Şimdi Ara

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★ (2377. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
56.138
Cevap
240
Favori
1.640.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23752376237723782379
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: C-İ-E_SN

Evet One X daha ana karnındaken ölmeye başaladı. 30 fps haberleri hergün gelmeye başladı :)

Tüm oyunlar 60fps gelecek açıklaması mı okudun bir yerde? Ya arkadaş bu fiyata daha güçlüsü yok bunu kafanıza sokun... Konsola çamur atacam diye iyice rezil oluyorsunuz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • forza 7 çok güzel geliyor çok..dikkatimi çeken en güzel şeyler forza 7 de yağmurda araç yere oturmuş havada hissi vermiyor..detay seviyesi çok çok iyi ve gtr yazısı forza 6 da aa sorunu varken forza 7 de kaymak gibi..

https://www.youtube.com/watch?v=f1HAWfLp6gI
  • Ilginc bir sekilde amazon ve bestbuy disinda hic bir yerde preorder secenegi yok. Amazon'da urunun preordera ciktiginda haber vere basip kayit olmaktan baska care yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: dievas

Ilginc bir sekilde amazon ve bestbuy disinda hic bir yerde preorder secenegi yok. Amazon'da urunun preordera ciktiginda haber vere basip kayit olmaktan baska care yok

Kardeş konsolun çıkmasına daha 4,5 ay var ne bu acele?

• Bende Day 1 Yapip on siparisle Alicam..Peki sonrasi ne oynuycam bu konsolda ( Ps4 var ve gecen ay Xbox one s Gears of wars lim edt sattim 499 euroya almistim) Sanirim fifa 18 ve forza birde, Her ay ucretsiz oyunlari alicam ve xbox 1 in oyunlarini oynamayi dusunuyorum.Yani beni cekecek oyun yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar horizon 3 te sampiyonalari bitirip tek lap sampiyona acan arkadaslar varmi? boyle 4-5 event bitmek bilmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: alican88

Arkadaslar horizon 3 te sampiyonalari bitirip tek lap sampiyona acan arkadaslar varmi? boyle 4-5 event bitmek bilmiyor

Nasıl yani? Sorduğun şuysa ben blueprint yapıp yarışları kısaltarak bitirdim aldım achievementı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jack Rabbit Slims

quote:

Arkadaslar horizon 3 te sampiyonalari bitirip tek lap sampiyona acan arkadaslar varmi? boyle 4-5 event bitmek bilmiyor

Nasıl yani? Sorduğun şuysa ben blueprint yapıp yarışları kısaltarak bitirdim aldım achievementı.

Gt nedir hocam ekliyeyim sizi..sizin kurdugunuz bluprintleri bitiririm bende kisayoldan

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Jack Rabbit Slims

quote:

Gt nedir hocam ekliyeyim sizi..sizin kurdugunuz bluprintleri bitiririm bende kisayoldan

Rasmon22.

Yalnız hepsini böyle bitirmedim hocam onu söyleyeyim, bir de çoğu championshipte bir yarış championshipin başladığı yarış, diğer ikisini iki tane favori pistim var az tur ayarlayıp onları seçtim bir yerden sonra sıkılabilirsin sürekli aynı yarışları yapmaktan.
    Yani kendi favori pistini belirleyip ona göre ayarlarsan sizin için daha iyi olur zaten uzun sürmüyor bu ayarı yapmak ama benimkileri de kullanabilirsin tabi.

• Watch dogs gelmiş süper bir oyun

• Watch Dogs'u Ps4'de bitirmiştim ama sırf oyunun son görevi yüzünden oynamayı düşünmüyorum felaket sinir olmuştum. Bir daha katlanamam :)
  • Japonya dan da Zoo Tycoon u gwg den indirmeyi unutmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: hasgok

Japonya dan da Zoo Tycoon u gwg den indirmeyi unutmayın.

yeni hesap açmak mı gerekiyor yoksa bölgeyi değiştirip geri dönebiliyor muyuz?
  • bölge değiştir, oyunu al ve geri dön

• quote:

Orijinalden alıntı: hasgok

bölge değiştir, oyunu al ve geri dön

teşekkürler.
  • horizon 3 te blizzard yarislarinin hepsini tamamlayip 160 yildiz toplamama ragmen "and long may they reign" ach vermedi %96 da kalmis gozukuyor bunun bir cozumu varmi

• quote:

horizon 3 te blizzard yarislarinin hepsini tamamlayip 160 yildiz toplamama ragmen "and long may they reign" ach vermedi %96 da kalmis gozukuyor bunun bir cozumu varmi

Alican kingmaker yarışını tekrarla. Bendede aynısı olmuştu.Tekrar edince açılmıştı.Belki sendede işe yarar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hasgok kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: abel xavier

quote:

horizon 3 te blizzard yarislarinin hepsini tamamlayip 160 yildiz toplamama ragmen "and long may they reign" ach vermedi %96 da kalmis gozukuyor bunun bir cozumu varmi

Alican kingmaker yarışını tekrarla. Bendede aynısı olmuştu.Tekrar edince açılmıştı.Belki sendede işe yarar.

teşekkürler üstad deneyeceğim
  • 
Sayfa: önceki 23752376237723782379
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.