Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (434. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: umtcnakt , umtcnakt
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 15 Misafir (1 Mobil) - 15 Masaüstü2 Mobil
5 sn
76.317
Cevap
790
Favori
3.747.969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
191 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
44. Sırada  bugün en iyi #17
Sayfa: önceki 432433434435436
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Maalesef öyle dostum çok keyifsiz olmaya başladı artık..
  • sony ps5 konsolu tanıtırken yanında kulaklık ve diğer aksesuarlarıda tanıttı, microsoft un da aksesuar çıkarması lazım.

• Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ebavamqko E kullanıcısına yanıt
    Bunu yapan Playground Games şuan Forza Horizon 5'in yanında Fable IV yapıyor. Arka plan fan yapımı ama Playground bu tasarımları yapanı geçen sene işe aldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-02177D6B6 -- 13 Haziran 2020; 0:11:20 >
  • kablosuz kulaklik sart. Adam gibi kimseyle sohbet edemoyoz millet antin kuntin seylerle konusuyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ziromen

sony ps5 konsolu tanıtırken yanında kulaklık ve diğer aksesuarlarıda tanıttı, microsoft un da aksesuar çıkarması lazım.
    Hali hazırda Microsoft Bang & Olufsen ile Xbox Series X için ses çözümleri anlaşması yaptı. Yani kulaklıklardan ses sistemlerine kadar çeşitli ürünler satışa çıkacak. diğer aksesuarlar içinse geriye dönük uyumluluk var, bu yüzden yeni bir Media remote çıkarmasına gerek yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Tam35tr

Hocam çok umutluyum ama hype yapmak istemiyorum çok zor olsa da :) 7 mayısta MS tarafından yanlış PR kurbanı olduk sonra 11 haziranda Sony tarafından PR kurbanı olduk o yüzden hype yapmamak lazım:)
    Haklısınız hocam. Beklentilerimizi yine de çok yükseltmeyelim ama 3 AAA oyun görsem yeterlidir benim için. Fable VI, Halo ve Perfect Dark diyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ronnie Coleman

harbi manyak olmuş.

500 milyon dolar gömmüş MS bu oyuna bildiğim kadarı ile. sağlam iş çıkaracaklar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-02177D6B6

Bunu yapan Playground Games şuan Forza Horizon 5'in yanında Fable IV yapıyor. Arka plan fan yapımı ama Playground bu tasarımları yapanı geçen sene işe aldı.

iyi iş çıkacaktır ortaya ama ben ortaçağ konularını pek ilgi çekici bulmuyorum. belki bu oyunla ilk olur. adamların sicilinde forza var dediğin üzre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miex

Hocası en son ne zaman özel oyun oynadın acaba, benim arkadaş listem tamamiyle FIFA, Warzone, Rainbow Six ve Battlefield oynuyor mesela.

Tüm bunları daha iyi oynadıktan sonra last of us bilmemkaç çıkınca insan 2 günlüğüne birinden ödünç alabilir herhalde değil mi, konsol alma sebebi mi şimdi bu?

Alıntıları Göster
    Hocam ortalama 20-25 arasi exc oyun cikiyor ve bunlarin en az yarisi harika AAA oyunlar.Her seferinde birinden odunc mu alacaksiniz bu mantikla Ps4 kullanicisiyim,almadan once xbox ile ps arasinda gidip gelmistim.İkisi de cok iyi cihaz,benim icin konsolu ozel hissettiren exc oyunlardir.Series X ps5e gore cok cok daha kuvvetli olmasina ragmen elle tutulur exc oyun sunmadikca ps tarafindan cok kullanici cekemeyebilir.Fifa,battlefield,cod gibi oyunlar bana yeter diyenlerdenseniz tabii ki series x alin derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: aarda

Hocam ortalama 20-25 arasi exc oyun cikiyor ve bunlarin en az yarisi harika AAA oyunlar.Her seferinde birinden odunc mu alacaksiniz bu mantikla Ps4 kullanicisiyim,almadan once xbox ile ps arasinda gidip gelmistim.İkisi de cok iyi cihaz,benim icin konsolu ozel hissettiren exc oyunlardir.Series X ps5e gore cok cok daha kuvvetli olmasina ragmen elle tutulur exc oyun sunmadikca ps tarafindan cok kullanici cekemeyebilir.Fifa,battlefield,cod gibi oyunlar bana yeter diyenlerdenseniz tabii ki series x alin derim.

Alıntıları Göster
    kiralama yolun da seçilebilinir. bende ps4 de sadece god of war, uncharted 4 ve de the order (bunlardan sadece god of war a para verdim diğerlerine kendim para vermedim ) oynamıştım. exc oyunlar hikaye modunda iyiler.

ama benim ps4 ü alma sebebim , tansiyon hastası olma yolundan döndüğüm pes serisi idi. pes den de kurtulmuş oldum.

• Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams

oyun içinden mi fan-made mi bilmiyorum ama real time olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dream Machine

Arkadaşlar ben One X için monitör almayı düşünüyorum, aynı zamanda Series X için de yeterli olacak bir şey arıyorum.
    Çoğu kişi oyun için 24 inç öneriyor ama 24 inçte 1080p ve üstü çamur gibi. 27 inç ve 2k güzel ikili gibi ama bunun da çok büyük olduğu söyleniyor. Daha önce hiç 27 inç kullanmadım.
    24 inç 1080p almak, konsolun gücü karşısında parayı çöpe atmak gibi olur mu? Monitörü sadece konsol için kullanacağım.
    konsol için monitör değil tv mantıklı hocam.

konsollar genel olarak tv ile kullanıldığı için tv teknolıjisine göre yapılıyor.

ayrıca 4k tv lerde alternatifin çok . ips 4k hdr monitör alternatifi çok çok az.

ucuz ultra hd vestel bile alsan işini çok rahat görür.

2.500 TL lere ise lg toshiba felan bulabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurkan19 -- 13 Haziran 2020; 0:21:36 >

• bu microsoft un satın aldığı stüdyolar hep baba rpg firması. sunumda bu firmalardan yine multiplayer saçma sapan oyunlar görürsem bir xbox kullanıcısı olarak sağlam söverim.
  • Şimdi benim kafama bir soru takıldı. Bu yeni nesil konsollar ortalama olarak performansı yüksek bir pc'ye mi denk geliyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Rutherless

Şimdi benim kafama bir soru takıldı. Bu yeni nesil konsollar ortalama olarak performansı yüksek bir pc'ye mi denk geliyor ?
    performansı bayağı bir yüksek pclere denk geliyorlar. ps5 rtx 2070 super rtx 2080 arasında bir yerlerde, xbox series x de yanılmıyorsam rtx 2080 ile rtx 2080 ti aralarında bir yerlere denk geliyor. zaten bunlar da en üst seviye ekran kartları pc tarafında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rutherless

Şimdi benim kafama bir soru takıldı. Bu yeni nesil konsollar ortalama olarak performansı yüksek bir pc'ye mi denk geliyor ?
    Hayır PC her zaman daha güçlü.
    Bunlar geldiğinde sabit kalıyorlar, pc ler sürekli güncelleniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurkan19 -- 13 Haziran 2020; 0:27:6 >
  • gurkan19 kullanıcısına yanıt
    Tabiki pcler daha güçlü. Ben sadece bu yeni konsolların hemen hemen nasıl bir güçte olduğunu merak etmiştim.

Guncelleniyor da bedavaya guncellenmiyor :) Artik kur aldi basini gitti..

Evde fhd Samsung TV var ama tvnin bulunduğu odada wifi çekmiyor, ayrıca TV her zaman müsait olmuyor. Odamın büyüklüğü de şöyle 45-50 inç tvyi kaldıracak boyutta değil. Bu yüzden ilk önceliğim 24-27 inç arası bir monitör.
    24 inç bana iyi geldi ama 2k çözünürlük de o boyutta kötü olur.

• 
Sayfa: önceki 432433434435436
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.