Şimdi Ara

Xbox Scorpio hakkında her şey 'Detaylı analiz'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
317
Cevap
0
Favori
13.751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hoid -- 6 Nisan 2017; 23:8:49 >
  • Adam gibi exclusive oyunlar olmadığı sürece benim için çöp.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Savaş çıkacak rez alın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Exclusive oyunlarada el atıp hatalarından dönerlerse harika bir konsol olabilir

• MESUT ÇEVİK GÖMLEK GİYMEMİŞ

• Bir ps4 kullanici olarak teknik donanimini cok begendim.

Kendini yirtmadan 4k oynatan sessiz bir sistemle uhd tv karsisina gecmek suphesiz guzel olur.

• Bmw alıpta köyde gezmeye çalışmak gibi bişey olur bence bunu almak. Alttaki makine sağlam ama gidecek ne düzgün yol var nede gezecek mekan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • FORZA zaten XScorpio icin dibine kadar optimize ediliyor. Bir zahmet 60FPS olsun.

900P den 1080P oluyorsa 1440P den 2160P ye upscale edilir. Yoksa 4K 60FPS ve konsol.

• Gerçek 4K deneyimi geliyor. Öyle checkerboard falan değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HajHaj -- 6 Nisan 2017; 23:12:25 >
  • adam gıbı player bulduk fazlasında gozumuz yok ama bıde suna segme kapatıp actıgında kaldıgı yerden devam eden versıyonu yokmu?

• Hocam Forza 6'yı Xbox değil,PC Ultra da 4K calıştırmış. Ayrıca sunum sırasında FH3'ü de PC Ultra ayarda 4K da calıştırdığını söyledi.

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2017-scorpio-is-console-hardware-pushed-to-a-new-level

• Anlayamadığım olay niye dx12 niye vulkan apisini kullanmıyorlar,en verimli kullanılan api vulkan değil mi ve amd mimarisi ile daha verimli çalışmıyor mu?

Konsolların devri benim için çoktan bitti.
    Eskiden ps 1-2 vardı ne güzel tak cdyi oyna bitti gitti,ama şimdi öylemi update edicende,yama yapıcanda,dlc yükleyecende konsol oldu sana pc.
    Konsol demek rahatlık demekti ama şimdi hiç tadı kalmadı üstelik doğru düzgün oyun çıktığı filanda yok ne xbox ne de ps tarafında.

Bi god of war bile hala çıkacak ki psnin en önemli oyunlarından biri,millet çölde yağmur bekler gibi oyun çıkacak diye aylarca bekler oldu,çıkan oyunlarında bazıları yarım yamalak sorunlu çıkıyor 50 tane yama ile filan anca kendine geliyor.

Umarım şu switch sorunlarını hallederde eski tarz tak kaseti oyna tarzı konsolu devam ettirir,bana göre ne xbox ne ps konsol oyunları sürekli güncellemek,yamalamak zorunda olduğu için.

• bomba derken ellerinde patlamasında

• İsterse en baba konsolu yapsınlar ben o yarasa gibi kolla oynayamam

• izleyelim bakalım
  • Dünya'nın açık ara en ıyı konsolu geliyor... ex oyun diye zırvalayanlar burası ağlama duvarınız değil hadi kardeşim başka kapıya.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4k 30fps
  • Donanımdan ziyade xbox'ın yeni nesilde windows 10 bağlantılı özellikleri çok cezbedici. Uyumluluk ve sistem hizmetleride çok başarılı. Bana göre ekonomik durumu olan her gamer'ın 2 konsolada bir şekilde ihtiyacı var. Şahsen ben ps4'ün yanına xbox scorpio'da alıp koymak istiyorum. Sony'nin ex oyunları sanat eseri, Microsoft'un ise komple entertainment içeriği, sunulan özellikleri çok başarılı. Bu arada 4K bluray player'larıda öldürür bu cihaz. Player almaktansa aynı fiyata hatta daha ucuza gidip konsolu alırsın.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.