Şimdi Ara

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★ (2117. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
56.137
Cevap
240
Favori
1.640.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21152116211721182119
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hareket yapmada falan kolaylık olmazmı sadece fps oyunları içinmi uygun
  • Arkadaşlar halo 5 deluxe sürümü almaya degermi yoksa normali yeterlimi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CSHBIL kullanıcısına yanıt
    Ben kullanmadım ama duyduğum en büyük avantajı FPS oyunlarında sağlıyormuş, FIFA 16'da vardır elbet avantajları araştırmak lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zugabore

Microsoft’dan Xbox One’a iki yeni oyun kumandasını tanıttı http://www.teknofora.com/microsoftdan-xbox-onea-iki-yeni-oyun-kumandasini-tanitti/

Nike'ın yeni sezon formalarına benzemiş. Bir de nike logosu ekleseler tam olur.

http://1.bp.blogspot.com/-PJ4ms2t4nW4/VffUzaMYbvI/AAAAAAAAs5w/1CqBU4xHzl0/s0/FC-Barcelona-15-16-Third-Kit%2B%25280%2529.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MantarTheGreat -- 19 Mart 2016; 17:37:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: zugabore

Microsoft’dan Xbox One’a iki yeni oyun kumandasını tanıttı http://www.teknofora.com/microsoftdan-xbox-onea-iki-yeni-oyun-kumandasini-tanitti/

ikiside birbirinden güzel görünüyor

• fifa konusuna yazcaktım ama 3-4 günden beri cevap veren olmadı, arkadaşlar fifa 16 UT de online maçlarda bazen oyuncularım gayet hızlı ve dinamik koşuyorlar fakat ertesi gün açtığımda veya 4-5 maç yaptıktan sonra oyuncular koşmuyor rakip yanımdan jet gibi geçiyor, kondisyon yukluyorum bağlantımı hızımı kontrol ediyorum ama sonuç aynı online maç yaptığım zaman oyuncuları benden daha düşük olmasına rağmen rakip her alanda benden hızlı...bir süre sonra düzeliyor ama daha sonra tekrar ağırlaşmaya başlıyorlar. bunun sebebi ne olabilir gelen çakıyor giden çakıyor golleri bi yardımcı olun lütfen.
  • Preview kullanıcıların dikktine! X tusuna basıp video kayıt yaparken 30 saniye olan süreyı ayarlardan 5dk ya kadar arttırabiliyorsunuz.

• Şu son olaylar kafamı çok karıştırdı.Xbox I arada açıyorum artık.Oyunlarla falan satsam 1500 liraya falan gider.Bunla pc mi alsam diye düşünüyorum.Ama aynı grafikleri alacaksam ne gerek var diyip vazgeçiyorum.Kafam karıştı iyice

• yeri burası değil ama yeni konu açmak istemedim, pc için gamepad almayı düşünüyorum x360 gamepad'i ve xone arasında çok fazla fark var mı rahatlık ve kullanım olarak?
  • Emin olunki var almisken one inkini alin...

• quote:

Orijinalden alıntı: Henry Cavill

Şu son olaylar kafamı çok karıştırdı.Xbox I arada açıyorum artık.Oyunlarla falan satsam 1500 liraya falan gider.Bunla pc mi alsam diye düşünüyorum.Ama aynı grafikleri alacaksam ne gerek var diyip vazgeçiyorum.Kafam karıştı iyice

Bnde yanina ps4 almayi dusunuyorum iki konsolun olmasi sart oldu...

• DarkKnightTR61 kullanıcısına yanıt
    amazondan indirim falan yakalamaya çalışayım o zaman, fiyatı biraz tuzlu malum, teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: _PiSLiCK_

amazondan indirim falan yakalamaya çalışayım o zaman, fiyatı biraz tuzlu malum, teşekkürler

Aynen hocam yakalayinca al 360 kolunun tuslari belli sure sonra takilior tik tik sesler cikariyor one nin kolu o yonden cok saglam anlatilmaz yasanir diyorum

• quote:

yeri burası değil ama yeni konu açmak istemedim, pc için gamepad almayı düşünüyorum x360 gamepad'i ve xone arasında çok fazla fark var mı rahatlık ve kullanım olarak?

Bana kalirsa 360 daha saglam ve rahatti . Yani rahatligi hatirladigim kadariyla tabiki ama saglamligi kesinlikle one gamepadindan daha fazla . 1.5 yil oldu konsolu alali rt tusunun titresimi bozuldu . Diger xbox one kolununda rb tusu tam basmiyor . 360 kolunu okadar kullanmama ragmen hatirliyorum hic bir sekilde hic bir sorunu yoktu

• highmetin kullanıcısına yanıt
    Bende 2 sene pc de 360 padi kullandım çok memnundum. X1 alınca zorluk çektim. Halende rb lb tuşlarına alışamadım. Bana göre 360 padi efsane keşki x1 de kullanabilsem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: highmetin

quote:

yeri burası değil ama yeni konu açmak istemedim, pc için gamepad almayı düşünüyorum x360 gamepad'i ve xone arasında çok fazla fark var mı rahatlık ve kullanım olarak?

Bana kalirsa 360 daha saglam ve rahatti . Yani rahatligi hatirladigim kadariyla tabiki ama saglamligi kesinlikle one gamepadindan daha fazla . 1.5 yil oldu konsolu alali rt tusunun titresimi bozuldu . Diger xbox one kolununda rb tusu tam basmiyor . 360 kolunu okadar kullanmama ragmen hatirliyorum hic bir sekilde hic bir sorunu yoktu

napsam acaba kararsız kaldım

• Beyler 20 dolarlık gift cart alsam,arjantin store'de kullanabilir miyim.Alırken, yoksa gift kart o ülkenin gift kartımı olmak zorunda
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur989

Beyler 20 dolarlık gift cart alsam,arjantin store'de kullanabilir miyim.Alırken, yoksa gift kart o ülkenin gift kartımı olmak zorunda

Malesef o ülkenin olmak zorunda. İşin kötü yanı Arjantin için gift card yok.

• merhaba bisey sorcaktim ben kredi kartiyla alisveris yapamiyorum. gift card alayim diyorum soyle 50 liralik nerden bulabilirim?

• http://majornelson.com/2016/03/18/spring-sale-xbox-one-starting-at-299-and-a-week-of-game-deals/

xbox live bahar indirimleri yarın başlıyor 22 mart 28 mart arası 150 oyunda indirim olucakmış,deteylar linkte.

• 
Sayfa: önceki 21152116211721182119
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.