Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: saameet_06 Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 6 Misafir Kullanıcı, 6 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
55.125
Cevap
266
Favori
1.497.103
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Xbox >> ★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★
Giriş
    146 Mesaj

Microsoft ile aranızda nasıl bir ilişki geçti ? Sizi bu duruma nasıl getirdiler . Allah yardımcınız olsun yanındayız kardeşim :)
    |
    |
    N'DexteR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Eski Kullanıcı Adı:
    devcitybg

Uncharted'in multisine 30 dk zor dayanabildim Sony exclusive'leri iyi guzel ama SINGLE olarak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Neden hocam? Begenmediginiz seyler neler? Biraz acar misiniz rica etsem?

|
    |
    etihadb kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: polat417

arjantin store da 104 lira niye dijital olarak almıyorsunuz ki?

bilmiyordum , haber verdigin icin tesekkur ederim , hangi adimlari izlemem gerekiyor ? ve oradan alinca oyunun dili ingilizce oluyor mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saameet_06 -- 5 Mart 2016; 2:49:06 >
    Bir süredir eskisi gibi gece gündüz araştırıp takip edemiyorum konsolları,oyunları.Şu son dönemin haberlerini okuyorum yavaş yavaş ve cidden bu remake fiyaskosu,yeni konsol geçişinde kütüphanelerin çok yetersiz kalmasından dolayı benim aklıma konsolları bir aparatla falan güncelleyip devam etme olayı gelmişti bu yeni gelişmelerde o tarz birşey olacak heralde.

Yazılımsal olarak nasıl kotarılır bilmiyorum ama artık herkes şunu anladı sanıyorum aynı donanımla 10 sene yürürüm devri bitti.Mobil cihazlar her sene korkunç derecede güçleniyor incecik ultrabooklara masaüstü ekran kartı takmanın yolları gelişiyor yani demek istediğim teknolojik güç her sene artarken zaten hali hazırda orta seviye güçlü bu iki konsolun 10sene dayanacağına inanmak zaten mantıksız.

Ben 4-5 sene sonra tamamen yeni konsollar çıktığında o zamanda dönüp bugünki oyunların remakelerini oynamak zorunda kalacaksam varsın PS5 ve Xbox'ın yenisi hiç çıkmasın düzenli aralıklarla güncellensin donanımları eğer olabiliyorsa.İnsanlar her sene bilmem kaç milyon satış adetleriyle 700 dolarlık telefonların yenisini alıyorsa konsol dediğimiz şey neden 10 sene dayansın giderek güçsüzleşsin.

Bazen yenilik bizim düşünebildiğimizden çok daha iyi olabilir konsolların 2005-2013 yılları arasındaki mantıkla artık yürüyemeyeceğini görmek lazım.
    |
    |

2017 BMW 118i M Plus LCI2
    Intel i7-8700K - NZXT Kraken X52 | Strix Z370-F | Vengeance RGB 16GB | RTX 2070 Super | NZXT S340 Elite | AORUS AD27QD WQHD 144Hz - HDR | PS4 Pro | PSN: IIStellaRII

• Çavuş
    99 Mesaj

oyun dili ingilizce merak etmeyin. sayfa 701 e giderseniz 4spenox adlı arkadaşımızın paylaşımını göreceksiz. Bu konuyu çok iyi özetlemiş hatta video bile hazırlamış. iyi oyunlar size
    |
    |
    saameet_06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

oyun dili ingilizce merak etmeyin. sayfa 701 e giderseniz 4spenox adlı arkadaşımızın paylaşımını göreceksiz. Bu konuyu çok iyi özetlemiş hatta video bile hazırlamış. iyi oyunlar size

videodakileri birebir yaptim fakat odemeyi kabul etmiyor , sanirim baska bir odeme yontemi veya karti secin diyor , siz alabildiniz mi ?

Arjantin Pezosu (Doları)
    |
    |
    NeCRiS kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    2699 Mesaj

Evet öyleymiş. Çeviri yaptığım sitede sorun varmış. Dying Light ne kadar pahalı burada
    |
    |
    refuse2k3 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    hesabım xbox live bağlanmıyor. fakat diğer hesaplar bağlanıyor. Yardımınız için şimdiden sağ ol.
    |
    |

Orijinalden alıntı: alican88

quote:

Orijinalden alıntı: diyar_21

PC de oyun mu oynanır, sandalye tepesinde ufacık monitör de klavye mouse ile...
    Oyun dediğin Xbox da oynanır arkana yaslanıp gamepadi eline alıp, ayaklarını uzatıp tv ye karşı keyfini çıkararak oynanır
    Xbox Candır Gerisi Heyecandır...

ustad orasi hangi gezegen :) dunyada sandalye tepesinde heleki monitorde oyun oynayanmi kaldi yahu :) tv ye hdmi ile bagliyosun gamepadide bagliyosun sonra tv karsisina uzanip 1080p@60fps oyunlarin keyfini cikariyosun..sandalye monitorde neyin nesi :)

Bilgisayar toplama işini 6 7 yıl önce bıraktım, akıllı telefonlar çıkınca bir de konsol kullanmaya başlayınca, sadece film indirmek için kullandığım bi bilgisayarım var bayaa gelişmeler olmuş dediğine göre, benim aklımda eskisi gibi kalmış
    |
    |

• Çavuş
    99 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: saameet_06

quote:

videodakileri birebir yaptim fakat odemeyi kabul etmiyor , sanirim baska bir odeme yontemi veya karti secin diyor , siz alabildiniz mi ?

evet sorunsuz bir şekilde alım yapabiliyorum. he ama bazen bende de sorun çıkarabiliyor.hangi kartı kullanıyorsunuz farklı kart deneme imkanınız varmı?
    devcitybg

quote:

Orijinalden alıntı: N'DexteR

quote:

Orijinalden alıntı: Fujiwara

Microsoft ile aranızda nasıl bir ilişki geçti ? Sizi bu duruma nasıl getirdiler . Allah yardımcınız olsun yanındayız kardeşim :)

Bu soruyu aslında sana sormamız gerekiyor.

Bu kadar kepazeliğe hala Nasıl bu konsolu kullanabiliyorsunuz ? İlişkiniz kinect ilemi yoksa konsollamı ?

Sony cok mu iyi,. yakinda konsolun adini Remasteredstation olarak degistirecekler."Dunyanin en guclu konsoluna" ozel olarak cikan Uncharted 4 dowgrade yiyor.

Ben para verdigim oyunu 1 yil oynamak istetim. Xbox excleri Gears of War ve Halo multi olarak oynatiyor. Uncharted'i 1 haftada bitirip rafa kaldiracaksin.

peki Ps'nin arayuzu ? yillardir hic mi gelismez.Arkadaşlar için Çevrimiçi Bildirimi DAHA YENI GELECEK guncelleme.

Xbox live 300.000 servera hic girmiyorum zaten

edit: ha bu arada Sony'nin Her ay ucretsiz verdigi Pixel oyunlari cok iyi gercekten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi etihadb -- 5 Mart 2016; 14:56:26 >

• Yarbay
    8063 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: etihadb

quote:

Orijinalden alıntı: N'DexteR

quote:

Orijinalden alıntı: Fujiwara

Bu soruyu aslında sana sormamız gerekiyor.

Bu kadar kepazeliğe hala Nasıl bu konsolu kullanabiliyorsunuz ? İlişkiniz kinect ilemi yoksa konsollamı ?

Sony cok mu iyi,. yakinda konsolun adini Remasteredstation olarak degistirecekler."Dunyanin en guclu konsoluna" ozel olarak cikan Uncharted 4 dowgrade yiyor.

Ben para verdigim oyunu 1 yil oynamak istetim. Xbox excleri Gears of War ve Halo multi olarak oynatiyor. Uncharted'i 1 haftada bitirip rafa kaldiracaksin.

peki Ps'nin arayuzu ? yillardir hic mi gelismez.Arkadaşlar için Çevrimiçi Bildirimi DAHA YENI GELECEK guncelleme.

Xbox live 300.000 servera hic girmiyorum zaten

edit: ha bu arada Sony'nin Her ay ucretsiz verdigi Pixel oyunlari cok iyi gercekten

2016 yılı içerisinde oyun istiyorsan Sony listesi yanında Xbox komik kalıyor ex oyun sayısında. Geçtiğimiz dönem içerisinde ex oyun arıyorsan sana 2-3 tane A kalite oyun sayabilirim Sony ex olarak. Eminim oynamamışsındır. Sony plus hizmetini yıllardır veriyor. Tomb raider dan tut Uncharted 3 E kadar çok büyük projeli oyunlar verildi. Bu hizmeti Xbox kimden aldı sanıyorsun ? Yada o Zaman'lar bu hizmeti överken Xbox ı yeriyormuyun ? İyi oyunlar Zaman'la gelir merak etme. Xbox batma arifesinde oyuncu çekmek adına veriyor bu oyunları. Verdikleri oyunda zaten ahım şahım değil. Sony e kıyasla iyi denebilir.

Arayüz olayı gayet sade ve güzel. 2 yıl leş gibi ve yavaş arayüzle insanları yedi miki. Sony arayüzü gayet hızlı ve sade.

Psn özelliklerine gelirsek game share diye bir şey duydunmu hiç ? Xo da duymamışsındır eminim. Oyun içi ekran görüntüsü almak dahi Xbox a sonradan geldi mesela. Daha psn in önde olduğu hizmetleri sayabilirim.

300.000 server olayı ise hala bunu söyleyen kaldımı merak ediyordum, kalmış demekki. O 300.000 server la Microsoft 20 milyonu kandırarak server'ına Servet kattı. Geçmiş olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi N'DexteR -- 5 Mart 2016; 15:20:26 >

• Yüzbaşı
    251 Mesaj
    Beyler merhaba 2. el GTA 5 alırsam online oynıyabilirim değil mi?
    bu tipleri anlamıyorum, elektronik cihaz üzerinden içlerindeki kötülüğü, nefreti ortalığa döküyorlar. yok sony böyle, microsoft şöyle vs. mantıklı ve akıllı arkadaşlar şu tiplere cevap vermeyin derim. iki konsolun da güzel. oyun muhabbeti yapıp, keyifini çıkaralım.
    |
    |

Orijinalden alıntı: setokaibaadnan

Beyler merhaba 2. el GTA 5 alırsam online oynıyabilirim değil mi?

Gold üyeliğin varsa evet oynarsın.
    Gına geldi artık her konuda şu konsol savaşlarını görmekten yemin ederim. Firma sahipleri sizin kadar tartışmıyordur valla. Oyuncu olan her iki konsolu da alır oyununa bakar. Her iki konsolda birbirinden güzel.
    |
    |
    Bu tiplere sorusu olanları yanlış yönlendirmeler haricinde cevap verirseniz aynen devam ederler.
    |
    |
Mobilya Takımları
Masal
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,649
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.