Şimdi Ara

Xbox Oyuncular Topluluğu (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
221
Cevap
18
Favori
11.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: brigand35

Ya su konuyu arkadaşımla birlikte karar vererek actik dedik Ps den xbox a bu nesil cok gecen olur ekleyen cok bir kisi de gel oynayalim demedi herkesi davet ettik...Ps5 ve Series X konsolum var kac senedir 2 konsolu kullanan biri olarak yaziyorum xbox oyuncusu single oyuncusu hic bir etkinlikte xbox da toplanılamamistir Ps oyunculari bu konuda daha samimi ve bağlı bi etkilesim varsa gerçek anlamda Ps oyuncuları bu konu da rakipsiz...Xbox oyuncu kitlesi gamepass uzerine kurulu gamepass de varsa bende gelirim denildi hep tabi bi de çekirdek gruplasma var adam 2-3 kisi oldu mi yeter bana digerleri umrumda değil diyor su konudan beni kac kisi ekledi bilmiyorum ama 1 tanesi ile bile oyun oynamadim bi iki kisi forumdan sizi ekledim dedi o kadar...Ps5 ten sonra cihazi bende gamepass cihazı yaptim zaten ama tavsiyem toplanin dunya 2-3 kişi ile dönmüyor

Topluluğun gelişmesini sağlayacak olan, topluluğun içinde olan oyuncular. Xbox biraz daha bütçe dostu olduğu için herkes gamepass için için alıyor konsolu. PS5 ise biraz daha gelir seviyesi yüksek insanların kullandığı bir konsol. Adam gözünü karartıp oyuna yüksek paralar verebiliyor. Zaten gamepass olmasa fazla talep görmez xbox. Ben daha xbox almadım ama almayı düşünüyorum. Eğer vakit bulup alabilirsem topluluğun gelişmesi için bir şeyler yaparım.

• Yaş 23
    Xbox nick : TR Pinkman

Genellikle warzone oynamayı seven birisiyim ama onun dışında her oyunuda oynarım hiç farketmez

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • koyar olm kullanıcısına yanıt
    Exclusive olmayınca da ps5 in gram alıcılığı yokki.
    O olayıda bitiyor bi artısı kalmayacak artık yavaştan onlar da PC ye çıkarıyor oyunları.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İsim:Emre

GT: Theeozen

Oynadığı Güncel Oyunlar: fm2021, NBA2k21, Outriders, Forza ve oynanabilecek her türlü multi oyun.

sahura kadar oyun oynayacak arkadas arıyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReiSeM -- 13 Nisan 2021; 10:40:51 >
  • Discord sunucumuz hızla büyümeye devam ediyor sizlerde tanışıp oyunlar oynayıp sohbet edebileceğiniz eğlenceli keyifli vakitler geçirebileceğiniz discord sunucumuza davetlisiniz özellikle forza gta 5 Sea of thieves gibi öne çıkan oyunlarda oyun arkadaşı bulabileceğiniz bir ortam genel olarak tüm oyunlarımız mevcut bildiğiniz üzere Sea of thieves ekipçe oynandığında aşırı zevkli olan oyunlardan biri Sea of thieves için filolar oluşturmayı düşünüyoruz sizleride aramızda görmekten mutluluk duyarız filo dediğimiz 5 gemi aynı Server a girip oyun oynamak bilenleriniz vardır böyle birşey mümkündür sizleride aramızda görmekten mutluluk duyarız iyi oyunlar desteğiniz için teşekkürler 160 kişilik bir aile olduk
    Xbox Türkiye discord server 👇🎮🎧🟢⛵️eksilerimiz artılarımızı öneriler kısmında söylemeyi unutmayın !eksiklerimiz ve kusurlarımız olabilir 😉

https://discord.com/invite/STTXmvQ8Y5

• Yiğithan
    32
    Yigit3735
    Fifa 20, horizon 4, gta 5
    Urfa
    Xbox one x aldım. Yeni oyuncuyum. Keyifli vakitler herkese

• Vallaha yıllardır yabancılar ile oynamak benide baydı, ve böyle bir topluluk arayışına girmemiştim ama artık ihtiyacım var.

Xbox one s - Her türlü oyuna gelirim. Lütfen ekleşelim

Erhan

34 Yaş - Tekirdağ

Eklemek için İD : bitvOfficial Kulaklık ve mikrofon mevcut.

• ZOBANSON kullanıcısına yanıt
    Erhan nerdesin Tekirdağ'da :)

• Millet beni de ekleyin xbox Series s var bende Rdr2 online apex legend for honor oynuyrm genelde bıktım ya gavurca konuşmaktan :) xbox hsp adı :keloyuncu07 kulaliklik mic mevcut

• Merhaba arkadaşlar. Warzone için dördüncü arayan varsa ben gelmek isterim. 2 veya 3 kişide oynayabiliriz. Gt: XSafak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu aralar WarZone u ps5 de oynuyoruz ama Xbox da denk gelirsek beraberde atarız, zaten bende ekliymişsiniz.👍🏻

• Tamamdır dostum.

• İsim: Yuşah

GT: yusa1126

Sea of Thieves'e Türkçe dil desteği geldiği zaman Sea Of Thieves ekibi kurabiliriz.

• İsim: Denizhan

GT: SDEOEUS

Oynadığım Güncel Oyunlar: Gamepass'te olan oyunları kullanıyorum şu anda. Ayrıca MK11 mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SDEOEUS -- 22 Eylül 2021; 9:9:59 >
  • brigand35 kullanıcısına yanıt
    Baya zaman gecmis bu soylediklerinin uzerinden ama xbox camiasi gecmistede boyleydi hala da boyle maalesef. Daha ilerisini soyleyim, bf oynarken nickinden anlayip ekledigim 2 kisi var, hususi bir kac defa squadlarina girdim oyun icinde, gayet de iyi oynadik, biri birinde yarisinda cikti baska bir zaman eli bitirip cikti, digeri 1 el sonra cikti baska oyun acti.

Hayir bakiyorum tek oynuyorlar demek ki oyle oynamak istiyorlar, uzuluyorum ama xbox-ps in en buyuk farki bu, xboxta arkadas ortami olusturmak zor nedense.

Senle de alper kardesimle de eklestik ama maalesef hep cold wardasiniz, bende olmadigi icin gelmedim hic partilerinize, bir kere bf5-1 gorsem hemen damlayacagim 😀

Edit:

Eklemek isteyecekler icin;

GT: Buyukbaba

Bf cod basta olmak uzere tum fpsleri oynarim, aksiyon rpg ve coop oyunlar da favorimdir. Yasim 42 ama henuz bastonlu degilim, fena degilimdir oyunlarda :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buyukbaba -- 18 Ağustos 2021; 6:35:18 >
  • Buyukbaba kullanıcısına yanıt
    Seninle bir kaç oyun attık ama sonrasında pek görüşemedik;) genel olarak ekip apex e döndü ve açıkcası bizde rüzgarın bizi nereye sürükleyeceğini pek bilmiyoruz∆∆

• Buyukbaba kullanıcısına yanıt
    Aslında xbox da ekip bulmak zor değil şimdilerde eskiden daha zordu. Ps den farkı ps in yaş ortalaması biraz daha gençti ve beraber oynamak önemliydi.
    Xbox daki oyuncular biraz daha ne oynamak istediğini biliyor ve hatır için çiğ tavuk yemiyor ;) mesela seninle oynadığımız ekip bf5 i yada cod u oynamaz ;) aslen rpg oynamayı seviyor fazla fps odaklı değil o nedenle çok seçiciler. Yakında blood çıkınca ona dalarlar uzun süre taki haloya kadar...

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.