Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (865. sayfa)

4 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü2 Mobil
5 sn
76.374
Cevap
786
Favori
3.753.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
191 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 863864865866867
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A98986428 -- 17 Ocak 2021; 15:10:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hypnosis. H kullanıcısına yanıt
    Buralarda çok ağladım Microsoft OneX'i bitirdi diye ama şimdi de övüyorum arkadaşım. 300USD'a konsol mu olur? SeriesS çiççek gibi konsol, PS5 alsam bile yanına kesin alırım(maddi gücü olana), eğer tek konsol alacaksam da önce SeriesS alır, beğenmezsem, sonra satar PS5 alırım.

Gelsin güzellemeler.

Bakmayın siz teknolojiden uzak teknoloji kanallarının SeriesS için "eski nesil" dediğine. Hem işlemcisi hemde GPU'su yeni nesil, 7NM mimarili tasarımları ile önceki nesil donanımdan üç-dört gömlek üstünler. Cihaz 4K değil diye eski nesil ilan edildi, inanılır gibi değil. Sen ben cahil olabiliriz ama bu işi meslek edinip video çeken adamlar bunu söyleyince kötü oluyorum. SeriesS 4TF'muş da, OneX 6TF muş dedi birisi, gözlerim yaşardı resmen. Dün 2-3 sitenin takibini bıraktım youtube'da.

Microsoft, çok fena saldırıyor. Hadi Sony, senden de birşeyler bekliyoruz artık....

• Series S mesajlarını lütfen kendi konusuna yazın. Daha kaç kere söyleyeceğiz....

Xbox Series S [ANA KONU]
    https://forum.donanimhaber.com/xbox-series-s-ana-konu-10-kasim-299--141171527
  • Cidden Microsoft u tebrik etmek lazım.299 ve 499 a çıkararak çok iyi iş başarmışlar.İkisini alanda pişman olmaz.Ps tarafında tek söylenen diskli disksiz versiyon.Eylül ayını yarıladık hala ortada hiçbirşey yok ps hakkında.xbox kasımda çıkacağına göre artık tutupta konsolu fiyat vb tanıtması mantıken en geç bu ay sonuna kadar olması lazım.Tutupta atıyorum bugün tanıtıp 1 hafta sonra satışta demez artık.Diyebilirde emin olamıyor insan.
  • Xbox Series X kutusu

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams

• quote:

Orijinalden alıntı: Doom

Xbox Series X kutusu

Çok çirkin bence

• quote:

Orijinalden alıntı: Lifeless.

Çok çirkin bence

Alıntıları Göster
    Artur hocam naber, Steam konusunda az takılıyorsunuz artık. Xbox mı aldınız yoksa?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-9ED59218A

Artur hocam naber, Steam konusunda az takılıyorsunuz artık. Xbox mı aldınız yoksa?

Alıntıları Göster
    Oyun oynamıyorum hocam. Steam konusunda da o yüzden yokum. Oyun oynamadığımdan yazacak bir şeyim olmuyor.

Xbox'um yok, almayı da düşünmüyorum ama bu teknolojilerle ilgili sohbet etmeyi seviyorum niyeyse.

Param olsa alırdım,orası ayrı.

• Bir an önce çıksada önceki konsolları indirime girse
    Bende xbox 360 var artık sıkıldım Xbox One geçmeyi düşünüyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: Lifeless.

Oyun oynamıyorum hocam. Steam konusunda da o yüzden yokum. Oyun oynamadığımdan yazacak bir şeyim olmuyor.

Xbox'um yok, almayı da düşünmüyorum ama bu teknolojilerle ilgili sohbet etmeyi seviyorum niyeyse.

Param olsa alırdım,orası ayrı.

Alıntıları Göster
    Niye oynamıyorsun hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-9ED59218A

Niye oynamıyorsun hocam?

Alıntıları Göster
    Zevk almak istiyor ama alamıyorum. Kabul etmesi benim için -nedense- zor olsa da ben aslında oyun oynamayı hiç sevmiyorum. Çok çok az sayıda oyundan zevk alıyorum. Çoğu sağ altta grouve'da görünür.

• Aynı mesajı Ps5 ana konusunda atarsanız linç yersiniz muhtemelen :) (Yaşadım ondan biliyorum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi d41mon -- 10 Eylül 2020; 16:5:0 >
  • Bence 1tb expansion card 99 dolara satılacak , başka türlü albenisi olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulwi -- 10 Eylül 2020; 15:8:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: d41mon

Aynı mesajı Ps5 ana konusunda atarsanız linç yersiniz muhtemelen :) (Yaşadım ondan biliyorum)
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A98986428 -- 17 Ocak 2021; 15:11:18 >
  • Xbox Series X ve Xbox Series S konuları Xbox Series başlığı altında birleştirilse iyi olacak sanki. Takip etmek zor oldu böyle.

• Series s ile series x arasındaki fark 200 dolara değer mi.

• quote:

Orijinalden alıntı: gyulanemeth

Xbox Series X ve Xbox Series S konuları Xbox Series başlığı altında birleştirilse iyi olacak sanki. Takip etmek zor oldu böyle.
    Ozaman daha çok karışır. Series S hakkında bilgi almak isteyen biri ardı ardına X postları okumak zorunda kalır. Böyle iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackTower_35 -- 10 Eylül 2020; 16:30:25 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BlackTower_35 kullanıcısına yanıt
    Ayrıca konsollar çıktığında işler iyice karışır belki onun yerine gebel sohbet konusu açılabilir gamepass ,konsol haberileri vs.

• Fobim yok ama içim gıcıklandı hiç güzel olmamış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuklacini -- 10 Eylül 2020; 16:33:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sonthor

Series s ile series x arasındaki fark 200 dolara değer mi.
    Maddi durumun ve en az 2k monitör veya tv'in varsa tabi ki değer.

• 
Sayfa: önceki 863864865866867
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.