Şimdi Ara

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★ (1614. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
56.137
Cevap
240
Favori
1.640.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16121613161416151616
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Microsoft kısa sürede Live'da ki sorunları çözüyor gerçekten helal olsun Sabah PSN'ye bir ara bağladım ama kısa süre sonra bağlantı koptu PSN bir hafta kendine gelemez elemanlar dedikleri gibi yılbaşını online olmadan geçirtecekler
  • 20 dolara buy now şeklinde satılan var.
  • Delirmek Üzereyim. Nereden Destek Alabilirim bu konu ile ilgili arkadaşlar.

Sorunum: X box live Oturum Açın kısmına tıklıyorum - Yeni Eposta alın ve Hangi E posta yazan bir menü çıkıyor. Yanda E Mail yazma kısmı var.
    o Yandaki E-mail yazma kısmına 10 yıldır kullandığım, içinde 1 yıllık live üyelik olan mail adresimi yazıyorum. bir sonraki adımda ad-soyat-doğum tarihi-paralo oluştur
    güvenlik için telefon dogrulaması diyor. Hepsini doldurup geçiyorum. En Sonda Alttaki Ekran geliyor, buradan sonra ilerlemiyor. Kutucuğun alt kısmında Eposta adresinizi birisi@example.com biçiminde girin.

Benim Aktif Mail Adresim ve Şifrem ile girebilmem için ne yapmam lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naa111 -- 27 Aralık 2014; 10:12:54 >

• Naa111 kullanıcısına yanıt
    Aşağıdaki adresi bir kontrol et. Oradan Bize ulaşın kısmından yardım alabilirsin. Ama ingilizce.

http://support.xbox.com/tr-TR/my-account/manage-gamertag-and-profile/sign-in-to-another-console

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gsirin -- 27 Aralık 2014; 11:02:29 >
    Oyun yüklü değilse xbox ı sifirla orada sorar belki microsoft hesabını

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar selam merak ettiğim kafama takılan bir şey var konsol almayı düşünüyorum şu an xboxa yakınım şimdi sorum şu her hangi bir sorunda arızada bu ürünü nereye götürücez servisi nerede bilen varmı.
    Kullandığın hotmail adresimi ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • MAD MAX kullanıcısına yanıt
    Evet Hotmail e mail adrtesim.Bilgisayar üzerinden makine ve mail adresini eşleyemezmiyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gsirin

20 dolara buy now şeklinde satılan var.

ıngıltereydı ondan hala tam emın olamadım us store da ıngıltere kodu calsıyormu
    Konsola yeni email adresi olarak girme. Büyük ihtimal eşleşmesi lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Naa111

Evet Hotmail e mail adrtesim.Bilgisayar üzerinden makine ve mail adresini eşleyemezmiyim ?

Hotmail adresinle bilgisayardan Xbox.com girip oturum açsana bi sorun çıkacakmı.

• Arkadaşlar Hallettim sonunda. Yardımlarınız için Teşekkür ederim. Mailin ortassındaki - sorun oluyormuş.
    2 tane - tireye benzeyen varmış diğerini farkettim onunla denedim sorun çözüldü :)
  • arkadaşlar selam merak ettiğim kafama takılan bir şey var konsol almayı düşünüyorum şu an xboxa yakınım şimdi sorum şu her hangi bir sorunda arızada bu ürünü nereye götürücez servisi nerede bilen varmı.
  • Playstation 4 alma hikayemi Playstation konusundaki kişiler bilir.

Gerçekten baya karışık bir iş olmuştu. 1 sene kullandım ama online altyapısından memnun değildim. Xbox One için 900p falan deniyor ya, Allah belamı versin ki oynarken o farkları hiç anlamıyorum bile.

Şimdi bu saldırılardan sonra Xbox One'ı öyle bir sevdim ki anlatamam. Problem en fazla 2-3 saat sürüyor. PSN 3 gündür pert. PS4 harbiden güçlü bir konsol ve Xbox exclusiveleri PS4 ünkü ile yarışamaz. Ama Xbox Live alt yapısı harbiden çok çok çok iyiymiş. Bunu anladım.

PS4 ü yine alıcam ama seneye alıcam. Uncharted , TLOU 2 için alınır konsol.

Gel gelelim bunlar zaten Single oyunlar. PS4 single a devam etsin , online işine karışmasın. Parayla sattığı hizmeti veremiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Taşkın Mahmut -- 27 Aralık 2014; 13:49:46 >
  • Taşkın Mahmut kullanıcısına yanıt
    Benim de xbox one almamın tek sebebiydi. Single oyun oynamadığım için pixel de saymadığım için pek umursamadım açıkcası ps4 donanımının gücünü.

• kimse cevap vermiyecekmi dün teknosada çalışan ps4 çalışanı xbox one servisi yok dedi kafamı karıştırdı birde makine 1080p değil dedi ben 1080 biliyorum.
  • hevdem H kullanıcısına yanıt
    Xbox One servisi yok diyip iyi sıkmış size eleman Sony'den para falan alıyor galiba, ayrıca makine 1080P, çözünürlük oyundan oyuna değişebilir.

Ekleme yapayım satın aldığınız mağazayla garantiye verirseniz İstanbul'a gidiyor cihaz, fakat uluslararası garanti kapsamında kendiniz yollamak isterseniz cihazı (genellikle) Çek Cumhuriyeti'ne yolluyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MinusHuman -- 27 Aralık 2014; 14:51:27 >
  • hevdem H kullanıcısına yanıt
    Garantiyi istanbul da bir firma veriyor diye biliyorum.

1080p değil ne demek abi? Makina çözünürlükle mi çalışıyor?

Belli başlı oyunlar düşük çözünürlük de geldi ancak bu durum ps4 içinde gecerli.

• hepsiburada sitesinden şu anda aldım 2 oyun 2 kol 1533tl 45 tl bonusum vardı onu düştüm 100 tl bonus verdi birde 150 tl hediye çeki verdi toplamda 1533-45-100-150=1238 tl'ye geldi iyi bir rakam gibi geldi.umarım pişman olmam teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hevdem

hepsiburada sitesinden şu anda aldım 2 oyun 2 kol 1533tl 45 tl bonusum vardı onu düştüm 100 tl bonus verdi birde 150 tl hediye çeki verdi toplamda 1533-45-100-150=1238 tl'ye geldi iyi bir rakam gibi geldi.umarım pişman olmam teşekkürler.

Cok iyi fiyat gule gule kullanin

• 
Sayfa: önceki 16121613161416151616
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.