Şimdi Ara

Xbox Oyuncular Topluluğu (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
221
Cevap
18
Favori
11.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bilader msj attım bir iki defa dönmedin :) geliriz ortak oyun olursa bf5 i indiricem bugün yer olursa katilirim
  • Exhume10 E kullanıcısına yanıt
    hocam sizin nick ne ben genelde geri dönerim
  • brigand35 kullanıcısına yanıt
    Arborvitae5359 , görmemişsindir muhtemelen oyunda vs denk geldiyse. :) İnsanlık halı olabilir
    Valla cihazda benden başka oğlumda oyun oynuyor fark etmemisimdir...Simdi baktim destiny 2 icin yazismisiz biz de oyle oynamiyoruz o oyunu cok bilmiyoruz
  • brigand35 kullanıcısına yanıt
    Doğrudur bf de denk geliriz belki yer olursa artık .
    valla geçen gün 6 kişiydik hepsi bu konudan bizi ekleyenler 2 squad olduk guzeldi
  • Bf 5 oynayanlar var ise ekleyebilir : Troubleeee35
    İyi oynadığımı düşünüyorum Rank genelde ilk üç yaş 29

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

BF-APEX gamepass oyunları ne varsa oynarız ekleyin yeter :)

• Selamlar xboxta 2 aylik kullaniciyim.
    Ömer yaşım 20.
    Gamepass dahilindeki oyunlari oynayan arkadas veya takim ariyorum.
    Battlefield V, Elder scrolls online, Dayz , Warzone.
    Farkli oyunlarada açigim gamepass dahilindeki.
    Kullanici adim Omer TAN
    Burdan yazarsanizda online oluyorum.
  • Arkadaslar yas 32 fifa20 oynuyorum forza vs de oynuyorum eklerseniz sevinirim

Xbox id : Erman34

• Herkese selam, hardcore oyun oynayan arkadaş grubu arıyorum.

GT: CaptainBackup

Party chat kullanan, her türlü oyunu oynayan arkadaş grubu arıyorum, Ultimate üyeliğim, RDR 2 ve BF 5 oyunları var. Ortamın olduğu her oyunu oynarım. :)

• İsim: Coşkun
    Nick: UZMCoco

Arkadaşlar hayatımda ilk defa konsol aldım o da series x oldu halo 5 oynuyorum oyun çok hoşuma gitti özellikle halo serisi yapmak isteyen arkadaşlar varsa seri coop yapabiliriz.
  • İsim: İlhami

GT: DJDareJedi

Oynadığı Güncel Oyunlar: Spor ve yarış oyunları hariç her türden oyuna varım. Coop oyunlarda şayet ekip varsa koşa koşa gelirim olmayan oyunu bile alır katılırım hemen.

• GT: Harlekt
    Oynadığı Güncel Oyunlar: Forza Horizon 4, AC Valhalla, davet edildiğim coop oyunlara katılabilirim

• Ya su konuyu arkadaşımla birlikte karar vererek actik dedik Ps den xbox a bu nesil cok gecen olur ekleyen cok bir kisi de gel oynayalim demedi herkesi davet ettik...Ps5 ve Series X konsolum var kac senedir 2 konsolu kullanan biri olarak yaziyorum xbox oyuncusu single oyuncusu hic bir etkinlikte xbox da toplanılamamistir Ps oyunculari bu konuda daha samimi ve bağlı bi etkilesim varsa gerçek anlamda Ps oyuncuları bu konu da rakipsiz...Xbox oyuncu kitlesi gamepass uzerine kurulu gamepass de varsa bende gelirim denildi hep tabi bi de çekirdek gruplasma var adam 2-3 kisi oldu mi yeter bana digerleri umrumda değil diyor su konudan beni kac kisi ekledi bilmiyorum ama 1 tanesi ile bile oyun oynamadim bi iki kisi forumdan sizi ekledim dedi o kadar...Ps5 ten sonra cihazi bende gamepass cihazı yaptim zaten ama tavsiyem toplanin dunya 2-3 kişi ile dönmüyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bende hali hazırda PC ve PS4 Pro da mevcut ama PS tarafında sadece Rainbow Six oynadığım bir grup var aynı grup ile 6 yıldır takılıyoruz o gruptakiler ile kalan coop oyunlarda da takılıyoruz ama artık PS tarafına bir süre para verme niyetinde değilim o yüzde Series X alıp GamePass tarafına kaydım ayrıca burada store nispeten daha ucuz. Bir yaştan sonra PC oyunculuğu yoruyor insanı en azından bana artık yorucu geliyor o yüzden konsol tarafında takılmayı tercih ediyorum.

• Yaş 40

Gamer Tag: Ciraelx

İstanbul

Forza 4 var şu konvoy işini merak ediyorum

birde outriders oynuyorum ama kötü bir fps ciyim :)

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.