Şimdi Ara

Xbox Scorpio hakkında her şey 'Detaylı analiz' (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
317
Cevap
0
Favori
13.751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Güç kaynağı içinde ve adaptörü vızıltı yapmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mare_nostrum

Herhalde bu işten en karlı çıkacak benim. Hala Xbox 360 kullanıcıyım. Xbox one çıktığında bitirilecek oyunlar var diye almadım. Gerçi hala bitirebilmiş değilim:) işten güçten çok vakit bulamıyorum.
    Bir arkadaş Xbox 360 dan Xbox one geçişte 5 kat demiş, Xbox one dan scorpio 5 kat demiş , şimdi ben 25 katlık bir artış göreceğim. Sabırsızlıkla bekliyorum:))
    Herhalde Xbox scorpio ve RDR2 beni 6 ay oyalar.

Devlet Bahçeli ile akrabagliginiz var mi hocam hayran kaldım matematik hesabınıza

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya siz kime ne anlatiyosunuz bırakın sonyde kalan sonyde kalsin.Kavgaya dövüşe gerek yok.3 ayda bir exclusive alsin 5 saatte bitirsin sonra 3 ay oyun beklesin.Ben bi gears of war alip 30 gün oynama süresi ile verdiğim parayi tepe tepe kullanirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: memo1231

Ya siz kime ne anlatiyosunuz bırakın sonyde kalan sonyde kalsin.Kavgaya dövüşe gerek yok.3 ayda bir exclusive alsin 5 saatte bitirsin sonra 3 ay oyun beklesin.Ben bi gears of war alip 30 gün oynama süresi ile verdiğim parayi tepe tepe kullanirim.

Ne 30 günü gow4 de 1 saat dayanamadım.
  • O sadece bir espiriydi.
  • Xbox'ı Video oyunlarının Netflix'i haline getireceğiz, eğer single oyun seviyorsanız Nintendo ve Sony'nin çok güzel oyunları var diyen bir markanın çıkacak olan konsolunu ölümüne savunmakta ayrı bir şaka olmuş. Adamlar DLC, micro ödeme, oyun servislerinden oyuncuları maksimum yolma konusunda master tezi yapmışlar, bizimkiler Xbox'ta, xbox!!!

Ne diyelim Allah kurtarsın kardeş...
  • memo1231 M kullanıcısına yanıt
    Oyun 30 gün online oynanınca iyi oyun mu oluyor?

• Scorpio sadece Netflix ve bunun gibi Video App'ler icin cikiyormus.Son cikan dedikodular bunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: memo1231

Ya siz kime ne anlatiyosunuz bırakın sonyde kalan sonyde kalsin.Kavgaya dövüşe gerek yok.3 ayda bir exclusive alsin 5 saatte bitirsin sonra 3 ay oyun beklesin.Ben bi gears of war alip 30 gün oynama süresi ile verdiğim parayi tepe tepe kullanirim.

3 ayda 7 exclusive oyun çıkti la sen ne konuşuyorsun?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 ayda 7 çıktıysa 5 yılda 100'ün üzerinde çıkmıştır o halde. Vay bee.

• Gamespot Xbox scorpio özelliklerinde PC toplamış . 830 dolar civarında tutuyor aynı özelliklerde PC . Forza söylentiler doğruysa 4k 60 FPS scorpioda verirken , PC de 30 35 civariymis . Yani optimize iyi olduğu sürece baya baya doğal 4k oyunlar gelebilir konsola . 500 dolara 4k ya sanırım kimse hayır demez .

https://www.gamespot.com/articles/heres-how-a-pc-with-xbox-scorpio-specs-performs/1100-6449878/

• Gkn89 kullanıcısına yanıt
    Scorpio akar her türlü rakipsiz bir konsol

• quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

Scorpio akar her türlü rakipsiz bir konsol

Valla hangisinin akıp akmaması ile ilgilenmiyorum . Ben alıcı olarak hangisi iyiyse onu alır keyfime bakarım . İnşallah beklentileri karşılar , bizler kazaniriz

• Gkn89 kullanıcısına yanıt
    xbox ta tek eksik şey oyun o olsa bence sonye geçirecek te işte :)
  • Mete Can Karahasan kullanıcısına yanıt
    :)
  • _CHARLOTTE_ kullanıcısına yanıt
    4k ya gerek yok. oyuncu kitlesine ver bir konsol ama ağzını açıcak oyunlar çıkar ve deki bu konsol tüplü tv de çalışıyor kimse 4 k ya bakmaz :) 4 k hikaye maksat oyun :) oyuncuyu tatmin etmek
  • spawn3434 kullanıcısına yanıt
    Küçük bir eksiklikmiş

• snakefatih kullanıcısına yanıt
    evet küçük bir eksiklik :) adamlar en azından malının arkasında. ps de oyun çıkarmasa onunda yüzünü bakmazsınız. ps plus ta tetris oyunları veriyor adamların umrunda değil . şamar yemeleri lazım bence. sony konsol tel uğraşırken. microsoft yazılımdan zaten para kazanıyor konsol işi onlar için hobi gibi bir şey :) kazanda ki yemek ne kadar çok büyük olursa yemek tadı o kadar kötü olur.
  • spawn3434 kullanıcısına yanıt
    Ps oyun çıkarmasa onu da almanın anlamı kalmadı xbox one ı aldım kısa bir süre sonra ex oyunlarının pc ye çıkacağını artık bu şekilde gideceğini açıklayınca one ı sattım bu saatten sonra da işim olmaz ps da oyunların durumuna göre devam edebilirim

• snakefatih kullanıcısına yanıt
    pc ye çıkmasının sebebi zaten microsoft satıyor yine windows üstünden. cracklı oynamak tabiki ayrı . güvenliği sağlam olur crack artık yapılmaz ise o zmn işler değişir. microsoft bu oyun konsol işini safsakladığı için sony zaten ben tekim diyor bu kulvar da o yüzden tüketiciye de işine gelir se diyor. ama emin ol bu böyle gitmez bir gün bir yerden darbe yiyecek sony bence :) o zaman akıllanır iş işten geçmez ise.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.