Şimdi Ara

Xbox One X | 4K HDR - 6TF (119. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.519
Cevap
18
Favori
117.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Xdian

Hocam garanti durumu ne olur peki? Black fridayda one x geçiş yapmak niyetindeyim bende?
    garanti desteği değişmiş olabilir. önceden destek verip şimdi garanti vermiyor olabilir. bunu microsoft desteği arayıp öğrenin bence.
    .
    çünkü bende 2016da amazon.de den abox one s aldım. internetten kayıt yaptım 2019a kadar 3 yıl garanti verdi. halende garanti var görünüyor. 3 ay önce sattım. sattığım kişi 1 ay sonra "bir sorun oldu garanti olduğunu belirtir garanti kağıtı fatura falan" istedi. bende internette kayıtlı direk microsoft desteği ararsan onlar kayıtı görür, yine de lazım olursa istediğin fatura alış belgesi falan istersen arayıp bulup veririm dedim. tamam dedi tekrar aramadı.
    .
    xbox one x aldım onuda kayıt ettim hem x1s hem x1x kayıtlı görünüyor. x1s i silecektim ama ancak alan arkadaş bir şey olur sildim diye zorda kalmasın diye x1s kayıtını silmedim garanti bitmesini bekliyorum sonra sileceğim. ha ben aldıktan sonra 2017 yada 2018 için microsoft türkiye garanti desteği vermeyi bırakmış diye bir yerde birisi yazmıştı. belkide yerel esnaf salladı bilemiyorum. bence direk microsoft türkiye desteği ara yada yaz onlara sor güncel durumu.

• Şimdi garanti konusunda anlamadığım bir konu var . Ben cihazı vatan PC den aldım. İnternetten kayıt vs yapmadım bu cihazın 2 sene garantisi yok mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • One x in download hızı ps a göre belirgin şekilde daha yavaş her iki konsolda modeme aynı mesafede durmasına rağmen.iki konsolada sahip olup böyle bi durum yaşayan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Blackkk

One x in download hızı ps a göre belirgin şekilde daha yavaş her iki konsolda modeme aynı mesafede durmasına rağmen.iki konsolada sahip olup böyle bi durum yaşayan var mı?
    bizde durum tam tersi... xboxlardan herhangi biri downloada başladığında ne netflix izlenebiliyor ne youtube ps4 insaflı kullanıyor neti... hangisinin iyi bir durum olduğu tartışılır tabi...
  • Merhaba arkadaşlar xbox one xi olup ps4 pro ile takas düşünen varsa iletişime geçebilir altını üstünü konusuruz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sıfır Xbox one x almak isteyen varsa şuan 410 euro kapıya kadar geliyor. Şuan ki kur ile 2710tl yapıyor bilginize. Blackfday de bile bu kadar inmez sanırım.

Xbox One X - Console 1TBhttps://www.amazon.it/dp/B07252FGBF/ref=cm_sw_r_cp_api_glHZBbSQP01CP

• quote:

Sıfır Xbox one x almak isteyen varsa şuan 410 euro kapıya kadar geliyor. Şuan ki kur ile 2710tl yapıyor bilginize. Blackfday de bile bu kadar inmez sanırım.

Xbox One X - Console 1TBhttps://www.amazon.it/dp/B07252FGBF/ref=cm_sw_r_cp_api_glHZBbSQP01CP
    gerçekten sıcak fırsat bu. Xbox one x im olmasaydı kaçırmazdım.
  • fatura tarihinden itibaren garanti başlar

• quote:

Sıfır Xbox one x almak isteyen varsa şuan 410 euro kapıya kadar geliyor. Şuan ki kur ile 2710tl yapıyor bilginize. Blackfday de bile bu kadar inmez sanırım.

Hocam ayrıca
    https://www.amazon.de/Forza-Horizon-Motorsport-Bundle-Redemption/dp/B07JJGKXTZ/ref=sr_1_6?ie=UTF8&qid=1540364871&sr=8-6&keywords=XBOX%2Bone%2Bx&th=1

Şu paket de çok avantajlı. Konsol+fh4+fm7+rdr2 449 euro. Promu satıp xbox dönemlerime dönesim geldi :)

• resE kullanıcısına yanıt
    Kargo ve vergiler dahil 474€ tutuyor yani 3128₺

TR de sıfırı yok gibi bir şey olsa da 3500₺ den aşağı olmazdı bence de iyi fiyat.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

Kargo ve vergiler dahil 474€ tutuyor yani 3128₺

TR de sıfırı yok gibi bir şey olsa da 3500₺ den aşağı olmazdı bence de iyi fiyat.
    Aynen hocam ödeme ekranında farkettim. Acaba eskiden olduğu gibi verginin iade şansı varmı ?
  • resE kullanıcısına yanıt
    Ben PS Pro almıştım vergi iadesi gelmemişti şuan bilemiyorum durumu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F5DFA3868

gerçekten sıcak fırsat bu. Xbox one x im olmasaydı kaçırmazdım.

Alıntıları Göster
    Kırmızı yazı ile Türkiye’ye gönderim yok diyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: LinkX

Kırmızı yazı ile Türkiye’ye gönderim yok diyor.

Alıntıları Göster
    ben girdiğimde yukarıdaki linke ''Il prodotto può essere consegnato in Turchia'' yazıyor. yani türkiyeye teslim edilir yazıyor.
  • Bende de yazdı şimdi sanırım satıcıya göre değişiyor.

• Arkadaşlar merhaba,

Bir kaç arkadaşa yazdım sağ olsunlar bazıları yardımcı oldu ama hala karar veremedim. Sizlerin de görüşünü almak isterim. Bildiğim bir konu değil çünkü.

Benim çalışma arkadaşlarımdan bir arkadaş italyadan gelecek bu ay ortası. Xbox one x getirteebilme şansım var. Hatta ödemesini yaparım onun adrse gider o alır getirir. Fiyatı özellikle xbox one x için ciddi farkediyor türkiye ile. Bugün ki kur ile 385 euro 2500 tl yapıyor. Hatta eğer hava limanında tax free yapar ise belki 40- 50 dolarda oradan düşer. Türkiyeye gelecek olan arkadaştan rica ederim getirir bir tane.

4 yaşında kızım var özellikle o da karşısına geçsin keyf etsin dans vs. oyunları oynasın istiyorum. Aslında biraz da onun için almak istiyorum. Ben de ara ara pes fifa araba yarışı vs gibi oyunları oynarım ve severim.

Bazı arkadaşlar gerek yok one x almana kız için veya senin için xbox one ya da s yeter diyor kinect ile beraber takım halinde al işini, görür diyor:)Bakıyorum böyle bir set alsam 2000-2500 tl buluyor yine. Hatta oyunlarını daha rahat bulursun her yerde daha ucuz alırsın. X one x için oyun bulmak da zor olur diyorlar.

Ben de diyorum ki 2000-2500 tl ye yurt dışından X one x getirtebilme imkanım var. Aynı paraya daha güncel bir model ya da sürüm. Almışken böyle alıp daha uzun dönem faydalanırım diye düşünüyorum. Tabi 2500 tl ye sadece ana konsol. 2. kumanda oyun kinect veya adaptörü hariç gibi :)

Bir de eğer X one x alırsam kinect uydurabilmiyim ona. Kinect için port var mı one x modelinde?

Sizce hangisi daha mantıklı?

Uzun oldu biraz kusura bakmayın ama çok fazla anladığım bir konu değil o yüzden sizlere danışayım istedim.

Şimdiden teşekkürler

• PETERSBURG kullanıcısına yanıt
    Dostum X alma şansın varsa kesinlikle al. Bu saatten sonra düz xbox almanı tavsiye etmiyorum...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackTower_35

Dostum X alma şansın varsa kesinlikle al. Bu saatten sonra düz xbox almanı tavsiye etmiyorum...
    Eyvallah hocam.

Alma şansım var. Getirtebilirim italyadan. Peki ona bizim kız için kinect taktırtabilirmiyim hocam bilginiz var mı acaba? Yani ben pahalıdır ucuzdur oyunu zor bulunur vs bir şekilde hallederim ama özellikle kız da 1 oyun olur 2 oyun olur var ise o da eğlensin keyif alsın istiyorum. Çok duyuyorum çevremden ve forumdan da okuyorum çocuklar çok seviyormuş bir kaç oyunu.

Kafama takılan en önemli konu bu.
    Kullanılabiliyor ama One S gibi adaptör gerektiriyor hocam.

Kinect çoktan desteği kesilmiş ölü bir alet zaten oyun sayısıda çok az asla almanı önermem pişman olursun. Çocuğun eğlenebileceği oyunlar istiyorsan Nintendo Switch alman gerekiyor çünkü o yaşta bir çocuğa hitap eden daha fazla çeşit oyunu var. İlla kendin de oyun oynaycaksan one s sana yeterli olur.

• 
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.