Şimdi Ara

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★ (2379. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
56.137
Cevap
240
Favori
1.640.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23772378237923802381
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Alınabilecek oyunlar bile indirime girmemiş. Önceki indirimlere göre de fiyatlar daha yüksek.
  • Bazı AAA oyunların TR store daki fiyatları aşırı yüksek olduğu için %65 indirimli olanlar bile bize pahalı geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Project Scorpio -- 30 Haziran 2017; 12:43:34 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonuna kadar haklısın ama bu beklentiyi yaratan MS'in kendisi. Oyuncuların bir günahı yok. Native 4K diye bas bas bağırdılar. Nerede 4K oyunlar diye sorduk, 3. parti oyunlar değil bizim kendi oyunlarımız native 4K olacak dediler. E hani nerede sizin oyunlarınız diye sorduk, kem küm. Ortada 1. parti oyun yok! Onu geçtim, FarCry 5 ekibinin elinde XoneX geliştirici kiti yokmuş, biliyorsun değil mi? Bu tür strateji hataları oyuncuların suçu değil. Sen milleti gaza getireceksin sonra da "Bu kadar oldu kusura bakmayın" diyeceksin. Yok öyle yağma!
  • Xbox One ile Blackops 1 zombies oynayan varsa bana PM gönderebilir.
  • Ben boyle rezillik gormedim. Bugun 30 jan ve summer sale adi altinda oyunlar indirime girmis iken MS onceden bolge degistirerek olanak sagladigi oyun alma stratejisini neden degistirir ki! .

1. Bakiyorum soyle oyunlara, 2-3 tane dusundugum var.ne japan, ne russia , ne de diger bolgeden oyun alabiliyorsunuz.

2.Ozellikle MS store dan bile gift card alinamiyor! Ne denediysem olmadi

3.Amazon canada veya UK dan gift card almak icin sitelerine giriyorum ve tek gordugum "Recently unavailable "

4.indirimlere bakiyorum. Rise of the tomb raider yok! Saka gibi! Ama definitive edition var.ayrica indirimlerde oyle agim sahim degil.

5. Bolge degistirerek oyun alinmiyor. O zaman senin PSN den ne farkin kaldi!?

lanet olsun sana MS

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rise of indirimde yok ama windows 10 mağazada indirimde ve 36 tl gibi bir fiyatta aynı şekilde qb de öyle.tam bir adaletsizlik var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1. Olması gereken bu ve onu uyguluyorlar o zaman en ucuz Singapur da herkes oradan alsın öyle bir Dünya yok!

2. USA ve Singapur store dan oyun alma var. Us gift kodu amazon.com dan Singapur için ise gameshopasia dan alacaksın microsoftstore dan alamazsın.

3. Kanada dan alamazsın UK zaten en pahalı store kazık yemek mi istiyorsun?

4. İlla her oyun indiirme girecek diye bir kural yok store da 1000 küsür oyun var firmalar ile görüşülüp onay alındıktan sonra o oyunlara indirim geliyor.

5. XBL'ın PSN den üstün olan tonlarca üstünlüğü var. En basitinden örnek vereyim, PSN de save dosyandan tut, dlc lere kadar her içerikte bölge engeli var XBL da ise her şey serbest bırakılmış.

@AlfieLowis

• İndirimleri savunmayın be leş oğlu leş psn de pes 17 30 tl xbox store de 80 küsür tl. Hangi oyun ucuz kendi oyunları 130 tl altını bile göremiyor, gördüğüm en ucuz oyun 25 tl far cry 4. Wolfestain bile ps4 de 11 tl burada 30 küsür tl. Altyapısıymış bunlar boş iş BOŞ büyük yazalım sanki atla deve altyapı işimi görüyor ikiside online oynatıyormu oynatıyor da bukadar basit. Çünkü oyunları bukadar kazığa satacaksan kapat xbox live tr yi ozaman 1 tane bile avantajı yok tr psn yanında fiyat olarak, oyun oynamayıp oyun satın alamayıp altyapıya bakacaksak ne gerek var konsola.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Project Scorpio kullanıcısına yanıt
    1.olmasi gereken buysa neden geri adim atip bu salak engelleri ortaya koydular? Bunun neresi oyuncular icin?

2. Evet dediginiz gibi sadece bu 2 yerden oyun alabildim.

3. Evet kazik yemek istiyorum.

4. 10000 kusur oyun olabilir. Ancak tek gordugumuz yine ayni yine sacma sapan indirimler. Oyunun kendisi indirime girmeyip Season pass i indirime giriyor. Sacmaligin daniskasi. Mesela nerede Battlefield 4 . Nerede batman arkham knight.

Indirim adi altina resmen oyunculara sacma sapan seyler gosteriyorlar.

5. Evet save konusunda katiliyorum. Yalniz bolge degistererek oyun alma olayi beni xbox a cazip kiliyordu. Usa dan oyun 77 tl ye geliyor. TR de 81 tl. Xbl nin Avantaji ancak 3-4 tl olur iste .

• Gye_Baek kullanıcısına yanıt
    O kadar para verip aldığın xbox live gold un hakkını veriyor mu veriyor,download hızı psn in 10-20 katı,live ın mağaza arayüzü nün hızı da psn den iyi ve stabil.

Cok dogru dedin.kapatsinlar xbox tr yi xbox usa olsun. En azindan kendi storlarindan gift card alabilelim.Bu cihazi aldiktan sonra derdi bitmiyor. Oyun oyun oyun da oyun olmasi zorunda. Onun icin su oyun alma mevzusundan dolayi buyuk intimal bu xbox benim son xbox im olacak.Cidden anlamiyorum. Bunlar bir de satislarda da geride.

Hadi PS onde atladi gidiyor. Senin ne haddine bir oyuncu icin oyun satin alma konusunda hayati degisiklige gitmen!?

• quote:

Orijinalden alıntı: boye585858

O kadar para verip aldığın xbox live gold un hakkını veriyor mu veriyor,download hızı psn in 10-20 katı,live ın mağaza arayüzü nün hızı da psn den iyi ve stabil.

Oyun 1 saatte ineceğine 3 saatte insin zaman bol bende.

Live ve ps plus aynı kaliteye geldiler artık sr2tı olarak bu ay plus live ezdi.

Ha onuda boşver xbox one sadece ea accese 65 tl verip birde 180 tl gold alıp konsola oyun almayacakmıyız bunumu demek istiyorsun. Xbox orda yatıyor kaç aydır aynı indirimleri evirip çevirip fahiş fiyattan satıyorlar 3 at önce aldığım Saint row, metro pack e bile zam gelmiş ben 25tl almıştım.

Gold dışında alet hakkını vermiyor sanırım bunu demek istedin yada ben uzattım konuyu

Hahaha 4 yıl boyunca 1 kere adam gibi oyun verdiler oda 20 fps de çalışan,sürekli cutscene izlediğin until dawn bize 4 yıldır verilen gold oyunlarını unuttun herhalde,ayrıca çeşitli günlerde gold fiyatının 1 aylığının 1 liraya düşmesi de ayrı bi avantaj.

Ayrıca psn ile live ın aynı kaliteye geldi derken umarım ciddi değilsindir hani ps4 kullanmasak inanmaz her ay stabilite güncellemesi geliyor aynı tas aynı hamam kağnı gibi berbat arayüz,10 dk da mağazada oyun arama Vs. Aynen duruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: boye585858

Hahaha 4 yıl boyunca 1 kere adam gibi oyun verdiler oda 20 fps de çalışan,sürekli cutscene izlediğin until dawn bize 4 yıldır verilen gold oyunlarını unuttun herhalde,ayrıca çeşitli günlerde gold fiyatının 1 aylığının 1 liraya düşmesi de ayrı bi avantaj.

Ayrıca psn ile live ın aynı kaliteye geldi derken umarım ciddi değilsindir hani ps4 kullanmasak inanmaz her ay stabilite güncellemesi geliyor aynı tas aynı hamam kağnı gibi berbat arayüz,10 dk da mağazada oyun arama Vs. Aynen duruyor.

Kazık fiyatlara memnunsan sorun yok xbox da ben 11 tl ye wolfestaşn oynarken sende 40 kiraya alırsın yada 49 liraya fallout 4 alırken sen 90 lira bayılırsın hahaha gerçi mc de haklı böyle alışan adama bu fiyatlar müsthak

Ayrıca live psn kalitesi derken de işimi görüyor xbox live iyi değil beni nasa ile uzayda oyun oynatsa benim için birşey ifade etmez altı üstü 2 saat online takılıyorum kalite olsa ne olur olmasa ne olur. Plus oyunlarıda gayet iyi 2 3 aydır onuda geçtim xbox one sadece gold oyunları ile övünmekte ayrı bir komedi ya neyse

Fallout 4 35 tl rus storeda. Ben alacaktım oyunu beğenmedim videolardan.

• quote:

Orijinalden alıntı: Oxygen1777

Fallout 4 35 tl rus storeda. Ben alacaktım oyunu beğenmedim videolardan.

Türkiye store den bahsediyorum ben zaten ama oyunu soruyorsan öneririm üçüncü oyun kadar kaliteli değil maalesef Dlc leri de satın alman daha iyi olur.

Hocam Live TR kazık ötesi. PSN'de hayvani indirimler var.

Halo 5, GeoW 4 ve QB gibi oyunlar 250 TL gibi fiyatlara satılıyor gerçi QB indirimle 90 TL oldu ama o bile fazla. Ms'in kendi oyunları ve çıkalı sene olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: mRt_007

Hocam Live TR kazık ötesi. PSN'de hayvani indirimler var.

Halo 5, GeoW 4 ve QB gibi oyunlar 250 TL gibi fiyatlara satılıyor gerçi QB indirimle 90 TL oldu ama o bile fazla. Ms'in kendi oyunları ve çıkalı sene olmuş.

Qb 50 lira bile etmez satın alıp bitirip pişman olduğum tek oyun xbox da grafikler leş,oynanış idare edere eder hikayesi ise güzeldi ama 6 saat anca süren oyuna hala 90 tl istemesi terbiyesizlik valla recore bile daha iyi bu qb de en azından fiyatı doğru satış politikası iyi.

Bende indirşm konusunu anlatmaya çalışıyorum ama fan bebeler yok buydu yok şuydu ordan buraya don lastiği gibi çekiyorlar, konsol alıyorsak amaç oyundur zaten burdada oyuncu için fiyat önemlidir herşeyden önce.

• Arkadaşlar,

hiç bir digital oyuna 50 tl üstü para vermeyin.
    alacaksanız ortaklaşa alın,aynı oyunlar ısıtılıp indirim adı altında veriliyor.rus store dan karşılaştırma yapıp gift card mantığıyla alabilirsiniz. bazı oyunlar daha ucuza gelebilir.
    örnek dishonored 2 rus storede 30 tl daha ucuz.

son olarak one sahipleri bekleyin dışarı çıkın gezin güneşlenin yüzün,kışa doğru x360 mumamelesi görecez zaten ozaman zaten indirecekler bize fiyatları
    GG yada N11'de falan 110 TL olan Halo 5 hala 250 TL cidden kafam yanıyor. Bunun övülecek yada savunulacak hiçbir yanı yok. MS bu kafayla gitmeye devam etsin diyecek lafım yok. PSN TR gibi indirimler yapsa ne güzel olur ama yok illaki geçirecek.

• 
Sayfa: önceki 23772378237923802381
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.