Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (2734. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: activ , neonhero , neonhero
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 5 Misafir - 6 Masaüstü2 Mobil
5 sn
76.321
Cevap
788
Favori
3.748.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
191 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27322733273427352736
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben 3 senelik gamepass çekeceğim eğer Kasım a kadar live gold kaldırılmazsa. Sadece Starfield için bile değer zaten bir oyun 600-800 arası oldu.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Spartan 117 kullanıcısına yanıt

Devolver imzalı oyunları gözümü kırpmadan alırım. Güzel bir Rogue-lite olmuş, tavsiye ederim. Fiyatı da inanılmaz uygun. 

• Sine-FİL kullanıcısına yanıt

Hocam bu fiyata düşünmeden alınır bu oyun, strateji de seven biri olarak base building öğeleri ile bendi cezbetti zaten  

• Silkolet kullanıcısına yanıt

Benim de 3 yıllık gamepass Aralık ayında bitiyor.Bilseydim +1 yıl Eaplay ile uzatmazdım.Umarım zam gelmeden ya da gold çevirme işi sonlanmadan 3 yıllık uzatabiliriz.

• wither kullanıcısına yanıt
    Bende aynı durumdayım. En son 3 yıllık alıp bırakmıştım. P1ni sattım falan derken o zaman bana 250TL ye mal olmuştu 3 yıllık. Şimdi de yine uygun ama bir yıldan biraz fazla sürem kaldı.
    Gold live kalksa bile bunu bize önceden bildirirler. Biran önce pat diye kalkması imkansız.
    O zaman da bizde zaten yine aynı şekilde uzatır neslin sonuna kadar devam ederiz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • aschil kullanıcısına yanıt

Eyvallah hocam. Forumdan birinden elden ring kovalayim bari

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler taşındığım için telefon bağlantısı ile xbox sx e telefon interneti ile bağlandım FIFA ve haloda güncelleme var dedi bende tümünü iptal et dedim konsolu tekrar açtığımda Halo hala güncelleme istiyor ama FIFA silinmiş ne yapmalıyım geri getirmek için?

• Fatic kullanıcısına yanıt

Güncelleme başladıktan sonra iptal ederseniz tüm oyun siliniyor maalesef. Ben de 30GB Apex güncellemesini iptal ettikten sonra tüm 60GB oyunu yeniden indirmek zorunda kalınca öğrendim. Çare duraklatmak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kef -- 12 Ağustos 2022; 22:28:27 >
  • recep054gs kullanıcısına yanıt
    Hocam ikinci el kutulu da düşünebilirsiniz. Üstte paylaştığım elden ring + dying light 2 450₺ ye geldi bana. Telegram ikinci el gruplarını takip etmekte fayda var.

• Hocam az once forumdan p1 aldim. Suanda yuklemeye basladi. Yarin dalarim artik. Burada paylasan arkadaslar vardi. Ilk sunlari yapin diye. Yardimci olabilecek var mi 😀

• Tales of arise oyununu ortak almak istiyen varmi ?

Emin çıtak rehber videoları iyi oluyormuş hocam. Youtube üzerinden bakabilirsiniz

• Bu gamepass in android app inde yeni eklendi kısmı vardı. Yakında gelecekler aynen duruyor ama bayadir yeni eklendi kısmı yok. Kafalarına göre habire oyun ekliyolar takibini nasıl yapiyorsunuz?

• Arkadaşlar bende bu konsol var normalde düğmesine bastığımda ses geliyordu şimdi ise herhangi bir ses yok nasıl düzelir bu durum

• kef K kullanıcısına yanıt

Acaba yokmu buna ayarlardan bir çare sea of thivies te gitti cidden muazzam.

• Konsolun güç ayarlarından açıp kapatabilirsin seçenek var orada.

• Fatic kullanıcısına yanıt
    Güncellemeyi neden iptal ediyorsunuz ki. Duraklatın. Siz bir daha başlatana kadar hep duraklatık şekilde kalıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hwrkese merhaba. Dun forumdan birinden elden ring almistim. P1 hakkini. Giris xboxi olarak hesabi secemiyorum. 5 defa giris xboxi yapilmis ve 27.11.2022 ye kadar yapamazsin diyor. Nasil ayarlayabilirim ?

1 yıl içinde 5 kez giriş konsolu oluyor 1 yılı doldurunca tekrar 5 hakkın oluyor

Xbox yardım uygulaması diye bir yer vardı. Oradan ankete yönlendiriyor. Buradan +1 hak vermesi lazım. Bu yapılmamışsa alın. Tam yerini hatırlamıyorum.
    Hiçbiri yoksa aldığınız kişiye durumu izah edip iade edin.

• 
Sayfa: önceki 27322733273427352736
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.