Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (433. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
16 Misafir - 16 Masaüstü
5 sn
76.272
Cevap
789
Favori
3.744.872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
190 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 431432433434435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Konsol aleminin en yakışıklı üyeleri Fat kasa PlayStation 2 ve Xbox 360 bence.
  • TMRT kullanıcısına yanıt
    Nintendo dahil değilse +1. Gri switch de güzel duruyor epey :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Targaryen96

Bu arada Spiderman dlc değilmiş. Ben dlc sandığım için onun yerine Horizon yazmıştım. Şimdi işler değişti
    Simdi gordum hocam, IGN ve obur haber kaynakları galeyana getirdiler insanlari Paylastiginiz icin teşekkürler. Özet olarak okuyabildigim kadarıyla yine de tam olarak sıfırdan PS5 icin tasarlanmış, orijinal Spider-Man'den bagimsiz bir oyun degil. Uncharted Lost Legacy gibi, original Spider-man oyunuyla ayni motorunun Ps5 icin geliştirilmiş halini kullanan bir spin-off gibi olacak sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Max_Kolesne -- 12 Haziran 2020; 20:54:46 >
  • bugünden itibaren yılsonuna kadar Almanya'da KDV %19 dan %16 ya düşürüldü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasgok -- 12 Haziran 2020; 21:24:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hasgok kullanıcısına yanıt
    Almanya bizi kıskanmaya devam ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TMRT

Konsol aleminin en yakışıklı üyeleri Fat kasa PlayStation 2 ve Xbox 360 bence.
    kesinlikle

birde dreamcast kolu şu güzelliğe bak

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams

• quote:

Orijinalden alıntı: hasgok

bugünden itibaren yılsonuna kadar Almanya'da KDV %19 dan %16 ya düşürüldü
    Hep bizi kıskandıkları için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dream Machine

Arkadaşlar ben One X için monitör almayı düşünüyorum, aynı zamanda Series X için de yeterli olacak bir şey arıyorum.
    Çoğu kişi oyun için 24 inç öneriyor ama 24 inçte 1080p ve üstü çamur gibi. 27 inç ve 2k güzel ikili gibi ama bunun da çok büyük olduğu söyleniyor. Daha önce hiç 27 inç kullanmadım.
    24 inç 1080p almak, konsolun gücü karşısında parayı çöpe atmak gibi olur mu? Monitörü sadece konsol için kullanacağım.
    27" 4k ips tavsiye ederim.

• Biraz hypelanın

• quote:

Orijinalden alıntı: ebavamqko

Bu oyun Muazzam olmuş acayip hoşuma gitti
  • Hocam çok umutluyum ama hype yapmak istemiyorum çok zor olsa da :) 7 mayısta MS tarafından yanlış PR kurbanı olduk sonra 11 haziranda Sony tarafından PR kurbanı olduk o yüzden hype yapmamak lazım:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tam35tr -- 12 Haziran 2020; 22:0:58 >

• bu oyun 8tflop makinada çalışıyor. bunun %30 daha güçlü olan series x üzerindeki halini düşünün...

tırlar ile çilek toplamaya gideriz beyler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ebavamqko -- 12 Haziran 2020; 22:1:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasgok

bugünden itibaren yılsonuna kadar Almanya'da KDV %19 dan %16 ya düşürüldü
    Kıskanmaktan öte çatlamışlar anlaşılan.

• quote:

Orijinalden alıntı: vector x-31

Bu oyun Muazzam olmuş acayip hoşuma gitti

Alıntıları Göster
    valla benim de hoşuma gitti. dead space olmalı bence.

project mara da aslında silent hill ama xbox sanırım temmuzda patlatacak bombayı.

bu arada 12 tflop yani RTX 2080S den bile daha kuvvetli bir makinada tamemen oyunlara optimize bir makinada oynayacağız bu oyunları. ben bir üsteki tır oynunu da beğendim mesela. o da 8 tflop 1080ti da o görüntüyü veriyor. düşün 12 tflop makinada neler yapar.

çilek tarlalarından çilet taşırız ne güzel

• birde şöyle forza efsanesi var. herkesin gıpta ile, kıskanarak baktığı.

şu elemanın oynadığı laptop MSI GL62M 7RDX

üzerinde ekran kartı 1050TI var. 2.2 tflopluk ekran kartına microsoft şu şaheseri yapmış. microsoft oyun yapmıyorsa sırf piyasayı bitirmemek için yapıyor bana göre. kimsenin olmadığı bir dal olan flightsimülatöre de bunun için girdi sanırım. oyuna bak hem de 2.2tflop makinada bu halde. 12 tflopta neler olacak hep birlikte görücez. 60fps olsun ama ışıklandırmaları olsun birde hasar olayı çoğaltısın. trafikte multi yarış deli olur.

• x3x kullanıcısına yanıt
    4k için bütçem yok maalesef. 2K 27 inç ekrana 24 inçe baktığım mesafeden bakarsam gözleri yorar mı sizce?

• ebavamqko E kullanıcısına yanıt
    Hocam cihaz beton gibi geliyor oyunlarda canavar gibi kim ne söylerse söylesin artık ben bu kavgadan yoruldum valla zaten

işim millete laf anlatmak bütün gün konuşuyorum üstüne birde burda kimseyle dalaşcak mecalim yok PS5'i de gördük oda

güzel cihaz olmuş alacak olanlara hayırlı uğurlu olsun ben en başından beri söylüyorum benim tercihim bu nesile Xbox'la

girmek olucak ilerde belki PS5'i de alırım çünkü ordada mutlaka oynanması gereken oyunlar olucak biz konsol sevdalısıyız

bu işte 24 senem geçmiş kötü taraflarını gördümmü 2 cihazıda eleştiririm ister fanboy desinler ister xboy desinler şu

saatten sonra kimseyi traşlamam bence sende öyle yap artık çünkü forumun eski tadı tuzu yok.
  • vector x-31 kullanıcısına yanıt
    Forum konusunda haklısın %100

• quote:

Orijinalden alıntı: Dream Machine

4k için bütçem yok maalesef. 2K 27 inç ekrana 24 inçe baktığım mesafeden bakarsam gözleri yorar mı sizce?
    24" 1080p baktığın mesafeden 27" 2k çözünürlükte bakman bana göre göz yorması açısından fark yaratmaz.

• 
Sayfa: önceki 431432433434435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.