Şimdi Ara

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★ (1616. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
56.138
Cevap
240
Favori
1.640.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16141615161616171618
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hdmi girişi yoksa dönüştürücü ile oynayabilirsin ama görüntü kalitesi düşer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kasapovski -- 27 Aralık 2014; 21:24:58 >
  • Tv+konsol maliyetli geldi, 360da alınmaz bu saatten sonra

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deadmau5.

Tv+konsol maliyetli geldi, 360da alınmaz bu saatten sonra

Hdmi girişli 22" monitör alabilirsin.
  • O zaman bir süre monitör ile oynayın. Sonra eliniz müsait olduğunda tv'de alırsınız.

KAKA'nın dediğini de yapabilirsiniz TV yerine Hdmi girişli montör de alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kasapovski -- 27 Aralık 2014; 21:28:57 >
  • Öyle yapıcam büyük bir ihtimalle şubat sonu gibi güzel bi indirim olursa alırım xb1

@KAKÁ bi daha monitör almak gereksiz olur almışken tvde alırım

• Arkadaşlar ebay'den alışveriş yapacağım da. Dolandırılma riski var mı ? Digital Code satanlar var. Ebay'de bir güvenlik sistemi var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: F.Kasap

Arkadaşlar ebay'den alışveriş yapacağım da. Dolandırılma riski var mı ? Digital Code satanlar var. Ebay'de bir güvenlik sistemi var mı ?

%99+ Positive feedback olanlarda sorun yaşamazsın.
  • http://pages.ebay.com/link/?nav=item.view&alt=web&id=151528875585 mesela bu. Güvenilir midir? e-bay'in bir güvenlik önmeli var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kasapovski -- 27 Aralık 2014; 22:23:51 >
  • Bir dakika sistemi anladım galiba o fiyatlar çekiliş gibi bir şey galiba başka fiyatta var altında jeton inceleyince düştü.

• quote:

http://pages.ebay.com/link/?nav=item.view&alt=web&id=151528875585 mesela bu. Güvenilir midir? e-bay'in bir güvenlik önmeli var mı ?

%100 eleman bir sıkıntı yaşamazsın, şu an o açık arttırmada yanlız, fiyatı o değil biliyorsundur zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 27 Aralık 2014; 22:30:13 >
  • KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    Evet yazıları incelediğimde anladım. Yazdım zaten.

• İyi fiyatlardan düşüyor bazıları direkt satıyor bazılarında da açık arttırmayla uygun fiyata yakalayabiliyorsun ama hep takipte olman lazım
  • KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    Bakalım ebay'de takipte kalacağım belki yakalarız bir şeyler.

• quote:

Arkadaşlar ebay'den alışveriş yapacağım da. Dolandırılma riski var mı ? Digital Code satanlar var. Ebay'de bir güvenlik sistemi var mı ?

Ben ryse dance central zoo tycoon ve 3 ay xbox music aldim hic sorun olmadi. %99 un asagisindan alma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spaceman81 -- 27 Aralık 2014; 23:00:42 >
  • Şuan Xbox One'da Multiplayer oynayabilen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: bm07tr

Şuan Xbox One'da Multiplayer oynayabilen var mı?

Forza oynadim 10 dk once
  • quote:

Orijinalden alıntı: tansusus

quote:

Orijinalden alıntı: bm07tr

Şuan Xbox One'da Multiplayer oynayabilen var mı?

Forza oynadim 10 dk once

burada live ı sınırlı olarak gösteriyor
    http://support.xbox.com/tr-TR/xbox-live-status
    ancak şuan herhangi bir sıkıntı yaşamadım acaba oynamaya devam etsem sorun olur mu?
  • Gamedaily'den black flag aldım. Birazdan unity'de alacağım. Ebay'de de takipteyim.

• quote:

Gamedaily'den black flag aldım. Birazdan unity'de alacağım. Ebay'de de takipteyim.

Bende ikisini bir hafta önce aynı siteden almıştım. Yanlız Black Flag ile Unity arasında grafik olarak dağlar kadar fark var. Ben açıkçası Unity den bu kadar iyi grafik beklemiyordum.

• Attila the Great kullanıcısına yanıt
    Doğrudur tabii. Neyse ki grafik konusunda benim hiç bir oyunda beklentim yok eğlendirsin yeter. İyi bir fırsat oldu black flag ve unity oynamak için. :)

• 
Sayfa: önceki 16141615161616171618
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.