Şimdi Ara

Xbox Scorpio hakkında her şey 'Detaylı analiz' (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
316
Cevap
0
Favori
13.751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ülkemizin öz kaynağı çok hocam ama kullanılmıyor.Kullanılan kısımda gelir paylaşımında adaletli değil.Belli tabaka içinde gidip geliyor.Memur işçi vb kısımlar anca rüyasında görüyor bir çok şeyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DBF37AF64 -- 17 Mayıs 2017; 12:48:8 >
  • Her tür konuda tartışılan ve artık baygınlık veren hangi konsol tartışmaları burada da baş rolde.
    Oyun tamamen zevk işi olup kişiden kişiye değişir. Yani çöp dediğiniz Xbox sadece Forza Horizon' u ile bile benim için ps den daha ön plandadır. God of war mış bilmemneymiş ps 3 döneminde çıkmış sony nin milletin parasını almak için hala sürdürdüğü oyunlar.

Neyse konsol tartışmasına dönmesin hepsinin seveni var bir kişi için çöp olan konsol diğeri için güzel olabilir.

Heyecanla bekliyorum çıkar çıkmaz alacağım
  • Ps4 pro mu xbox scorpio mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cok mu zor bir soru sordum ?

• Konsolu konsol yapan şey exclusive oyunlardır. Ne yazıkki bu konuda xbox bir süredir playstation ın gerisinde. Sony bu konunun çok daha fazla üzerine düşüyor.

Microsoft konsola ve donanıma odaklanıyor ancak exclusive oyun konusuna da odaklanmalı.

• Xbox Scorpio hakkında her şey 'Detaylı analiz'

• quote:

Orijinalden alıntı: Dyabala84

Cok mu zor bir soru sordum ?

Zor değil 1 milyon kez sorulan bir soru sordun o yuzden cevap zor alırsın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

quote:

Orijinalden alıntı: Dyabala84

Cok mu zor bir soru sordum ?

Zor değil 1 milyon kez sorulan bir soru sordun o yuzden cevap zor alırsın.

Boş boş konuşuyor ya gereksiz post kasıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Machiavelli. -- 22 Ekim 2017; 10:11:55 >
  • sky__walker kullanıcısına yanıt
    Spencer inadı bırakıp elindeki maddi imkanlar ile biraz ex oyunlara ağırlık verdirse bu cihaz alır başını gider. Elinde güçlü bir donanım var, çok kaliteli iki tane oyun servisin var daya birde Ex'leri cihaz yürüsün gitsin.

One X'in satışları eğer beklentilerin altında kalırsa o zaman Ex oyunlara ağırlık vereceklerini düşünüyorum.
  • asıl konsolun satması lazım ki exc oyun gelsin,satmayan konsola niye exc oyun yaptırsınlar?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • asabopp kullanıcısına yanıt
    Konsolun satmama nedeni zaten ex oyun. Ex oyun gelmediği sürecede böyle ite kaka gidecek Xbox. Konsolu sattırmak için AAA kalite ex oyunlar sunacaksın. One X'i neden alayım sorusuna cevap vermek zorundasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

İsterse en baba konsolu yapsınlar ben o yarasa gibi kolla oynayamam

Bu güne kadar envai çeşit kontrolcü denedim, en son Xbox One kontrolcüsünde yüzüm güldü. Bence piyasadaki en konforlu kontrolcü. Tabi kişiden kişiye değişiyor ama bence en iyisi.

• quote:

Orijinalden alıntı: asabopp

asıl konsolun satması lazım ki exc oyun gelsin,satmayan konsola niye exc oyun yaptırsınlar?

Bu dediğin ticaret dinamiğine tamamen aykırı. Sen hiç tüm daireleri sattıktan sonra reklam veren inşaat firması gördün mü? Çok saçma olurdu değil mi?

Ürün satıyorsan, müşteriyi cezbedecek bir şeyler yapmalısın. Konsollar için bunun yöntemi exclusive oyundur. İnsanlar nasıl ki sadece Uncharted oynayabilmek için için PS alıyorsa, Xbox için de buna benzer yapımlar olmalı. Yoksa donanım olarak en iyiyi üretmek yetmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acaluka -- 23 Ekim 2017; 12:42:25 >
  • exc exc exc ne exc miş ya,multiplatform oyunları 4en iyi kalitede oynatacak konsol one x'dir.eğer çok satış yaparsa exc oyun o zaman gelir.sony'e bakın

• acaluka kullanıcısına yanıt
    daire ne alaka be.playstation ın exc oyunu yoktu çıktığında,şimdi de tam tersi,anlayamıyor musunuz be

Multiplatform oyunlarda zaten en iyi grafik performansını verecek olan cihaz One X hatta şuan bana göre ''oyuncu dostu'' diyebileceğin konsolda Xbox'dır. Sony'e bakın diyorsun kaçırdığın bir nokta var;

Ps3-Xbox 360 döneminde, 360 öndeyken aradaki farkın kapanmasına ve Ps3'ün hızlanmasına ne yol açmıştır bir araştır. Ps3 duyurduğu ex oyunlardan sonra satışlarında ciddi artış yaşadı. Ex oyun öyle yada böyle konsol seçiminde büyük rol oynuyor. One X'i ve Xbox konsolunu ben beğeniyorum lakin dünya genelinde ise durum tersi. Oyuncular bu cihaza yakışacak ex oyunlar istiyor. Maalesef satışları belirlemede çok etken bir rol oynuyor ex oyunlar.

Cihaz satıldıktan sonra değil öncesinde satmak için ex oyun geliştirirsin ve karşılığını alırsın.
  • PlayStation lider, xboxcılar yallah Arabistan’a 😂 biraz fanboyluk yapayım 😂

Öncelikle sakin ol, parti tutar gibi firma tutmanın anlamı yok.

PS nin her zaman exc oyunu oldu. PS1 de bile Crash Bandicoot ve Grand Turismo gibi oyunlar vardı. Yaşın da tutuyor bu döneme ama unuttun sanırım. Rekabete giren firmalar bir adım öne geçmek için fark yaratmak zorundadır. Sony, konsolda rakibi olmadığı dönemde bile yaptı bu işleri. Paşa paşa avangard exc oyunu yapacak Microsoft, ondan sonra satış beklentisine girecek bu kadar basit...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acaluka -- 23 Ekim 2017; 13:5:44 >
    Evet çıktığında killzone dan başka ex oyunu yoktu ama herkes biliyordu ki ex oyunları belli bir süre sonra sırayla gelecek. Sony ps5 i tanıttığında ex oyunu yok pc de de oynayabilirsiniz desin yeminle almam. Ama sony o yamuğu yapmaz. En güçlü konsol hangisiyse ona geçerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: sky__walker

Konsolu konsol yapan şey exclusive oyunlardır. Ne yazıkki bu konuda xbox bir süredir playstation ın gerisinde. Sony bu konunun çok daha fazla üzerine düşüyor.

Microsoft konsola ve donanıma odaklanıyor ancak exclusive oyun konusuna da odaklanmalı.

Ne konsolcuyum ne pc ci. Su exclusive oyunlarin olmayisiyla ilgili gelen soylemler resmen nasil psikolojik buyuk bir soruna sahip oldugumuzun aciklamasi. Exclusive takintisi ben bu kadar para verdim konsolu aldim sadece bu makinayi alanlara ozel oyun yapilmali anlayisi iphone macbok audi ile statü kazanimi elde etmek istemek gibi bir sey galiba.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.