaşamıyor musunuz herkes kafasına göre mi takılıyor?

Wii'de wiimotela mesaj yazmak işkence :D

• Ben pişman oldum nerdesye wii aldığıma yahu. Yanında takılabiliceğin arkadaşım olmayınca çok çabuk sıkıldım wii'den. Çip de taktırmadım garanti korkusundan. 2.el de satılığa çıkarıp x-box alıcam üstüne biraz daha para koyup. Daha 1 sene garantisi var aletin
  • selam arkadaşlar bende bir xbox360 almayı düşünüyorum avrupadan tanıdık vasıtasıyla... şöyle amazon.co.uk'dan fiyatlara baktım eliteler 280 euro civarında okuduğuma göre elite versiyonlarda 3 kırmızı ışık riski yok denecek kadar azmış fakat birde xbox arcade konsollar var ki bunların fiyatı 190 euro ve 2007 yapımı...şimdi bir iki soru sormak istiyorum izin verirseniz...
    1-) arcade konsol çok ucuz ve 2007 yapımı ben zaten hep orjinal oyun oynayacağım yani fw'ye falan gerek yok avrupadan geleceği içinde pal olacak fakat bunun herhangi bir x360dan donanımsal olarak bir farkı var mı?
    2-) alet 2007 yapım olduğu için 3 kırmızı ihtimali düşük olur mu yoksa aynı riski mi taşıyor?yani aradaki fiyat farkına aldırış etmeden elite mı alayım?
    teşekkürler...
    3-) birde bunlara ek olarak 2005 yapımı core sistemler var. bunlarda 180 euro bununda kasasını açıp fan vs. taksak 3kırmızı verme ihtimali var mı? teşekkürler...

• KAPALIYIZ PS3 BÖLÜMÜNDEYİZ GELİCEZ
  • Kimse bakmıyo buralara kaç gündür
  • 1. Kesinlikle 300 wattlık çevirici tercih edin, daha azını düşünmeyin.

2. Pal voltaj çevirici diye bişey yok, direk Pal adaptör var, bundan bulabilirseniz kesinlikle orjinal PAL adaptörü almanızı öneririm.

quote:

Orjinalden alıntı: kngndz

selamlar xbox halo edition aldım, ntsc u imiç aldığım arkadaş ta bana çeviriciden bahsetmedi dün taktım baktım fiş değişik bugün dönüştürücü fiş aldım priza taktım ama tabii ki 300 watt lık voltaj çevirici konusundada hiçbir fikrim olmadığı için adaptörün sigortası attı sanırım buradan okuduklarımdan çıkardığıma göre

• Backup = korsan oyundur.

quote:

Orjinalden alıntı: HuLK559

beyler backup nedemek backup oynlar bı sıtede xbox 360 oyunlarına bakarken gordum nedemek anlamadım sozlukte farklı anlam yazıyordu yardım ederseniz sevinirim
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.