Şimdi Ara

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★ (2118. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
56.137
Cevap
240
Favori
1.640.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21162117211821192120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    GOLD ladığın oyunlar "süresiz" senindir.Konsolu 2 ay gold suz kullandım hiç bir sıkıntı çıkmadı.Eskiden konsolu internete bağlama zorunluluğu vardı oda yok.(çoktandır denemedim halâ öyledir inş)
  • Bahar indirimleri aktifmis . Redditten baktim simdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • setokaibaadnan S kullanıcısına yanıt
    Süresiz değil
    Live üyeliğin olduğu sürece senin oluyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alimmm78 kullanıcısına yanıt
    Live üyeliğinden kasıt GOLD değil mi? Ben Sacred 3 -Gears of war 1-3 -Tomb Raider -(şu antik roma temalı bir oyun vardı bulmaca tarzılı o oyunu) bu oyunları goldum bitmesine rağmen sorunsuz oynadım.
    -----Buarada şuan 1 AY lIK GOLD UYELIK 1 TL---------
    XBOX 360 oyunlarını gold bitsede oynayabiliyorsun. oyunlar senin oluyor.
    XBOX ONE oyunlarını oynayamıyorsun GOLD varken sadece GOLDdan hediye gelen oyunları çalışıyor.
  • Arkadaşlar merhaba, elimde xbox one'ın yan sanayi bir adaptörü var. İçerisindeki fan çok ciddi ses yapıyor. Fanı söksem sizce bir sorun olur mu, daha önce sökenler mutlaka vardır diye düşünüyorum.

Teşekkürler
  • BeyazBüyü B kullanıcısına yanıt
    ısınır yanar falan belki
    fanı boşuna koymamışlardır herhalde

• quote:

Orijinalden alıntı: alimmm78

ısınır yanar falan belki
    fanı boşuna koymamışlardır herhalde

İçini açıp baktım, etrafında soğutucu plakalar var. Bana pek yanacakmış gibi gelmedi. Burada fanı söken bir arkadaşımızın mesajı vardı ama bulamadım. 1-2 gün fansız kullanmayı düşünüyorum, ses dayanılacak gibi değil.

• RDR 16 lira ama alsam mı bilmiyorum. Geriye uyumluluğa eklediler, o günden beri ses yok. Bir de şimdi remaster dedikoduları geldi ortalık karıştı iyice.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jack Rabbit Slims

RDR 16 lira ama alsam mı bilmiyorum. Geriye uyumluluğa eklediler, o günden beri ses yok. Bir de şimdi remaster dedikoduları geldi ortalık karıştı iyice.

Rdr konusunda bi fikrim yok fakat bende skyrim bekliyorum geriye uyumluluk konusunda suan oylama hala devam ediyor sanirim skyrim başta bu oylamada microsoft enteresan seyler kovaliyor xnetwork gibi geriyr uyumluluk konusunda karisikliklar olasi

Nerde 1 tl gold üyelik

• Arkadaslar oyunlar ve uygulamalar kisminda bazi oyunlarin kapak resimleri gozukmuyor bazisida yarim gozukuyor nasil duzeltebilirim bunu ?

• VPN yapınca tüm store'larda kredi kartım geçiyor ama TR IP'si olunca hiçbir store'da geçmiyor haliyle...

Mal Microsoft ne işler ile uğraştırıyor TR kullanıcılarını güya resmi olarak girdi ülkeye Xbox hepsi hava civa... PSN'de aynı şekilde hepsi mal bunların anca kendilerine çalışırlar PC'de rahat ediyorum iyiki ama konsollardan da vazgeçmem.
  • BeyazBüyü B kullanıcısına yanıt
    bilgisayar parçası satan yerlerden sessiz bir fan alıp fanı değiştirin. yada hafif biraz daha büyük bir fan takın daha sessiz olur. Fansız çalıştırırsanız bir süre sonra çok ısınır yanabilir. Yada bazı yerleri erir.
    O iğrenç plastik yanığı kokusunu duyunca... geçmiş olsun.

Bende de yan sanayi vardı çok sesliydi, sonra orjinalini buldum xbox'i değişimden iade eden birinden aldım.
  • Arkadaşlar bu kapak resimleri ile alakali bilgisi olan varmi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: parcali

bilgisayar parçası satan yerlerden sessiz bir fan alıp fanı değiştirin. yada hafif biraz daha büyük bir fan takın daha sessiz olur. Fansız çalıştırırsanız bir süre sonra çok ısınır yanabilir. Yada bazı yerleri erir.
    O iğrenç plastik yanığı kokusunu duyunca... geçmiş olsun.

Bende de yan sanayi vardı çok sesliydi, sonra orjinalini buldum xbox'i değişimden iade eden birinden aldım.

Tavsiyeniz için teşekkür ederim. Orijinal adaptör henüz bulamadım. Sanırım amazon.com'dan satın alacağım. Fanı çıkarttığımda ciddi şekilde ısınıyor, geçici olarak fanı değiştireceğim.
  • mertcar kullanıcısına yanıt
    ister konsolundan GOLD u satın aldığın yerden ister pc de microsft un sitesinden GOLD u satın almaya git 1 aylık üyelik 1 TL
  • Beyler EA Acces Enpara nın kampanyasına dahil mi? Yani 1 senelik Ea access alsam 25 Tl geri dönüş oluyor değil mi?
  • 
Sayfa: önceki 21162117211821192120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.