Şimdi Ara

Xbox Oyuncular Topluluğu (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
221
Cevap
18
Favori
11.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Her an gozum ustunuzde ne oynuyorsunuz diye, biliyorsun apex oynamiyorum, onun disinda da dauntless oynadiniz, hususi indirdim birkac el tek basima oynadim yanlarina girip oynayabilir miyim oyunu diye, monster hunterdan sonra farkli oyun gibi gelmedi, isinamadim :)

Belki gormussundur devamli bf deyim, takiliyorum oyle, orada yanima oynayacak arkadas ariyorum ki yalniz kalmayim ve mesajim son zamanlarda benim ekledigim ve listemde devamli bf oynadigini gordugum arkadaslarin tavri hakkindaydi. Ama yine de genelleme yapmayayim, belki bana oyle denk gelmistir diyeyim bu 2 arkadas icin, cunku haklisin onumde sizin grubunuz gibi bir ornek de var :)

Velhasili kelam, sizin grubunuz acisindan cevap verecek olursam, sizin grubunuz mustesna, birlikte oynanacak oyun olmadikca ben partilerinize dahil olmamayi kendim tercih ettim ki kuru gurultu yapmayayim, yoksa hic cekinmem gelirim ve ozellikle sizin grup icin bir onceki mesajim tamamen hukumsuzdur kardesim ama sizin grubunuz kendi icinde bizim tarif ettigimiz ps grubu gibi zaten :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Gt: Antropomansi
    Ağırlıklı olarak Red dead online , Bless unleashed oynuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buyukbaba kullanıcısına yanıt
    Görünce katıl kardeşim, he baktın oyuna dalmışlar bakarsın keyfine göre, arayı soğutma bence. Bana gelince ben hafta içleri çok girmiyorum, hafta sonu görürsen gel özel bir şey yapmıyorsam bende bf atarım.

• jarkaman J kullanıcısına yanıt
    EyvAllah, soylediklerine gore tavir alirim

• Merhaba,

Remnant oynayanlar, sıfırdan başlayıp oynamak isteyenler ekleyebilir.

GT : GavurboganHerif

Maalesef xbox dünyanın en güçlü konsolu olsa da bazi şeyler değişmiyor...Ben arkadaşlar arasında xbox camiasına ölüler diyarı diyorum etkileşim koca bi sıfır 2 arkadaşım aradi dediler bf ve fifa oynariz sizle coop oyunlar oynariz ne alalim dediler bende elimde hem ps5 var hem xbox ama bence ps5 alin ben olmasam da bir cok kisi ile oyun oynarsın xbox da biz olmazsak yanlız kalırsın sıkılırsın dedim zaten gördüğüm kadarı ile %80-90 gamepass için aliyor en azindan etrafımdaki insanlar oyle galiba guncel oyun takip eden biriyim multi ve coop olursa severim BF COD ve fifa da PS olurum ama gamepass e gelecek Back 4 Blood oyununu falan oynayalım Alper ve ben variz 2 kafa adam ile oyunu zevkle oynarız nasipse biz de artik Gamepass ci tayfa gibi sadece verilen oyunlari oynamaya karar verdik birbirimizde ekliyiz denk gelirsek sohbet falan edelim bekleriz her zaman

• brigand35 kullanıcısına yanıt
    Dediklerine katiliyorum ama burada mesele grup olusturmak, olustuktan sonra hem kol hem server bakimindan xbox tercih ederim. Bf yi ben de buyuk ihtimalle ps e alacagim cunku orada oynayan arkadaslarim olacak ama codu buyuk ihtimalle buraya alacagim. Grup olusturmak icin biraz caba harcamak gerekiyor bilirsin sen de, bekleyim gelsinlerle olmuyor, biraz sazi ele almak lazim. Bu ayni zamanda ozelestiridir :)

Bende cod olmadigi icin yaniniza gelemedim, icinizden geliyorsa bf lerden birini indirin, benim yanima gelin, cagiralim milleti gelsinler gelirlerse, biz deneyelim grup olusturmayi.

Var BFV bizde yüklü cihaz da ama xbox koluna o kadar alıştık ki Ps de kolsuz olduk alışalım diye Ps de Warzone ve BF oynuyoruz ama oynariz dedigim gibi ayni oyunu oynamasak bile sohbet edip muhabbet edelim...BFV oynarken Furkan diye arkadaş vardi cok saglam bir ekip adamıydı onla koptuk bi arkadas daha vardi One S vardi onda ama hep Pc de görmeye başladım bu ikisi ile bi de Alper ben cok iyi oyunlar çıkardık simdi ikisi ile de görüşemiyoruz...

Ben sizle sanki Ps de Apex oynadim mı acaba onu düşünüyorum baya da iyi oynuyorsunuz diye aklimda kaldi

• Seninle kardesim 1 veya 2 defa ps te oynadik ama inan ben de hatirlamiyorum hangi oyundu, apex olabilir. Sizler alpererez ile ayni gruptaydiniz sanirim, yanlis hatirliyor olabilirim, bf de cok zamanlarimiz gecti, ayni grupta olmasak da yanyanaydik bir cok oyun. Belki oradan hatirliyorsundur asil.

Evet evet hatırladım sizle oynadık umarim daha cok oyunda denk geliriz bizim tek sorunumuz xbox da özellikle popüler oyunlarda multi ve coop oyuncular maalesef bulamıyor olmamız yoksa cihaz ve kol harika hic laf yok ama xbox bizim bu pahalılıkta da emniyet sibobumuz 2 konsol ile devam edicez yola... Dediğim gibi Back 4 Blood cikar cikmaz dalalim zombi alemine birlikte

• brigand35 kullanıcısına yanıt
    Ben de iki konsol kullaniyorum ama onceligim saniyorum xbox olacak, belirli oyun turleri icin oynayan arkadaslar edindim sagolsunlar, bf ve cod icin de edindim mi tamamdir, ugrasmaya devam edecegim bakalim :) yine de ozellikle ps deki bf arkadaslarim icin orayi tercih edebilirim ben de bf de.

Bf de Ps tarafi bende de cok baskın iki konsolun avantajını kullanmak çok güzel gamepass bi tarafta diger tarafta ortam bi sekilde idare ediyoruz

• Ozellikle BF5 ve Forza Horizon 4 oynuyorum ancak tum multiplayer oyunlara acigim Fifa hariç. Isteyenler ekleyebilir Witness2707

• Beraber oynanabilecek her oyunu oynarım. Dc sohbete gelirim.

ExcellentB9667

• DePiedra0 kullanıcısına yanıt
    Dh xbox telegram grubuna ne oldu? Bilgisi olan var mı?

• pharm4vita kullanıcısına yanıt
    Sahibi tarafından sebebi bilinmeyen bir şekilde kapatıldı

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Selamun aleyküm

• DePiedra0 kullanıcısına yanıt

Kurariz hacı

Katilmak isteyen buyursun gelsin

• Apex r6 cod vb oyunlaeı oynuyorum eklemek isteyen yazabilir

• şuanlık cod wf oynuyorum bf 2042 ye alıştırma yapmak için ayrıca mk11 mevcut

toplu oynayacağımız oyunlara açığım

kullanıcı adım SDEOEUS

yaş 30+

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SDEOEUS -- 20 Eylül 2021; 20:56:12 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.