Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (2733. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
76.321
Cevap
788
Favori
3.748.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
191 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27312732273327342735
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende başarılar ve istatistikler çıkmıyor o bölümde

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • emrhyldrm kullanıcısına yanıt
    Game Pass değilde Xbox uygulamasından bakıyorsunuz değil mi? Xbox uygulası güncel değilse güncelleme kontrolü yapın. Bu sabah Android sürümü için güncelleme vardı mesela...
    Ayrıca şu yolla da bakabilirsiniz; Xbox Uygulaması / Profil / Başarılar / (ilgili oyun) / İstatistikler:
    Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tayaydin -- 11 Ağustos 2022; 14:41:42 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• tayaydin kullanıcısına yanıt

Xbox Uygulaması / Profil / Başarılar / (ilgili oyun) / İstatistikler:

Bu şekilde oldu, teşekkürler...

• 2d souls like sevenler için 27 Eylül'de çıkış yapacak olan Moonscars ilk gün gamepass'e geliyormuş.Blasphemous'u büyük keyif alarak bitirmiştim , hafiften onu andırıyor.

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreamspure xbox
    'Moonscars' Is A New Souls-Like Coming To Xbox Game Pass Next Month
    https://www.purexbox.com/news/2022/08/moonscars-is-a-new-souls-like-coming-to-xbox-game-pass-next-month

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wither -- 11 Ağustos 2022; 16:56:50 >
  • İlk kutulu oyunlarımı aldım Ekimde A Plague Tale çıkıyor ona kadar Dying light bitirirsem iyi olur. Elden ringe daha geniş bir zamanda bakıcam çok başlayıp bırakıcam gibi duruyor Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mari Lwyd

İlk kutulu oyunlarımı aldım Ekimde A Plague Tale çıkıyor ona kadar Dying light bitirirsem iyi olur. Elden ringe daha geniş bir zamanda bakıcam çok başlayıp bırakıcam gibi duruyor
    Güle güle kullanın hocam, keyifli oyunlar 🙂

• Silkolet kullanıcısına yanıt

Yine yeni oyun gösterimi yok.Sürpriz yapmayacaklarsa eğer bunlar için gamescom'a katılmanın mantığı ne acaba.

Millet Ninja Theory'den çıkış tarihi bekliyor Hellblade 2 için , adamlar Rockstar'a özenmiş , kuş dışkısının düşme açısına kafa yoruyor.Önce 2. oyunla kendini kanıtla , 3. oyunda RDR 2'yi örnek alırsın detay konusunda.Hazır bütçeyi bulmuşken baş yapıt yapalım diyorlar sanırım.

https://www.purexbox.com/news/2022/08/xboxs-hellblade-2-is-busy-figuring-out-where-bird-poo-should-land

• Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams

Devolver imzalı, bugün çıktı. Oldukça iyi yorumlar var. Yerel Fiyatlandırma da mevcut. Rogue-Lite sevenler mutlaka denesin. Bağımsız firmalar ve yerel fiyatlandırmaya destek olmak lazım.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• wither kullanıcısına yanıt

Blasphemous'u çok seven biri olarak ben de bu oyunu bekliyordum. Game Pass'e geliyor olması çok iyi oldu.

• Sine-FİL kullanıcısına yanıt

Steam'de 160 TL Xbox'ta 71 TL kesin zam yer Xbox'ta yakında isteyenler kaçırmasın.

Hellblade TGA da gözükürse gözükür gene ama düzgün direk gameplay olduğu belli olan bir gösterim lazım bu sefer.

Bu sene first party anlamında boş geçecek çok net belli bir tek Pentiment i var benim için ama o da indie seviyesinde.

Seneye daha böyle bir sunum yapma lüksleri yok artık ellerinde ki ip leri gösterip yakın zamanda çıkacak demeleri lazım.

Bir taraftan artık oyunlara Sony gibi özenmeleri , yarım yamalak çıkartmak istememeleri güzel birşey.Ayrıca tüm oyun piyasasındaki şirketlerin piyasa değerini toplasan belki Microsoft'un piyasa değerine ulaşamıyor.Bu yüzden her hangi bir toksik çalışma ortamı haberinden çekindikleri için firmalara çok baskı yapamıyorlar gibi.Çıkacak bir olumsuz haberin hisse değerlerini düşürmesi Activison'a benzemez.

Ama şu var ki firmalara baskı yapmadan da bu işler yürümüyor maalesef.RDR 2 , Witcher 3, Last of Us 2 gibi üst seviye oyunlarda hep bu baskı haberleri çıkmıştı.

• Selamlar arkadaşlar.

Elite Series 2 kullanıp da garantiye gönderen var mı?

Çok nadir A tuşu basmama sorunu var. Garanti bitimine doğru göndersem diğer kollar gibi sıfır mı gönderiyorlar acaba?

• Selamlar. Elite kolları genelde tamir edip sıfırlanmış sadece kasa şeklinde gönderiyorlar. Hiçbir aksesuar olmadan gönderiyorsunuz öyle de geliyor. Ama gelen ürünler de sıfır gibi hissettiriyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikle hayırlı olsun. Elden Ringe çok başlarsın ama Ng+ lara ahahah. Bırakmak mı. Sorun burada başlıyor. Bu oyun bırakılmıyor

Tabi baya bir kafa değişimi oldu içeride. InXile i takip ediyorum adamlar sürrekli yeni gameplay prototipleri deniyorlar yeni ip için. Yaptıkları işten mutlular ve başlarında bak bu tuttu bunu böyle yapın diyen bir yönetici takımı olmadığı için istedikleri gibi şekillendirebiliyorlar. Fable içinde uçuk kaçık gameplay fikirleri vardı, bunun dezavantajı da bu stüdyoların bu kadar rahat takılması ve daha yeni yeni yüksek bütçeli yapımlara çıktıkları için oyunların gelmesi ciddi uzuyor. Bethesda bu konuda gayet iyi işliyor (alt stüdyolar) ama Xbox ında biraz daha hız katması lazım kendi projelerine.

RDR2 deki olayları unutamıyorum, insanlara fazla çalışmanın parasını verdiler ama ailesini haftalarca düzgün göremeyen çalışanlar vardı. Çoğu insan oyun muazzam detaylı olmuş diyor ama o detay için ne kadar sancılı süreçler ve belki çalışanları sektörden soğutan durumlar oldu farkında değiller.

Xbox da da Halo Infinite in bir nebze öyle olduğu söyleniyordu. Bir çok büyük stüdyo oyun yaparken ağır yükü dışarıdan kontratlı firmalara ve insanlara yaptırıyor. Aslında orada gördüğümüz bir çok asset in stüdyo ile alakası bile yok. Halo da da durum virüsünde vurmasıyla bu anlaşmalıların işi yapamadığı veya ciddi aksattığı yönündeydi. Oyun aslında son 1-2 senede yapılmış denilebilir motoru saymazsak.

• LB RB basmıyor diye gönderdim, bir haftadır bekletiyorlar bir hareket yok.

Microsoft şu an bir oyun geliştiricisinin olmak isteyeceği en ideal yer , şartlar itibariyle.Marka büyüklüğü sebebiyle geliştiricilere fazla baskı yapamıyorlar , bütçe sıkıntısı yok , gamepass sayesinde yaptığın oyun için satış baskısı yok.Yine gamepass sayesinde Pentiment gibi asla çıkartmaya cesaret edemeyeceğin tutku projelerini üretebiliyorsun.

Tabi bir de işin oyuncu tarafı var.Onlar için bunların pek bir anlamı yok.Bir an önce oyun görmek istiyorlar haklı olarak.Neyse şurada maksimum bir sene kaldı.Ondan sonra bombardıman başlayacak.

• Sine-FİL kullanıcısına yanıt

İncelemeleri izledim biraz baya iyi oyun gibi duruyor. En kısa sürede alıp başlayacağım, E3'den beri gözüme kestirmiştim bu oyunu.

• 
Sayfa: önceki 27312732273327342735
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.