Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (2020. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: ASKERTUNGA , illfeel , illfeel , 21y , 21y
5 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 21 Misafir (2 Mobil) - 22 Masaüstü4 Mobil
5 sn
76.311
Cevap
790
Favori
3.747.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
191 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
60. Sırada  bugün en iyi #19
Sayfa: önceki 20182019202020212022
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uzun zamandır ilk kez Playstation tarafından Xbox'a tebrik geldi. E3 Sunumu için playstation kutladı. Bu firmalar birbirlerini kutlarken forumdaki farazi fanatizmi anlamak güç.

https://www.purexbox.com/news/2021/06/playstation_team_congratulates_xbox_on_great_e3_2021_showcase

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mkmdesign -- 14 Haziran 2021; 16:52:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan457

Biliyorum. Xbox Exclusive oyunu diye geçiyorlar. Bu oyunlar tuttuktan sonra bu oyunları yapan firmalar sonradan xbox çatısı altinda toplanabilir microsoft satin alabilir ve bir seri haline gelebilir diyorum.

https://www.gamereactor.eu/amp/fatshark-explains-why-warhammer-40000-darktide-is-xbox-exclusive/

Mesela verdiğim linke bakarsanız warhammer 40k riptide'ın yapımcısı fatshark bizzat açıklıyor niye oyunun xbox exclusive olduğunu. Microsoft iyi bir ortak ilerde de birlikte projeler yapmak istiyoruz diyor kısaca işte.

Bu yüzden microsoftu tebrik ediyorum yapmak istediği şeyi acıklıyorum.

Dolayısıyla ve her yerde belirtildiği de üzere

Stalker 2 , The Gunk , Exomecha , Warhammer 40k Darktide , The Ascent , Scorn

Xbox Exclusive oyunlarıdır.

Ps4e veya ps5e gelir mi gelmez mi, 6 ay sonra mı gelir 3 yıl sonra mı bilemem. Gelmez demedim zaten.

Yani xbox oyunlarıdır, yani xbox konsolu oyunlarıdır. Xbox studios yaptı demedim zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaan457 -- 14 Haziran 2021; 16:43:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Revrains

Hocam sizce 1 yıl içinde BattleRoyale modu eklenir mi çok fazla söylenti çıkmıştı twitter üzerinden ben oldukça tatmin oldum zaten multi için oynuyorum oyunu ama br modu hakkında siz ne düşünüyorsunuz gelme ihitmali var mı düşüncelerinizi okumak isterim

Hocam bence 1 sene içerisinde BR modu zor gözüküyor. Oyun çok uzun süre destek alacak hem single hem multi olarak yaşayan bir platform gibi düşünülüyor. O nedenle önümüzdeki yıllarda yeni modlar, haritalar fazlasıyla gelecektir. BR modu için de kesin gelmez demek zor.

• 10 dakika sonra Halo Infinite multiplayer modu için daha detaylı bir gösterim olacak:

• Spartan 117 kullanıcısına yanıt
    Çıksın artık.
    Çok bekledik.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkmdesign

Uzun zamandır ilk kez Playstation tarafından Xbox'a tebrik geldi. E3 Sunumu için playstation kutladı. Bu firmalar birbirlerini kutlarken forumdaki farazi fanatizmi anlamak güç.

https://www.purexbox.com/news/2021/06/playstation_team_congratulates_xbox_on_great_e3_2021_showcase

Bunlara sabaha kadar rekabetin, kullanicilara yaradigini ve tekel olan firmanin istedigi gibi at kosturacagini anlat. Sabah derler ki baaaak bu oyun sizde yok.

• Forza 5 Series X 4k 30 FPS imiş. Büyük hayal kırıklığı oldu bu bana gelecek için.. umarım 1440p 60 fps yakalanır..

• quote:

Orijinalden alıntı: jarkaman

Hocam oyunun ayrı bir konusu yok diye oyunla ilgili konu açmıştım.
    Orada yorum yapanlsrın arasında beğenende çok beğenmeyende, bu biraz oynamayı sevdiğiniz tarza göre değişiyor.
    Ben şahsen severek oynadım. Destiny falan oynadıysanız oyun sonu beraber oynanan kısımlar oradaki strike lara benziyor, ve evet biraz tekdüze ama yinede keyifli. Oyundaki mod seçimleri karakteri çok etkiliyor.
    Tavsiyem yeşil kuru kafa olan karakterle başlamanız, defans biraz zor ama atağı doğru modlarla çok güçlü.

Teşekkür ederim, Destiny oynamadım ama bu eleştirilen tarzını da kafa dağıtmak için 1-2 saat ayırdığım vakit için beğeniyorum açıkçası.

Başlangıç için ben orta mesafeyi seçtim, daha başından uzun menzil silahım da var, bakalım öyleyse ilerledikçe belli olur. Sağolun.

• Gordon Gekko kullanıcısına yanıt

Genel olarak araba oyunlarında 30 fps yetersiz bence.

Series s'de 1080p 30 fps deniyor, 1080'e 60 olmalıydı mutlaka. 60 fps modlarında çözünürlük bilgisi yok herhalde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    https://support.forzamotorsport.net/hc/en-us/articles/4402249796243-Forza-Horizon-5-Announce-FAQ

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamda Ps5e yükselirken otur otur oturduğun yerde diyen bir sunum oldu resmen

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gordon Gekko

Forza 5 Series X 4k 30 FPS imiş. Büyük hayal kırıklığı oldu bu bana gelecek için.. umarım 1440p 60 fps yakalanır..

4K 60fps oynayabilirsin RT açmazsan.

• Gamepass için gelecek tüm oyunlar

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Selamlar SS değiştirmeye karar verdim iyimser davranmışız 2k 30 fps fln cihaz 1080p 30 fps ile açılış yaptı keyfim kalmadı. Değiştireceğim cihazı

Şu an SX 4k 30 Fps çıkan oyunları 2k Native 60 Fps verebiliyor mu oyunlarda genelde 4k olan seçenek paylaşılıyor hoş upscale ile 2k ekranı 4k yapabilirim. 4k için 30 fps çekilebilir ayrı mesele,

Şu an en uygun nereden getirebilirim malum bu cihazda stok sorunu var uygulama vs ile stok mu kovalıyor alanlar sahibindenden mi bakıyor vs...

• Storm Raider kullanıcısına yanıt
    Aslında Series X'in 4K açtığı her oyunu minimum 1080p duruma göre 2K açacağını söylüyorduk. Series X 4K 30 olunca, Series S'in de 1080p 30 vermesi gayet normal

Bence önemli olan 60 fps modunun hangi çözünürlükte ve nasıl görüneceği, Series S'in 60 fps Forza Horizon 5 performansını çok merak ediyorum.

Önümüzde Flight Simulator gibi bir test olacak, bakalım cihaz orada neler yapabilecek

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gordon Gekko

Forza 5 Series X 4k 30 FPS imiş. Büyük hayal kırıklığı oldu bu bana gelecek için.. umarım 1440p 60 fps yakalanır..

Ray Tracing açık o değerler alınıyor. Kapalıyken 60 fps olacak konsollarda 👍

• Isin izleme acilinca 30 fps, işin izleme kapaninca x ,4k da 60 fps, s modeli 2 k da 60 fps acar.
    Yani ne bekliyosunuz ki? Rtx 3090 alin 40 bine o kart dahi 4 k da rt acikinca 60 fps sabit veremez. Series x aliyosun adamlar sana 2080 super ayarinda gpu ve amd 3700 x ayarinda cpu veriyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkenergy90 -- 14 Haziran 2021; 22:31:10 >
  • Raskrain kullanıcısına yanıt

Google Stadia ya da Luna'da hocam iki seçenek var. Bir plus dedikleri birinci gün gelen oyunlar bir de normal kütüphane. İki çeşidi de sunuyorlar.

• kaan457 kullanıcısına yanıt

" Muhtemelen unuttunuz ama bu sene çıkacak başka xbox oyunları the gunk, exomecha, warhammer 40k darktide da microsoftun artık yeni seri yaratmak için istekli oluşundandır. "

Ben bu cümleniz üzerine yazdım onu , yeni seri yaratmak dediğiniz için , karıştırdınız mı acaba diye , ok o zaman.

Olabilir tabi dediğiniz , mesela Moon Studios'u mutlaka almalı bence büyük potansiyel var adamlarda.

• 
Sayfa: önceki 20182019202020212022
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.