M

Yüzbaşı
19 Temmuz 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 48 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar. Özellik olarak arayanı gösteren, şu geçirmeyen ve şarjı iyi olan bir akıllı bileklik arıyorum. Bunun haricindeki özelliklere gerek yok. Ne tavsiye edersiniz. Teşekkür ederim.

erhabalar. Babama kullanması için samsung hm 1500 bluetooth kulaklık aldım. Samsung ve realme telefonda sıkıntısız çalışıyor. Babamın xiaomi mi a3 telefonunda gelen aramaların zil sesi telefon hoparlöründen çalıyor fakat kulaklıktan sadece çok kısık bir sesle bipleme geliyor. Babamın telefonundan yaptığım aramalarda ise sorun yok çağrı sesi kulaklığa geliyor. Gelen arama sesini kulaklıktan almamın bir yolu var mı? Ses kulaklığa gelmeyince arayan kişinin ismini de söylemiyor. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Merhabalar. Babama kullanması için samsung hm 1500 bluetooth kulaklık aldım. Samsung ve realme telefonda sıkıntısız çalışıyor. Babamın xiaomi mi a3 telefonunda gelen aramaların zil sesi telefon hoparlöründen çalıyor fakat kulaklıktan sadece çok kısık bir sesle bipleme geliyor. Babamın telefonundan yaptığım aramalarda ise sorun yok çağrı sesi kulaklığa geliyor. Gelen arama sesini kulaklıktan almamın bir yolu var mı? Ses kulaklığa gelmeyince arayan kişinin ismini de söylemiyor. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Merhabalar. Aşağıdaki iki kod arasına şu şekilde bir kod eklemek istiyorum. Elde edilen tarihson verisi seçilecek kısımda yoksa döngünün sonlanmasını istiyorum. Yardım ederseniz memnun olurum. Teşekkürler.

tarihson = " " & Sheets("Verial").Cells(dersler, 3) & " " & Sheets("Verial").Cells(dersler, 6) & " "

(Buraya yazmam gereken kod nedir?)

site.FindElementByCss("[ng-model='render.selectedDate']", 3000).SendKeys tarihson 'Tarih Seçtik

Topladığım sisteme bakabilir misiniz?

Arkadaşlar. Uzun zaman beni üzmeyecek ofis bilgisayarı toplamak istiyorum. Konuya pek hakim değilim. Listemi bir kontrol edebilir misiniz? Neleri yanlış almışım yardımcı olursanız sevinirim. Oyun oynanmayacak o yüzden ekran kartı almayacağım. Ek olarak kibar bir kasa önermenizi istiyorum. Yer kaplamayan. Şimdiden teşekkür ederim.
konuyu yanlış yerde açmışım. Kusura bakmayın.
Merhaba arkadaşlar. 2000 TL ye kadar butçem var. "Carraro 27.5" FORCE 720 21-Vites Hidrolik Disk Fren(1850 TL)" ürünü nasıl sizce? Bunun yerine başka bir marka tavsiyeniz olur mu? Yoksa bunu alayım mı? Teşekkürler.
Merhaba arkadaşlar. Casio ctk4400 2. eline pesin 850 tl verilir mi? Yoksa 1250 tl ye 9 taksit ct x700 mü alayim?
Merhaba arkadaşlar. Bilgisayarımda şöyle bir sıkıntı var. Açma düğmesine basıyorum anakart speakerı 6 kez art arda hızlıca bip sesi veriyor. Bu sürekli devam ediyor. Fanlar çalışıyor. HDD ışığı 4 saniyede bir 1 kez yanıp sönüyor. Ama ekrana hiç bir görüntü gelmiyor. Normalde hemen anakartın ismi yazıp açılmaya başlıyordu. Bazen 1-2 dakika sonra anakartın ismi çıkarak bilgisayar açılmaya başlıyor. Ama çoğu zaman ne kadar beklesem de açılmıyor. Reset ata ata açmaya çalışıyorum. Şansıma anında açıldığı da oluyor. Bilgisayar çalışırken uyku moduna alırsam uyandirma esnasında sorunsuz bir şekilde açılıyor. Ekran kartım harici. Onu söküp dahili ile denedim düzelme olmadı. Bugün PSU yu söktüm çıkışlardaki voltajlara tek tek baktım sorun yok. İçini açtım kondansatörlerde şişme yok. Sizce sorun ne olabilir. Anakart kaynaklı mı acaba? Ara sıra niye çalışıyor? Şuan zorla açtığım bilgisayarımdan yazıyorum :). Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden Teşekkürler.

ASROCK Anakart
İntel i3 4160
4 GB Kingston ram
...
Merhaba arkadaşlar. Evde amatör olarak bağlama çalmaya çalışıyorum. Baglamamda jack girişi var. Buradan amfili bir hoparlore baglayarak calmak istiyorum. Fakat bu konuda hiçbir bilgim yok.

ibanez ibz10b veya 10g gibi modeller var 150 tl civari. Bunlar benim isimi gorur mu? Yardimci olursaniz sevinirim.
Hakkında
Meslek: Matematik Öğretmeni
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 746
İkinci El Bölümü Mesajları: 9
Konularının görüntülenme sayısı: 82.800 (Bu ay: 237)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 43 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.