Şimdi Ara

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★ (2116. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
56.137
Cevap
240
Favori
1.640.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21142115211621172118
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Doğruda kablo ortalarda geziyo wireless ne güne duruyor bu kasma soeunu açıkçası canımı sıktı çözümü bulursan paylaşalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • parcali P kullanıcısına yanıt
    Hocam link paylaşır mısınız

• parcali P kullanıcısına yanıt
    Ben de goremedim, link var mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar selma xbox one almaya kararlıyımda 3 aylık gold aldıgımda live oyun indirebiliyormuşum gold üyelik bitince indirmiş oldugum oyunlar siliniyormu cihazdan oynanabiliyormu ?
  • ne cihazdan ne hesabından siliniyor oyunlar.o oyunlar senin olmuş oluyor ama sadece xbox live üyeliğin aktif iken oynayabiliyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertcar

Doğruda kablo ortalarda geziyo wireless ne güne duruyor bu kasma soeunu açıkçası canımı sıktı çözümü bulursan paylaşalım

802.11.ab wifi nin doĝasi geregi takilmalar vs mormal . takilmasini istemiyorsan ve kablo ilede ugrasmak istemiyorsan 802.11.AC destekli modem alacaksin . xb1 bunu destekliyor , şahsen ben oyle yaptim ve 0 kablo 0 baglanti sorunu ve takilma

• Modemm asus dsl n66u xbox one nn ac desteklediği felan yok modem son model

• Arkadaşlar şuan Xbox Live'de bir bug varmış. Hala düzeltilmediyse Live'ı olmayan arkadaşlar 1 aylık bedava deneme alabilir. Normalde tek kullanımlık o ama şuan aktifmiş sanırım. Bir bakın
  • Dün GDC'de Microsoft vizyonuyla ilgili açıklamalar yaptı. Bizim sitelere düşmedi. Birkaç maddeyi sayayım.
    - Xbox Live aktif kullanıcı sayısı 48 milyon
    - DX12 Xbox One'ın görsel gücünü ve performansının limitlerini zorlamaya yardım ediyor.
    - Eğer bir yapımcı oyununu sadece konsol için yapmak isterse de biz yine destekleyeceğiz.
    - Rise of TR ve Geow UE Universal Windows Platform ( Evrensel * ortak * Windows platformu )'nin ilk dalgası. QB ve Ori 2. dalgası. Daha fazlası yapım sürecinde.
    - Microsoft kendini UWP'yi oyun geliştiricileri için en iyi platform yapmaya adadı.
    - UWP uygulama desteği Xbox One'a bu yaz gelecek. Bugün Windows 10 için uygulama yapan bir geliştirici o uygulamanın Xbox One'da da çalışacağından emin olabilir.
    - UWP'nin yol haritası ve geleceğiyle ilgili daha çok bilgi 30 mart ve 1 nisan tarihleri arasında gelecek.
    - DX12 PC için %50'ye kadar CPU, %20'ye kadar GPU kazancı sağlıyor.
    - Xbox One'ın DX12 kullanan ilk oyunu Star Wars Battlefront.
    - Xbox ve Windows store'u bu yılın ilerleyen bir zamanında birleşecek.
    - Espor için Xbox Live'da turnuva platformu kuruluyor.
    - ID Xbox kapsamında 1400 yapımcı var, 200'den fazla oyun çıktı ve daha fazlası yolda.

Öne çıkan maddeleri çevirdim kendimce arkadaşlar hatalar olabilir. Listenin tamamı burada.

http://www.dualshockers.com/2016/03/16/microsoft-shares-its-vision-for-the-future-of-windows-and-xbox-one-development-directx-12-and-more/

• Id Xbox tam olarak ne oluyor?

• "- Xbox Live aktif kullanıcı sayısı 48 milyon "

"- UWP uygulama desteği Xbox One'a bu yaz gelecek. Bugün Windows 10 için uygulama yapan bir geliştirici o uygulamanın Xbox One'da da çalışacağından emin olabilir. "

Yanlış anlamadıysam; Digiturkplay, yemeksepeti, deezer, tune in ve daha fazlası.

Gerçek bir eğlence konsolunun altyapısı hazırlanıyor. Bir sonraki jenerasyonda efsane olan konsol çok daha efsane olacak ve günlük kullanım dışında işi olmayan bir kişinin pc'ye ihtiyacı kalmayacak.

• Valla hepsini gectim Spotify falan gelse sahane olacak, USB bellege muzik atip dinlemekten biktim.
  • Kablosuz bağlantıda online oynarken kasma sorunu olan warsa çözüm bulan bi yardımcı olabilirmi

• Arjantin store da ubisoft indirimi var arkadaşlar. İlgilenenler kaçırmasın. Zombi'yi 20 tl ye aldım.
  • Eline sağlık

• Halo 5 indirimde, rusya mağazasından 75 tl ye aldım
    us:30 dolar
    tr:125tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi süsse -- 17 Mart 2016; 21:46:26 >
  • ubisoft un bazı oyunlarında indirim var.

Assassin’s Creed Syndicate (arj 64 tl
    Assassin’s Creed Syndicate Gold Edition (arj 80 tl
    Assassin’s Creed Unity (tr 32 tl)
    Assassin’s Creed IV Black Flag (tr 18 tl)
  • arkadaşlar yurtdışından 425 tl ye elite kol getirtmeyi düşünüyorum, kullanan varsa yorumlarını yazabilirmi yani almaya gerek varmı.fifa 16 da ne gibi bir artıları olur
  • zugabore kullanıcısına yanıt
    Güzeller ama çok pahalı, 50-60 dolar civarında çıksalar keşke.
    Ne lanet nesilse gamepadi bile 200 lira.
  • CSHBIL kullanıcısına yanıt
    Bence FIFA 16`da artısı olmaz, FPS oyunlarında var ama.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 21142115211621172118
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.