Şimdi Ara

XBOX360 SÜREKLİ SORULAN SORULAR & KAPSAMLI CEVAPLAR (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.254
Cevap
31
Favori
393.563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Soruyu tam olarak anlyamadım ancak yinede anladığım kadarıyla cevaplayayım, fw li makinede live arcade oyunları oynanır ama ne zamana kadar oynanır; ban gelinceye kadar

FW yaptırdıktan sonra alabilir yada indirebilirsiniz oyunları (lütfen nasıl diye sormayın)

quote:

Orjinalden alıntı: sandwarrior26

Arkadaşlar fw yaptırılmış makinada live arcade oyunları oynayabiliyor muyuz?Tani fw yaptırdıktan sonra bi yerden alabiliyor muyuz?
  • Slm arkadaslar son update dı de yaptım ama bır turlu divx fılımlerı calıstırmıyor calıstıran arkadaslar varsa nasıl yaptıklarını anlatırsa sevınırım saygılar
  • Konsol internete bağlı iken bir filmi çalıştırmayı dene. O zaman sana opsiyonel bir güncellemenin yapılması gerektiğini söyleyecek. Güncellemeyi yap ve filmleri sorunsuzca izle
  • 1.olarak xbox 360 alıcaksan pal almamızı tavsiye etmiş arkadaşlar,
    2.olarak ise ben xbox360 alıp multiplayer dediğmiz live tarzi oynamak istiyorum onun içinde illa orjinal oyun lazim mi,yani fw li korsan oyunla live oynamazmıyız :(
  • PAL'ı kolay oyun bulunabilirliği ve oyunların ilk önce bu bölgeye çıkması sebebiyle öneriyorum.

FW li oyunlarla Live'den oyun oynanabiliyor ancak Microsoft zaman zaman bu kullanıcıları tespit edip konsollarını BAN lıyor, yani konsolunun internet erişimini kesiyor.
  • hımm risk faktörü var ne yapalım o kadarıda olsun,ama bu iş 2 güne oluyormu yoksa şanısa 1 ayda banlabilirisn 1 yıllda mi yoksa 2 saate mi *
  • Her an banlanabilirsin. Bu yüzden orjinal kullanmakta fayda var.
  • tşkler en yakın zamanda alacam kendime bi xbox ;)
  • Hayırlısı olsun
  • Sevgili Sky_walker,

FW ile tam olarak anlayamadığım bir konu var. Cevaplandirabilirsen şimdiden teşekkürler. Bende XBOX düşünüyorum ama ben network'den oynamayı seviyorum (BF2 bağımlısıyım ) Eğer FW'li bir Elite alsam mesela, orjinal olan bir HALO veya COD4 olsa banlanma tehlikesi olmadan rahtça oynayabilirmiyim? Yani FW sadece localde backup oyunları oynamak için mi yapılıyor? Yada bilen bir arkadaş cevaplayabilirse şimdiden teşekkürler. Birde NTSC olan bir ürün ile avrupa sunucularına bağlanabilitmiyim yoksa garanti olsun diye pal mi almalıyım?

Selamlar,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spyma -- 8 Ocak 2008; 20:09:21 >
  • yanlış bilmiyorsam makine FWlandıktan sonra banlanma riski sürekli var.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Spyma

Sevgili Sky_walker,

FW ile tam olarak anlayamadığım bir konu var. Cevaplandirabilirsen şimdiden teşekkürler. Bende XBOX düşünüyorum ama ben network'den oynamayı seviyorum (BF2 bağımlısıyım ) Eğer FW'li bir Elite alsam mesela, orjinal olan bir HALO veya COD4 olsa banlanma tehlikesi olmadan rahtça oynayabilirmiyim? Yani FW sadece localde backup oyunları oynamak için mi yapılıyor? Yada bilen bir arkadaş cevaplayabilirse şimdiden teşekkürler. Birde NTSC olan bir ürün ile avrupa sunucularına bağlanabilitmiyim yoksa garanti olsun diye pal mi almalıyım?

Selamlar,

Bu konuda uluslararası çapta kesin bir cevap verebilen yok. Banlananlar da var banlanmayanlar da. Bu yüzden belli değil yani. Banlanmamanın tek yolu, FW olayına ve dahili modifikasyonlara hiç bulaşmamaktır.

• makinanın hangi region'a ait olduğunu nasıl anlayabiliriz.

teşekkürler.
  • Arkadaşlar PlayStation 3'te PSN varmış.

XBOX 360'ta malum xbox live var.

Acaba ikisinin de net performansı aynı mı? Her iki makinanın da online network'ü aynı kalitede mi?
  • updateleri yaptım ve divx leri konsolumda izleyebiliyorum. ancak şu altyazılara da bir çözüm getirseler ne güzel olacak. alt yazı filmin içine gömülü değilse açmıyor.
  • dün gece livede oyun oynarken bağlantım gitti ve bir daha live ye bağlanamadım. bu sabah işe gelmeden de bir açayım dedim. baktım yine girilmiyor. pc de internet var umarım ban falan değildir. herhangi bir hata kodu da çıkmıyor. umurım serverlerdendir. aynı sorunu yaşayan arkadaşlar oldu mu acaba...
  • HyDes,

Kutusunda yazıyor normalde ama konsola bakarak anlamak zor. Tek bölgeye ait bir oyun deneyerek öğrenebilirsin.

kadheerjahn,

Oyuncuların söylediklerine göre PSN daha lag'lı ve sorunluymuş. Ama bedava tabi. Live'da da son zamanlarda çok sorun yaşanıyor ama genel anlamda bakarsan, sorunsuz ve hızlıdır.

aloneromeo,

Altyazılar için bir sonraki güncellemeyi beklemek gerekecek sanırım. Şimdilik gömme altyazılarla idare etmelisin. Dün gece ADSL'de bir kopya yaşandı 30 dakika civarında. Bundan etkilenmiş olabilirsin. Sabah 5-6 civarında oldu bu kopma.
  • sağol hocam inşallah dediğin gibidir. şu an işteyim eve gidip kontrol etmek için sabırsızlanıyorum.
    saygılar...
  • peki xbox'ta hangi oyunlarda lag oluyor?
  • quote:

Orjinalden alıntı: kadheerjahn

peki xbox'ta hangi oyunlarda lag oluyor?

serverlerin yoğun olarak kullanıldığı oyunlarda olur heralde. şimdilik cod4 ve fifa2008 yoğun olarak kullanılıyor. bf bad company de de inşallah sorun olmaz
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.